Jump to content

Бокс


Гост Vince

Препоръчан пост

Ей тоя Пулев много тъп, пак ще го търкалят още от първия рунд, защото не си е взел най-важния урок от Кличко - да приказва по-малко.

 

 

„Успокой се, шампионе! Успокой се! Виждам, че много се притесняваш да се биеш далеч от дома и си абсолютно прав да бъдеш притеснен, хаха! Но бъди сигурен, ако е необходимо, аз съм готов да дойда в Лондон и да те пребия пред собствените ти фенове! Дотогава кажете на господин Хърн да не изпреварва събитията, все още нямаме сделка“, написа Пулев.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • Replies 1,9k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Голям мач се задава този уикенд: Фюри-Уайлдър

Аз съм за Фюри, ама според мен Уайлдър ще го нокаутира много лошо.

 

Ако някой иска да се образова на тема бокс и има време може да гледа това видео:

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък не споделям мнението, че ще го нокаутира, букитата дори дават абсолютно равни шансове и за двамата - по 1.90.. Уайлдър го изтърва, когато беше в слаба форма и дебел, сега очаквам победа по точки за Фюри и подобен мач на онзи между него и Кличко

Link to comment
Сподели другаде

Фюри е в най-добрата форма в живота си сега, изглежда надъхан и мотивиран, да спечели с нокаут. Според мен ще бие най-вероятно на точки и ще направят изцяло британски гранд финал с Джошуа.

Link to comment
Сподели другаде

Фюри е в най-добрата форма в живота си сега, изглежда надъхан и мотивиран, да спечели с нокаут.

Това не е 100% сигурно, не знаем как е тренирал, ще се види на мача. Не се знае и как ще е с новия треньор.

 

Моята логика е, че Уайлдър ще знае какво да очаква от Фюри и може да го изненада, докато Фюри няма как да изненада Уайлдър, тоест Уайлдър може да надгради над 2та нокдауна в предния мач.

 

Ето

преди мача. Винаги ми е забавно да ги слушам.
Link to comment
Сподели другаде

Точно обратното е, Уайлдър е на 34, цял живот играе еднакво и това му носи успехи досега, няма как да промени стила си. Докато Фюри е шантава работа, всеки мач може да го видиш с друга тактика да е излезнал. Но сега физически е много подготвен, което никога не е било...

Link to comment
Сподели другаде

Уайлдър е много по-търпелив от преди, не увисва толкова и е много по-грамотен таткически.

 

Фюри си точкува както винаги. Сега някои предполагат, че може да търси близък бой цял мач за да не може Уайлдър да го нокаутира. Ще е интересно да видим дали ще се случи нещо такова и дали може да поеме риска, или ще си точкува цял мач.

Link to comment
Сподели другаде

Какво интересно видя от Уайлдър в първата среща? Винаги замахва ляв десен, ако уцели уцели, ако не, пак пробва. Нито е пъргав, нито има защита, нито парира, нито има силен ъперкът... Боксовото му айкю е 0, но пък има силен десен, факт.

Виж например Джошуа колко по-флексибъл е, ако трябва в друга среща излиза съвсем различен боксьор и взима това, което му трябва.

Link to comment
Сподели другаде

Уайлдър е сигурно най-подценявия боксьор в история.

Ако/като стане абсолютен шампион ще продължава да се говори,че бил такъв и онакъв

100 пъти го предпочитам пред стратези като Джошуа и Фюри

 

Link to comment
Сподели другаде

Какво интересно видя от Уайлдър в първата среща? Винаги замахва ляв десен, ако уцели уцели, ако не, пак пробва. Нито е пъргав, нито има защита, нито парира, нито има силен ъперкът... Боксовото му айкю е 0, но пък има силен десен, факт.

Виж например Джошуа колко по-флексибъл е, ако трябва в друга среща излиза съвсем различен боксьор и взима това, което му трябва.

E той Уайлдър сам казва, че трябва да е добър за 2 секунди за да си реши мача. Той тези работи дето си ги написал си ги знае. Неговата тактика е подчинена на това да си вкара силния удар и става все по-добър в това. Няма за цел да прави диви комбинации и да надиграва другите.

 

А в предния мач какво видях ли - видях, че само Господ изправи Фюри в последния рунд и затова смятам, че ако Фюри не е измислил нещо за да изненада Уайлдър този път няма да оцелее. Както написах, аз съм за Фюри, надявам се да изненада.

 

А Джошуа се показа флексибъл в последния си мач, никой не очакваше, че ще бяга толкова. Преди това какво толкова флексибъл е показал...?

Link to comment
Сподели другаде

Фюри сам си се изправи, защото удара не беше толкова силен. Ако беше нямаше да се изправи - физика, няма богове тук :) А и досега му се получава на Уайлдър, защото всички излизат с нагласата да му избягат от удара, т.е. дефанзивно. Никой не излиза на ринга да се бие с него.

За Джошуа - не е ли достатъчно? Когато трябва, може да бъде съвсем друг стил боец

Link to comment
Сподели другаде

Всъщност ударите, след които падна са два, съмнявам се, че друг би се изправил след тях, но Фюри има здрава кратуна просто и за това е труден за нокаутиране, ако изобщо успееш да стигнеш до нея с неговите два метра ръце..За това смятам, че по точки ще се реши реваншът, Фюри сега е в много по-добра физическа форма.

 

Ето едно добре направено мотивиращо клипче по случая:

Link to comment
Сподели другаде

Онзи ден пак си пуснах мача на Кличко с Пулев и направо се чудя този нашия на какво разчита срещу Джошуа? Първо няма удар за нокаут, има един ляв прав, с който точкува и това е... и второ срещу нокаутьори главата му съвсем не е толкова здрава, Кличко поизбърса пода на няколко пъти с него. Та, ясно е, че за мача Джошуа ще си върне старата мускулатура, а с това и нокаут пауъра, та не знам Пулев защо пак се изхвърля както преди мача с Кличко... баце, удар за нокаут не притежаваш, а за 12 рунда срещу нокаутьор здрава глава нямаш... малко е комично всичко. Ясно, парите от мача са апетитна хапка, но все пак де да знам, мълчи си там, опъни сандалите в 5-6 рунд, прибери си парите и така... поне хората да не те помнят с изказвания от сорта на как ще избършеш пода с Джошуа пред негова публика.

Link to comment
Сподели другаде

Джошуа не можа да нокаутира един шишко дето се подготвял за реванш с КФС и сникърс

, та камоли Пулев

Само някой, който си няма 1% знания за бокса може да каже подобно нещо. В тежката категория всички знаеха, кой е Руиз и колко опасен е той, дори трябваше да бие в мача с Паркър, но го ограбиха. И как може да сравняваш Руиз с Пулев, първия може да направи 4 комбинации в секунда, а нашия за 1 секунда може само да се чуди дали да точкува с въртящия си ляв... Смешно е просто.

Пусни си клипчета на тренировка на Руиз да видиш какъв звук вади като удря падовете, недобре изглеждащото тяло няма никакъв фактор, ако тренираш постоянно.

Link to comment
Сподели другаде

Те всички като тебе го знаеха тоя Руиз след като би Джошуа, да беше влязъл да напишеш нещо за Руиз преди първия мач с Джошуа. Винаги чета с интерес тая тема, никога не си го споменавал преди 1-ви юни, ама много опасен бил, след като го натупа е лесно да го кажеш, бас държа, че не си очаквал да изкара повече от 5 рунда тогава.

 

 

Пусни си клипчета на тренировка на Руиз да видиш какъв звук вади като удря падовете, недобре изглеждащото тяло няма никакъв фактор, ако тренираш постоянно.

 

И по-горе говорих за реванша, той сам си признава, че от купони нямал време да тренира, 24 кг отгоре за разлика от първия мач, много е тренирал да, ама най-вероятно за брой изядени сникърси.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...