Jump to content

Бокс


Гост Vince

Препоръчан пост

В бокс не се взима химия за правене на мускули, затова да казваш, че някой е на химии в бокса, защото има големи мускули е тъпо. Джошуа яде като невидял и тренира 3 пъти на ден, нормално е да има такава физика. Другите боксьори само тренират бокс, Джошуа тренира и за да изглежда добре. Факт е и че досега не е бил хванат с допинг, а е един от най-тестваните боксьори в тежка категория...

 

 

То само ако така ставаше, всеки щеше да го прави, да тренира по 3 пъти на ден и да усвоява огромното количество храна и съответно да възстановява бързо без да си помага със забранени субстанции.

Иначе си прав, че тренира и за да изглежда добре освен да е добър боксьор, не случайно има и прякор отдавна - ''Културиста''. Анди Руиз и той вероятно тренира по няколко пъти на ден, със сигурност яде и като ''невидял'', но не разполага със същата изчистена физика. Боксът е голямо кардио, всеки който е тренирал знае каква енергия се изразходва, не се гори само мазнини, заминава и мускул, толкова за естествените процеси в организма, неестествените вече са друга тема принадлежаща към фармакологията.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,9k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

В бокс не се взима химия за правене на мускули, затова да казваш, че някой е на химии в бокса, защото има големи мускули е тъпо. Джошуа яде като невидял и тренира 3 пъти на ден, нормално е да има такава физика. Другите боксьори само тренират бокс, Джошуа тренира и за да изглежда добре. Факт е и че досега не е бил хванат с допинг, а е един от най-тестваните боксьори в тежка категория...

 

Не съм професионалист по нито една тема тук, но допингът в бокса не се ли взима предимно, за да се забърза процесът по възстановяването на организма след тренировките? На същия принцип действат и повечето анаболи (освен градежа на ММ). Взимането на такива вещества ти позволява изобщо да можеш да тренираш по 3 пъти на ден и да се възстановяваш до следващия ден, за да тренираш още 3 пъти. Иначе ще трябва да тренираш 1 път на ден.

Link to comment
Сподели другаде

Не съм професионалист по нито една тема тук, но допингът в бокса не се ли взима предимно, за да се забърза процесът по възстановяването на организма след тренировките? На същия принцип действат и повечето анаболи (освен градежа на ММ). Взимането на такива вещества ти позволява изобщо да можеш да тренираш по 3 пъти на ден и да се възстановяваш до следващия ден, за да тренираш още 3 пъти. Иначе ще трябва да тренираш 1 път на ден.

 

Има много информация за действието на стероидите, може свободно да се прочете от всеки. Възстановят и още как, културистите за това са толкова масивни, те и ядат ама наистика яката и анаболите им помагат да усвояват по-голямо количество храна отлколкото нормалният чист човешки организъм и съответно да възстановяват, да тренират повече, за да имат тела за състезания, това е тяхната цел. Допингът е в различни разновидности но със сходно действие според целите, всеки допинг възстановява бързо, дават издръжливост, сила и енергия, а според тренировките и целите може по-лесно да се чисти от мазнини, без да се гори мускул, обикновеният организъм си има капацитет, от обща култура всеки може да прочете по-подробно. Примерно всички щангисти взимат забранени субстанции, тяхната цел е силова, в този спорт нямало как без тези неща, това ми го е казвал щангист, който е бил в тази среди дълго време. Разликата обаче е, че не всички ги хващат, така както примерно нашите щангисти по едно време ги бяха запукали от проверки след като обирахме медалите, но явно не са разполагали с необходимата организация и протекция.

Link to comment
Сподели другаде

Не съм специалист по бокс, поне не тесен и отблизо следящ спорта, но говорих с мой приятел занимавал се много сериозно с бокс и познава лично Антъни.

Неговото мнение е, че мача намирисва и че незабавно трябва да смени целия си екип Джошуа. Неговите думи бяха, че Ей Джей е много свястно момче, но слуша съветите на алчни мениджъри, както страдаи от некоментентността на треньорския и възстановителен екип.

 

Мнението на Колин, че парите много сериозно са замъглили фокуса му. Според него е направил поне 30 ина милиона паундс дотук, което си е сериозмо имане с оглед бекграунда му и малко губи фокуса на нещата.

Би следвало буквално сега да изчезне от медийното внимание и де факто и да тренира в отшелничество и дори да потърси съветите по конкретни техники от маршъл артс гурута.

Не в посока бой, а медитация, съсредоточване. Контрол дори на жизнените функции, за да даде максимума от себе си и да измие това петно от името си.

Предавам нередактирано мнение от човек доста навътре в тематиката и конкретно Джошуа.

Аз лично много харесвам Антъни, независимо, че детронира любимеца ми Кличко. Нищо не трае вечно на тази земя. Уви!

Желая му пълна реабилитация и нови успехи!

Link to comment
Сподели другаде

Пишат, че Джошуа получил паник атака малко преди мача, баща му настоявал да отложат мача, но Хърн ги убедил да се бие, даже има видео как след края на мача ядосаният баща на Джошуа се е качил на ринга да търси сметка на Хърн и Джошуа се опитва да го успокои.

Неадекватен си беше Джошуа, не вярвам да си може толкова, при далеч по-силни съперници и удари се е справял, а сега се сгромоляса 4 пъти срещу такъв съперник.

Link to comment
Сподели другаде

Пулев започва преговори за мач срешу Руиз, ще хване ли златната рибка :D

 

https://mobile.sportal.bg/news.php?id=788920

 

 

п.с. Джошуа опровергава слуха за паник атаката

 

https://www.instagram.com/tv/ByUNGdVH9HA/?igshid=1g90h5glo356p

Link to comment
Сподели другаде

Не ми е любимец толкова Джошуа, просто мисля, че е най-добрият в тежката категория. Но този мач беше съвсем друг човек, не знам паник атака ли, някакви проблеми ли е имал, продал е мача ли, ама дори майка ми, която е на 60 години казва, че нещо не е както наред. Както един колега каза по-горе, срещу много по-силни се би и всякакви трудности преодоля, а тук беше като аматьор.

Ноември ще е реванша, най-вероятно на Уембли, мисля ще си вземе коланите обратно лесно

Link to comment
Сподели другаде

Дали ще си върне коланите зависи от ИБФ и какво ще решат. Може да стане интересна врътка ако кажат на Руис да защитава срещу Пулев.

 

Неговото мнение е, че мача намирисва и че незабавно трябва да смени целия си екип Джошуа. Неговите думи бяха, че Ей Джей е много свястно момче, но слуша съветите на алчни мениджъри, както страдаи от некоментентността на треньорския и възстановителен екип.

Според мен щабът на Джошуа му е най-силното оръжие, винаги е много добре подготвен и благодарение на тях надскача таланта си.

 

Но сега се сетих, че това е 3тия път в който го хващат с контриращ удар - Уайт, Кличко в рунда в който Джошуа го свали и сега Руиз. 3 пъти по един и същи начин и накрая е логично да се случи да загуби мач заради това. Така, че може би е трябвало да го подготвят по-добре за това. Уайт също говори за тая слабост на Джошуа в интервюто, което съм постнал по-горе.

 

Интересното е и че освен Джошуа, също и Кейти Тейлър (която е известна в Ирландия колкото Конър Макгрегър) и Джош Кели (който е много добър и много ме кефи) се представиха много неубедително на тая гала. Конспирации много. Да видим как ще се развият нещата.

 

Иначе както @невъра е постнал по-горе, всякакви слухове за паник атаки и т.н. бяха опровергани. Джошуа беше на един удар от това да си вземе мача резонно с нокаут в 3тия рунд и тогава всичко щеше да е нормално.

 

Аз се радвам, че загуби и се видя, че не е толкова силен и реално категорията стана много по-интересна. Както и имам колега мексиканец, и за него се радвам. Той Руиз стана национален герой на Мексико. Ще бъде супер ако направят реванша в Мексико. Да видим Еди Хърн какво ще каже по-въпроса, защото преди време разправяше как много иска някой ден да организира мач в Мексико, как му харесват мексиканците как са запалени по спорта, и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

Можете ли да повярвате? Изглеждаш като Адонис, супер висок си, нацепил си се, като камък си – и някакъв малък дебелак, който е изял всичките Марсчета в Калифорния, те пръсва. Какъв позор!

 

 

GettyImages-1153144535.jpg

 

 

 

Който познае авторът на тези думи, печели едно Марсче от мен

Link to comment
Сподели другаде

Можете ли да повярвате? Изглеждаш като Адонис, супер висок си, нацепил си се, като камък си – и някакъв малък дебелак, който е изял всичките Марсчета в Калифорния, те пръсва. Какъв позор!

 

 

GettyImages-1153144535.jpg

 

 

 

Който познае авторът на тези думи, печели едно Марсче от мен

Най-лудият - Тайсън Фюри. Нищо не разбирам от бокс ама тоя го обожавам. Всичко свързано с Ирландия обожавам. Цирозата най-вече.

Link to comment
Сподели другаде

Аз също съм почти бос на тая тема, ама си мисля, че чичо им Тайсън ФюрЕ може да победи всеки един в тежката категория. И по-смело, мисля, че много трудно някой от тея би победил него.

Link to comment
Сподели другаде

Как може топ10 да състои от няколко непобедени, няколко с по една загуба и двама с по две загуби. Означава, че те не са се били помежду си. Това трябва да е супер дразнещо за феновете на тоя спорт. ММА FTW!

Link to comment
Сподели другаде

Аз още въм в потрес как дадоха равен мач межу Уайлдър и Фюри.Бронзовия трябваше да вземе този мач с разлика.Ей там по си мисля,че е имало няква ''игра'' в ущърб на американеца,отколкото,че е имало нещо нередно на мача оня ден.

Прсто Джошуа не се оказа шампиона на хората.Има страхотна визия,излъчване някакво,но явно не е тази машина,за дето го мислеше публиката

Link to comment
Сподели другаде

Аз още въм в потрес как дадоха равен мач межу Уайлдър и Фюри.Бронзовия трябваше да вземе този мач с разлика...

 

Как така с разлика? Фюри беше ограбен. Явно не знаеш как се точкува в бокса.

 

 

 

Имаш предвид, че Уайлдър е играл симулативно ли?

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

https://www.sportal....php?news=790853

 

 

Промоутърът на Кубрат избухна срещу Джени Суши :sarcastic:

 

Любимата ми част

А има клипчета на тази жена как танцува в скута на хора от екипа на Пулев след двубоя му! Луди ли са тези хора?!И когато им ги показах и натъртих на тези клипчета пред комисията, те ми отговориха, че няма да толерират да обвинявам жена в к*рвенско поведение. Какво изобщо означава това?! Това било термин - "slut shaming", значи аз съм я наричал к*рва и това извинявало поведението й.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Уайт с допинг и въпреки това едва победи, а пък мачът защо е бил разрешен...явно и Ривас е искал да вземе парите. Преди няколко месеца хванаха друг непобедим боксьор с допинг, Джошуа странно загуби, в Тура британците едвам въртят - както много пъти съм писал в тая тема, британците намериха як зоб за олимпиадата, ама и на това му мина времето.

 

Специално Уайт не е бил никога нищо особено въпреки че много хора го изкарваха топ класа и как с лекота щял да бие Пулев. Да видим дали Еди Хърн ще успее да оправи нещата.

Link to comment
Сподели другаде

Излезе информация,че това момче което умря на ринга е продължил да се бие,след като е получил инсулт по време на мача.

А днес четох,че има още един смъртен случай на боксов мач в Аржентина.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
  • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 0 Guests (See full list)

    • There are no registered users currently online

×
×
  • Създай ново...