Jump to content

Бокс


Гост Vince

Препоръчан пост

  • Replies 1,9k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост Fowler23

Разбира се ! :)

първо лувърпулската част от България да се зарадва, а след това и цяла България да подкрепи Кубрат по пътя му към световният боксов връх !

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

ще трябва обаче да подобри играта за Кличко. Имаше 2 рунда в които беше в криза, а Кличко няма да му прости. Успех !

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Много противен беше тоя мангал. Браво на Кубрат ! Продължава да гази. Дано продължава все така.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

http://img2.sportal.bg/uploads/galery/2013_08/6654/images/177593763.jpg

ето това е снимката обобщаваща снощният двубой..... всички гледаме Кобрата, който е високо над нас, а междувременно Тигъра си сменя шортите, щото бая се насра....

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

По принцип не следя много бокс, но може ли да ми кажете как може реферът и единият от съдиите да е със същата народност като единият от двамата боксьори? Като сложим и че всеки си избира противниците по неясни критерии си правя изводите, че има много сметки и задкулисни игри в този спорт. Последният мач на Кличко срещу Пианета беше направо смешен. Това момче не знаеше къде се намира, а беше претендент?! Ако някой може да ме светне как стават тези неща и сега Кличко задължен ли е да се бие с Кубрат или може пак да направи някоя цигания, ще съм благодарен :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

напълно е възможно единият от хората на ринга да има сънародник в съдиите..... а колкото до Кличко, всичко е пари и политика..... ако от Сауерланд не успеят да договорят финансовите параметри удовлетворяващи и двете страни / кличко и отбора на кобрата/ значи мач няма да има... иначе това за противниците е така от 2-3 години насам... кличко се бие с противници дето се равняват на началните противници на Кубрат..... според мен Кобрата е в топ 3 в момента... / включвам и Дейвид Хей/.... но за да има мач Кличко - Кубрат, трябва и Кличко да си свърши неговата работа, а именно на 5ти Октомври малкият брат трябва да победи Александър Поветкин... не казвам, че ще му е трудно, но няма и да му е лесно..... аз лично смятам, че Поветкин има шанс и ако победи Кличко, отбор Сауерланд ще се види в чудо при евентуален мач Поветкин - Кубрат :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост vulgar

Доста често си припомням мачовете на легендите като : Фрейзър срещу Али,Джо Луис срешу Шмелинг,Марчиано срещу Уолкът,Тайсън и Ленъкс Луис на първо четене,и като гледах вчера мача на Пулев и "Тигъра" ми се доплака.Като цяло винаги съм се чудел защо фитнеса на съвременните професиоални боксьори е на по-ниско ниво.Очебийно е след като се сравнят един съвременен и мач от миналото.Например Джо Луис смятан от някой за най-великия е защитил титлата си 20 пъти за 4 години.Това прави по 5 мача на година,нечувано!Да не говорим,че в последния рунд имаш чувството,че е втория,толкова свежи изглеждат.Още нещо,което ме учудва е защо след като използват атакуващ гард почти не удрят със силната си дясна ръка или лява в зависимост,ако е обратен.Все едно им е залепена...При крошетата много рядко завъртат тялото,както Фрейзър да речем го прави.И силата вече сравнена е по-слаба.Не знам не ми хареса изобщо мача и боксирането на Кубрат и Тони.Браво на Пулев за победата и очаквам с интересн евентуална среща с Кличко,въпреки,че не изключвам Владимир да падне от Поветкин.

Link to comment
Сподели другаде

Гост L1v3ruS

Според мен никаква опасност няма Кличко да падне от Поветкин, както и Кобрети да издържи повече от 2-3 рунда срещу шампиона ако мача се "играе" :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia

Не мисля ,че има човек който да е гледал мачове на Марчиано,Холмс,Фрейзър,Али,Форман,Тайсън,Холифийлд,Луис и боксьори от тоя ранг и да харесва в момента Кличко или като цяло сегашната тежка категория.Много отчайваща!Братята са едни дървета ,които постоянно лавират само и само да не се срещнат с топ боксьор,въобще не ги харесвам.Пулев,обичам си го ,защото е истински българин ,но и той спада към "дърветата" въпреки ,че е изкарвал не лоши мачове.От тежките в момента ми харесва Дейвид Хей и мисля че ако пак срещне Кличко резултата ще е различен. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

И на мен Дейвид Хей ми е любимец, нахъсан е доста и той и смятам, че след Кубрат, той е следващият претендент.... и смятам, че лека полека ще го покаже на ринга, не само по пресконференции с многобройните си нахални изказвания :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост L1v3ruS

Не мисля ,че има човек който да е гледал мачове на Марчиано,Холмс,Фрейзър,Али,Форман,Тайсън,Холифийлд,Луис и боксьори от тоя ранг и да харесва в момента Кличко или като цяло сегашната тежка категория.Много отчайваща!Братята са едни дървета ,които постоянно лавират само и само да не се срещнат с топ боксьор,въобще не ги харесвам.Пулев,обичам си го ,защото е истински българин ,но и той спада към "дърветата" въпреки ,че е изкарвал не лоши мачове.От тежките в момента ми харесва Дейвид Хей и мисля че ако пак срещне Кличко резултата ще е различен. :)

Кой е споменал харесване ? Не и аз...имах предвид че е доста ефективен.И мнооого добре подготвен физически.Това в комбинация с малко техника и акъл=шампион.Убеден съм че би понапляскал голяма част бившия боксов елит, който ти спомена.

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

Според мен никаква опасност няма Кличко да падне от Поветкин, както и Кобрети да издържи повече от 2-3 рунда срещу шампиона ако мача се "играе" :)

чудно ми е как го заключи това при положение, че в последно време Кличко не се е срещал с някой по-сериозен противник от Пулев?

Не казвам, че може да не се случи, просто питам ако имаш наблюдения или просто така си пишеш.

Не се знае как ще тръгне мача, аз очаквам Кобрата да падне по-точки.

Link to comment
Сподели другаде

Гост vulgar

Просто няма как да не поставя в темата тези клипове : http://www.youtube.com/watch?v=NvDok3kjB7c ,

, и на Джо Луис,който е имал доста тежка съдба,както доста боксьори включително и Шугър Рей
, Джо показа,че Касиус е победим :
Link to comment
Сподели другаде

Гост L1v3ruS

чудно ми е как го заключи това при положение, че в последно време Кличко не се е срещал с някой по-сериозен противник от Пулев?

Не казвам, че може да не се случи, просто питам ако имаш наблюдения или просто така си пишеш.

Не се знае как ще тръгне мача, аз очаквам Кобрата да падне по-точки.

Няма какво да ти е чудно.Аз просто така никога не пиша...след като съм изказал такова мнение значи има причина.Нямам намерение да ти се обяснявам,само ще ти кажа че тази ми мисъл идва след наблюдаване години наред и на 2-та боксьори.Ще се радвам да бъркам и нашето момче да го пребори,ама надали..

Link to comment
Сподели другаде

Гост RealityCheck

:ppp6: :997:

 

 

Разговор по Дарик радио:

Слушател: АЛОО!

Драго Симеонов: Добър ден!

Слушател: Добър ден, обаждам се да кажа за Кубрат.

Драго Симеонов: Заповядайте.

Слушател: Костов съсипа държавата.

Драго Симеонов: Вие от коя партия сте?

Слушател: Естествено!!!

Драго Симеонов: А за Кубрат?

Слушател: Липсва му комбинативност, не бях впечетлен. Завършващият десен при комбинация десен-ляв-десен му липсва последният десен.

Драго Симеонов: Да разбирам ли, че не ви хареса мачът?

Слушател: В тази немотия ... ходя на работа и не го гледах.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост vulgar

All access Mayweather vs Canelo ep1-3

 

http://zamunda.net/d...id=372076&hit=1

 

## Резюме : Пълен достъп до живота и подготовката на шампиона Mayweather и претендента Canelo за мача за титлата, който ще се проведе на 14 септември в Лас Вегас.

 

 

Надявам се да бъде качествен двубой.И да мога да го пусна от някъде. :Д

Канело трябва да внимава да не отваря гарда хаотично,защото Флойд контрирва клинично...Време е Канело да детронира шампиона!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Sami_Hyypia
http://espn.go.com/boxing/story/_/id/9717403/david-haye-tyson-fury-fight-rescheduled-february-8 с нетърпение го очаквах този мач,много ме е яд ,че го отложиха.Ама още преди седмица Хей публикува във фейсбука си ,че мачът ще бъде отложен заради аркада по време на спаринг.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...