Jump to content

Бокс


Гост Vince

Препоръчан пост

Разбраха ли сега тези, които спореха с мен, че Уайлдър е един от най-слабите шампиони в тежката категория? Пролича си, няма никаква техника, никаква защита, никакъв план Б. Да те нокаутира Фюри, който има най-слаб % нокаути при тежките, си е смехотворно.

Хубавото, както се надяваха и от кампа на Джошуа, че Фюри ще бие, защото с него ще се направи лесно мача за краля на тежката категория, защото и двамата искат да се бият, а не като Уайлдър с неговия цирк и гримаси... Радвам се, че най-накрая го разкриха тоя клоун

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,9k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Чернилката освен костюма на гейм ъф тронс, Вейдър или баба Яга ли беше не показа нищо.

Фюри много подготвен и заслужено спечели.

Такава разлика в мариза отдавна не е имало.

Беше в пъти по-мощен и подготвен.

Даже не бе изморен.

Добър материал е взел :) , дано не го хванат :D

Link to comment
Сподели другаде

Уайлдър не очаквах, чак толко зле да е, при все, че нямах кой знае кви очаквания за него, щото е палячо. Никаква защита. На втория ляв на Фюри и вече беше готов цъфнал за десен. Фюри си е тулуп, но тоя път беше много добре подготвен физически. Можеше още 7 рунда да изкара без проблем.

Link to comment
Сподели другаде

Разбраха ли сега тези, които спореха с мен, че Уайлдър е един от най-слабите шампиони в тежката категория? Пролича си, няма никаква техника, никаква защита, никакъв план Б.

 

Т'ва и аз го гледам от както почна да се шуми покрая биволицата. Ако му върже десния и КО - добре, обаче срещу по-кадърен боксьор си е чао. Фюри даже не се защитаваше като в първия мач, тоя просто нямаше сила да атакува. Имаше два ключови момента - някъде в четвъртия рунд Уайлдър гледаше толкова изплашено, че още тогава се разбра, кой ще бие. Вече в шестия рунд се подпираше с едната ръка на въжетата, другата пред брадичката и така седеше до ъгъла. И единият изглежда като кепче с лайна обаче мели в седмия рунд, другият с физика на бодибилдър и още в четвъртия грохна.

 

Нещо подобно очаквам и на мача Джошуа и Пулев. Нашият ще опитва каквото си може - jab and grab, докато онзи не го смаризи.

Link to comment
Сподели другаде

Правеше нокаути, защото всички излизаха с дефанзивна идея срещу него, как да избягат от десния му. Както казах, ако му излезне някой офанзивно, той няма какво да направи

Link to comment
Сподели другаде

Бе баш няма какво да направи не е, обаче срещу толкова класен боксьор като Тайсън няма никакъв шанс. Фюри играе с глава и крака като перо, тежи над 120 и е висок над 2 метра. Фюри умее до съвършенство да контролира дистанцията и да използва ръста си, никакъв шанс за Уайлдър. 3-тия рунд, Дионтей беше на bambi legs, респект, че издържа още 4, спомогна и липсата на сила на Фюри, но показа сърце и брада американеца.

 

За мен Фюри ще победи Джошуа и ще си прибере титлите. Ако реши да го точкува - AJ няма да успее да го приспи.

Link to comment
Сподели другаде

Хърн искал да “прескочи” мач с Пулев и директно да организира такъв с Фюри, нещо май се насраха да не стане фал срещу нашия и да няма голям маркетингов мач.

Сензора обаче не спира да ни пробутва своя любимец - Джошуа като новия крал на бокса, още преди да е имало мач с Фюри, а фактите сега такива, че боксът си има крал и той се казва Тайсън Фюри :D Това са фактите - непобедим шампион който не се уплаши да се изправи срешу Уайлдър в Америка и то на 2 пъти, за разлика от друг. Хърн и Джошуа да ходят сега да му се молят за мач.

Link to comment
Сподели другаде

Разбраха ли сега тези, които спореха с мен, че Уайлдър е един от най-слабите шампиони в тежката категория? Пролича си, няма никаква техника, никаква защита, никакъв план Б. Да те нокаутира Фюри, който има най-слаб % нокаути при тежките, си е смехотворно.

Хубавото, както се надяваха и от кампа на Джошуа, че Фюри ще бие, защото с него ще се направи лесно мача за краля на тежката категория, защото и двамата искат да се бият, а не като Уайлдър с неговия цирк и гримаси... Радвам се, че най-накрая го разкриха тоя клоун

Абе ти разправяше, че Фюри няма как да нокаутира, ама стана...

Да не се случи същото и с Джошуа. Интересно е къде ще се проведе такъв мач, че Джошуа в Америка не може да зоби, а пък Фюри не иска в Англия.

 

Иначе нека Уайлдър е клоун, ама ще извади главата на Джошуа ако се бият.

 

За мача, изключителен мач направи Фюри. Изненада всички и явно смяната на треньора е оправдана. Общо взето каквото каже Фюри преди мача си го изпълнява. Дано да направят 3ти мач.

Link to comment
Сподели другаде

Е той Джошуа си е краля на тежките в момента, държи 3 от 4-те пояса, кой да е друг? Да не говорим, че от маркетингова гледна точка също е най-големия и най-печелившия.

Еми стана, никой не очакваше Фюри да бие с нокаут, ама явно всеки е надценил Уайлдър...

Това със зоба е толкова изтъркан лаф, Джошуа е статистически най-тествания боксьор за забранени субстанции при тежките. А и зоб не се взима, за да правиш мускули, защото в бокса мускулите нищо не значат и колкото повече имаш толкова повече кислород ти трябва. Зоб се взима за издръжливост, за агресия и т,н.

Link to comment
Сподели другаде

E той тия пояси не ги е взел от Фюри, тоест Фюри не ги е губил. В момента може да се каже, че Фюри е печелил всички пояси като абсолютен шампион.

 

За зоба Дилян Уайт (друг твой любимец) мисли друго. Виж в ЮТюб какво мисли. Не съм казал, че вземат за мускули.

 

Иначе относно мача забравих да добавя - КУР за негрите. Опитаха се и на пресконференцията да вкарат расизъм, сега и на мача. И дръпнатите и негрите са в пъти по-големи расисти от белите, ама иначе реват при всяка възможност.

Link to comment
Сподели другаде

Фюри да не си ги е изпускал, няма 1 защита на титлите си, как може да бъде абсолютен шампион? Шампиони винаги са се считали тези със последователни защити, защото да ги спечелиш в един мач всеки може, както видяхме с Руиз и още стотици други примери, но по-трудно е да ги запазиш

Link to comment
Сподели другаде

Напротив, по-трудно е да ги спечелиш като претендент, отколкото защитавайки, защото като шампион ти си избираш съперниците, правилата и мястото на защитите. Не знам какво се опиташ да ни убедиш, но ти си пристрастен и не си обективен.

Фюри се би срещу Кличко на негова територия, победи и Уайлдър на негова територия, не загуби и първия мач, а Джошуа го е страх извън Великобритания да се бие, за това не се състоя и мачът с Уайлдър. Срешу Руиз нямаше правото да избира той мястото, подцени го като решу, че ще го бие извън Великобритания в първия мач и сега пак го е страх да напусне домашната сцена, въпреки че на други места му предлагат десетократно повече пари.

Link to comment
Сподели другаде

Абе какъв е тоя мит, че когато и да било Кличко, Джошуа или който и да е се е страхувал от Пулев. Те бягат от него, първо защото не е атрактивен и няма да изкарат достатъчно пари от мача с него и второ, защото не е достатъчно голям дразнител и да искат да го победят. Обикновено искаш да се премериш и да победиш големите и добрите, не търсиш да се доказваш срещу някакви по-ниско ниво от теб.

Link to comment
Сподели другаде

Сега гледам, че въпреки обидите, които си размениха преди мача и двамата боксьори се изказват с уважение към противника. Даже Уайлдър си признава, че е бил по-слаб. А нашият след Кличко избълва една камара обиди, обвинения в допинг, оправдания за ръкавици и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

Напротив, по-трудно е да ги спечелиш като претендент, отколкото защитавайки, защото като шампион ти си избираш съперниците, правилата и мястото на защитите. Не знам какво се опиташ да ни убедиш, но ти си пристрастен и не си обективен.

Фюри се би срещу Кличко на негова територия, победи и Уайлдър на негова територия, не загуби и първия мач, а Джошуа го е страх извън Великобритания да се бие, за това не се състоя и мачът с Уайлдър. Срешу Руиз нямаше правото да избира той мястото, подцени го като решу, че ще го бие извън Великобритания в първия мач и сега пак го е страх да напусне домашната сцена, въпреки че на други места му предлагат десетократно повече пари.

Първото е абсолютна глупост, няма нужда даже да ти го обяснявам. Като шампион не си избираш опонентите, а се биеш срещу задължителните претенденти, които са след теб и които са по-гладни от теб да победят.

Мястото няма никакво значение, ринга си е ринг, когато влезнеш между въжетата нищо не чуваш от публиката, просто Джошуа подцени първия мач.

И пак иска да се бие в Англия, защото правят голямо шоу и иска да зарадва собствената си публика, вместо да ги кара в 5 часа сутринта да стават да му гледат мача...

Link to comment
Сподели другаде

Това за Уайлдър ако хванел Джошуа щял да му отвинти главата, са приказки ала бала. Като му гледах днеска защитата ква му е, най-много пак да му подуят камбаната. Води се голям нокаутьор, ама като техника е светлинни години от големите нокаутьори в категорията. Само с една балтия -толкоз. Поне кораво чене да имаше, ама и там е зле...

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Почти съм сигурен, че четох подобни неща и преди мача с Фюри.

Правилно си запомнил: “преди мача”, а не след мача когато нещата са се случили и е лесно да се прави всеки на разбирач.

 

Иначе Фюри изненада всички и затова спечели, беше се подготвил перфектно. Аз не го очаквах, въпреки че подкрепям него повече от Уайлдър.

 

А за това, че Фюри може да нокаутира, в което не съм се съмнявал (нищо че сега изведнъж тук във форума Уайлдър излезе льольо, че не издържал на удари - въпреки че Кличко и Хей твърдят обратното) ще цитирам себе си от преди 1вия им мач:

 

Аз смятам противно на очакванията да заложа за нокаут на Фюри - 7,2 коефициент.

Очаквам мача да се развие така - Фюри ще точкува Уайлдър и ще си взема рундовете, в края на мача Уайлдър ще трябва да рискува и ще се хвърли за нокаут и тогава Фюри ще го нокаутира.

Link to comment
Сподели другаде

И пак иска да се бие в Англия, защото правят голямо шоу и иска да зарадва собствената си публика, вместо да ги кара в 5 часа сутринта да стават да му гледат мача...

:D :D :D Страшен довод каза,няма що

 

И типично по български-човека направи 400 победи и една загуба- О-мо разкрит,цървуляк,слабак.Чакай малко е човек.

Иначе за Фюри,аз отдавна не съм виждал,толкова свеж да е някой боксьор във важен сблсък

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...