Jump to content

Бокс


Гост Vince

Препоръчан пост

  • Replies 1,9k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Фюри се прави буквално на клоун и шегите му доста често са на негов гръб. Това, че trash talk-ва си е предимство, не недостатък. Нашия се опитва, ама не е оригинален, не е интелигентен и дори и не е харизматичен. За разлика от Фюри, който е всичките тея неща. За това хората от целия свят му се кефят.

 

@ReD_GerrarD - Псевдо партриот може би не е най-удачния изказ. Според мен той си вярва на нещата които говори, въпроса е, че в някакъв момент усети, че това му е единствения коз и почна да пресолява манджата. Аз също смятам, че са така възпитани, но той не е достатъчно умел с думите за да свири на тая тънка струна достатъчно добре.

 

А, да. Костюма на Уайлдър е виновен. Много му тежал и му се изморили крачетата, инак Фюри хич не го бил наранил.

 

А, да. Костюма е около 20 кила. Na 10.12.2018 обаче, в подкаста на на Джо Роугън, Уайлдър гордо заявява, че тренира с 22-3-5 килограмова жилетка АБСОЛЮТНО всяка тренировка.

 

Супер се държа на ринга след мача, след това се оака до ушите.

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм човек, за който спорта е начин на живот.

Подкрепял съм винаги нашите спортисти във всеки вид спорт. От шорттрек, до художествена гимнастика.

 

Лятото 2 седмици по време на олимпиадата няма да барна работа, за да ги следя нашите.

 

Такива като Пулев обаче не мога да подкрепя...сорка.

Колкото и да ми се иска, всички човешки сетива не ми го позволяват.

Все едно да подкрепям мутрите през 90-те.

 

Голям патриот бил с това, че е популист и парадира с името на страната и веенето на байряка.

Лошото в случая е, че за много българи това е символ на родолюбуе.

Да, но в същото време този наш родолюбец отказва да си плати таксата за използването на базата в Белмекен.

Същият този се държи като мутра по заведенията и няма елементарно уважение към хората.

Преди време го бяха поканили в студиото на Диема за боксов мач и той си беше тръгнал по време на двубоя.

 

Има се за голям мъжкар, но това е само заради физиката, която има, в поведението му няма нищо мъжко.

Мъж си когато можеш да загубиш с достойнство и не се оправдаваш като ученичка.

 

И понеже се пита за определение за патриот.

Ще ви дам пример със спортист, който не е от нашата страна.

Новак Джокович. Ей тва е патриот.

Винаги играе за Сърбия когато има възможност, винаги говори с уважение за нея без да парадира, и най-вече помага с каквото може на сръбския народ.

Последно 2 милиона беше дарил, не си спомням за каква кауза точно.

 

А кажете сега двамата наши най-богати спортисти - Григор и Пулев какво са дарили в полза на обществото?

Единия не иска таксите да си плаща даже, другия пък със зор се прибира в страната.

Едвам благоволи да изиграе някой турнир тук.

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм човек, за който спорта е начин на живот.

Подкрепял съм винаги нашите спортисти във всеки вид спорт. От шорттрек, до художествена гимнастика.

 

Лятото 2 седмици по време на олимпиадата няма да барна работа, за да ги следя нашите.

 

Такива като Пулев обаче не мога да подкрепя...сорка.

Колкото и да ми се иска, всички човешки сетива не ми го позволяват.

Все едно да подкрепям мутрите през 90-те.

 

Голям патриот бил с това, че е популист и парадира с името на страната и веенето на байряка.

Лошото в случая е, че за много българи това е символ на родолюбуе.

Да, но в същото време този наш родолюбец отказва да си плати таксата за използването на базата в Белмекен.

Същият този се държи като мутра по заведенията и няма елементарно уважение към хората.

Преди време го бяха поканили в студиото на Диема за боксов мач и той си беше тръгнал по време на двубоя.

 

Има се за голям мъжкар, но това е само заради физиката, която има, в поведението му няма нищо мъжко.

Мъж си когато можеш да загубиш с достойнство и не се оправдаваш като ученичка.

 

И понеже се пита за определение за патриот.

Ще ви дам пример със спортист, който не е от нашата страна.

Новак Джокович. Ей тва е патриот.

Винаги играе за Сърбия когато има възможност, винаги говори с уважение за нея без да парадира, и най-вече помага с каквото може на сръбския народ.

Последно 2 милиона беше дарил, не си спомням за каква кауза точно.

 

А кажете сега двамата наши най-богати спортисти - Григор и Пулев какво са дарили в полза на обществото?

Единия не иска таксите да си плаща даже, другия пък със зор се прибира в страната.

Едвам благоволи да изиграе някой турнир тук.

Напиши,че са еничари двамата и да се приключва :)

 

Както и другите по-горе

Link to comment
Сподели другаде

Плямпането си е част от арсенала на много боксьори, с тази разлика, че мнозина от тях съвсем осъзнато го използват за шоу, вдигане на рейтинг, реклама и прочие. Когато обаче плямпането не е осъзнато като целенасочено такова, и се говори съвсем сериозно за неща като световни боксови заговори срещу някой, инжекции със стероиди, метални подплънки в ръкавиците и прочие, това вече се нарича параноидна шизофрения, която наистина се среща все по често. Аз познавам хора като Пулев, които буквално говорят неща, които са абсурдни, но изобщо не подлагат казаното на съмнение. В смисъл ясно е кога някой боксьор прави шоу, преди мача Ааа Ууу, но след мача има поздрави, усмивки, и човек си се връща към нормалното си състояние, точно като в развлекателно шоу като кеча например... но когато и преди мача, и след него, а и през останалото време ти си си сериозно в някакъв филм, там мафията, конспирациите срещу тебе, подплънките, това как всички се страхуват и бягат от тебе, тогава вече си си за психиатър, няма нищо срамно, бокса е опасен спорт и менталните отклонения са възможни... срамно е ако не се вземат мерки, защото тогава ти оставаш в тази твоя шизофренична реалност и околните рядко те съжаляват. И аз преди време си мислех, че Пулев просто прави някакво си там стратегическо шоу, но след мача с Кличко се убедих, че човека има сериозни психични проблеми с осъзнаването на това, което говори. Плямпало е Бригс например, Пулев неосъзнато живее в изцяло различна реалност от истинската такава. Загледайте се някой път докато дава интервю, той изобщо не прави шоу а вярва подсъзнателно на сто процента на всичко, което говори.

Link to comment
Сподели другаде

Напиши,че са еничари двамата и да се приключва :)/>

 

Както и другите по-горе

 

Не бре, ние сме еничарите.

Как смеем да сме за Ливърпул когато играе срещу български отбори.

Народни предатели сме.

Сега и кобрата го предадохме...

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Това с Ливърпул често се поставя от някои като защитен аргумент защо може да се вика срещу българи в спорта във всички случаи, не мога да го разбера. Ние сме си фенове на Ливърпул, имаме право да сме срешу Бербатов и Лудогорец, когато се изправят срещу отборът, на който сме фенове, но Пулев и Григор Димитров с какво ви бъркат във фенските футболни пристрастия. Какво общо имат, срещу Ливърпул ли играят, срещу вас ли?!

Link to comment
Сподели другаде

Първо - лично аз Гришо въпреки, че не го харесвам като човек, винаги съм го подкрепял и ще си го подкрепям.

Той поне е спортсмен на корта, винаги признава превъзходството на другите и вижда грешките си.

 

За кобрата всеки си е извадил доводите горе.

На който не му пречи поведението тип бабаит и си го харесва Кубрат, нека си вика за него. Аз няма как да го направя това и съм се обосновал защо.

 

Щом толкова много народ не го харесва Пулев и е против него, сигурно е хубаво всеки да се запита, защо е така. Не са един или двама тези дето не го харесват.

Що няма Хейт срещу Данчо Йовчев, срещу Петър Стойчев, срещу Багата примерно?

Срещу Армен Назарян, срещу сина му Едмонд„ срещу Петър Лесов, срещу Серафим Тодоров? М?

 

Щото те са спортисти с главно С.

А за да си голям спортист, трябва да имаш и човешки качества, сорка.

Link to comment
Сподели другаде

Има как да няма, достатъчно е да влезеш в тема в спортал, когато има за тези изброените, хейтят се яко абсолютно всички Бг спортисти както тук Пулев, без изключение, просто при някой е малко повече, но хейт има срещу всеки известен Бг спортист.

Влез да разгледаш в страниците на Пулев и Григор Димитров да видиш има ли хейт, стотици мнения без никакъв хейт.

Link to comment
Сподели другаде

Абе Багата не е подходящ пример. И той е от типа на Пулев, само че той видя дебелия отблизо като го бяха намушкали и после сви малко перките.

 

А аз ако съм фен в тоя спорт на противник на Пулев, тогава позволено ли ми е да не го харесвам, щом фен на Пуул е позволено да не харесва Бербатов?

Link to comment
Сподели другаде

Има как да няма, достатъчно е да влезеш в тема в спортал, когато има за тези изброените, хейтят се яко абсолютно всички Бг спортисти както тук Пулев, без изключение.

Влез да разгледаш в страниците на Пулев и Григор Димитров да видиш има ли хейт, стотици мнения без никакъв хейт.

 

Taкива сайтове като спортал, гол бг и подобни не чета. Нерви нямам за трошене.

 

Там си има професионални Хейтъри и тролове, дето си тролват всичко живо щото живота им е крив.

Говорим си за нормалната спортна маса. Няма кой нормален да Хейти Данчо Йовчев примерно. Една причина не може да се намери.

 

А колегата The King е задал добър въпрос.

Ако някой е фен на Джошуа, може ли да е пробив Кубрат?

Link to comment
Сподели другаде

 

 

 

А колегата The King е задал добър въпрос.

Ако някой е фен на Джошуа, може ли да е пробив Кубрат?

 

Може, но тук никой освен може би Сензора не е изтъквал като аргумент фенските си пристрастия към Джошуа като причина да бъде срещу него на 20-ти юни, всички останали изтъквате като основен аргумент, че ще бъдете срешу него, защото не харесвате характера му.

Link to comment
Сподели другаде

Не, аз няма да го поркепям Пулев, не съм казал, че ще викам срещу него.

Въпреки че в Бокса Джошуа ми е любимец.

 

Всъщност аз бях за Пулев на олимпиадата през 2008, бях за него и срещу Кличко, но след това той тотално ме изгуби, причините съм ги изброил.

Link to comment
Сподели другаде

Тоест Джошуа, Фюри и други са супер пичове, много добри хора, ама видиш ли нашият се биел по дискотеките и той единственият е много невъзпитан и лош...?

Нищо, че Фюри заряза жена си с 3-4 деца да ходи по курви и да шмърка бело, Джошуа разнасял дрога, Поветкин искат да го съдят за някакви измами, Уайт са го разнасяли по педагогически стаи, защото биел хора дето му са се подигравали заради ямайския акцент, ама видиш ли....тия били много извисени, пък нашият - простак....Бай Ганьо....

 

Според мен трябва да се различават Пулев като човек и спортист. Като човек е ясно, че си има много кусури и не е най-приятният човек, ама като спортист определено може да служи за пример и това заслужава уважение. Човекът се скапва от тренировки, гони си целите и ги постига доколкото му позволяват възможностите. Такива като него трябва да са за пример, а не лайнета като БГ футболистите и други БГ спортисти, дето не са положили и 10% от неговия труд.

 

 

 

... като световни боксови заговори срещу някой, инжекции със стероиди, метални подплънки в ръкавиците и прочие, това вече се нарича параноидна шизофрения, която наистина се среща все по често. Аз познавам хора като Пулев, които буквално говорят неща, които са абсурдни, но изобщо не подлагат казаното на съмнение....

И кога го е казал това? Защото го пишеш все едно е истина?

 

 

... а всъщност е супер слаб боксор....

...е с това вече изби рибата.

 

 

...Бил претендент, ама се бие с някакви забравени от хората боксьори на по 40 години, само за да поддържа някаква статистика. Дилиан Уайт също е претендент от его време, ама виж му противниците - Паркър, Чисора, Ривас, Лукас Браун, това след Джошуа....

И с кой да се бие като те не искат да се бият с него. Уайт и Милър отказаха. С Ривас също искаше да се бие, там не си спомням какво се случи. Кой да ги организира тия мачове за него? Няма Еди Хърн зад себе си.

А пък Браун, тоя наистина ли е топ боксьор според теб та го даваш за пример? Ти даваш някакви боксьори дето не са известни и тук някой, който не следи бокс, да вземе да се върже.

За теб и Бразийл беше голяма работа, ама това важеше само като се би с Джошуа. Срещу Уайлдър като го приспаха 1вия рунд и вече не струва....

 

... Нашия също би Чисора, но да бъдем честни, Чисора от последните му 2-3 години е съвсем различен боксьор, от стария, просто коренна разлика...

...е честни сме, и какво му е различното? Аз не виждам някакъв прогрес в Чисора освен, че си смени мениджъра. Честно казано не знам, защо всякак се опитваш да преиначаваш нещата. Ако Чисора се бие с Джошуа сигурно ще го изкараш мега боксьор, ама надали реалността ще е такава....

Link to comment
Сподели другаде

Познавам бегло брат му, иначе познавам доста хора дето познават или се водят приятели с големия Пулев - нито един не го харесва, даже някои се радваха като падна от Кличко, което за мен беше много грозно. Явно са му от тъй наречените псевдо приятели.

Link to comment
Сподели другаде

Познавам бегло брат му, иначе познавам доста хора дето познават или се водят приятели с големия Пулев - нито един не го харесва, даже някои се радваха като падна от Кличко, което за мен беше много грозно. Явно са му от тъй наречените псевдо приятели.

познавам брат му ми е малко *ходи кажи, че нямаш сестра*.

Аз познавам Кобрата - ЛИЧНО и мога да потвърдя доста от думите на гореописващите, но за патриотизма му не съм съгласен.

Знам и брат му, по човечеен е (може би заради дете, семействою), но Кобрата си е кофти, но отскоро(5-10 години), преди тва беше страхотна котка.

Няма значение, свирено е

Link to comment
Сподели другаде

Исках да кажа, че познавам хора, които са близки с него, често в един кръг движат с братята и аз като теб съм ги питал- защо не харесват големия Пулев.

С кое за патриотизма не си съгласен, и какво имаш предвид със страхотна котка?

 

Link to comment
Сподели другаде

Исках да кажа, че познавам хора, които са близки с него, често в един кръг движат с братята и аз като теб съм ги питал- защо не харесват големия Пулев.

С кое за патриотизма не си съгласен, и какво имаш предвид със страхотна котка?

не визирах точно твоето мнение.

И, да объркал съм исках да напиша. че съм съгласен с патриотизма му. Той наистина си е наша момче и си милее (доколкото е възможно да се преведе тази дума), просто мангизите и *славата* малко го раклатиха.

Иначе беше(БЕШЕ) пичага докато не стана *звезда*.

Естествено с пинизите, реномето и гъзарията си, но не беше тва, което е сега.

Тва ми беше мисълта горе-долу

Link to comment
Сподели другаде

Това с подплънките някакви руснаци го бяха коментирали, моя грешка, но за допинг изказванията дори си го бяха съдили Пулев. Точно покрай въпросните допинг изказвания се засили и модата анти-мускули по родните географски ширини, просто много от нашенците като видят добре сепарирани телесни форми и изваяна коремна преса го отдават на някакъв вид допинг, и точно на тези въпросни малоумници Пулев тогава им дойде като някакъв гуру в тази област. Другото беше с мафията, тук нещата са ясни, за всеки втори българин мафията в спорта е виновна за всичко. Ако ви се чете авторитетно мнение по темата Пулев, прочетете интервютата на Кличко след мача им, човека посочва както положителните неща на Ганьо, така и отрицателните, и го прави повече от добре. Пулев не е лош боксьор, просто не е от големите боксьори.

Просто атлети като Кличко или Джошуа, дори Роналдо, са обречени на подобни атаки защото мнозинството нямат сърце за изграждането на подобна визия. Чисто психологически повечето мъже като видят висок мъж с широки рамене и брутална коремна преса, и им се ебава майката, обвиненията за допинг са само част от комплексарския им арсенал. И забележете, кога Кличко или Джошуа са казали, че дължат всичко на мускулите си? Хората само чакат някое прасе или някой глиган да ги победи, за да оплюят атлетичните им фигури, хаха... природата е създала мъжкото тяло по този начин, Микеланджело го е изваял по този начин, ще ме извиняват прасюнгерите в спорта, но свинщината им се дължи на плюскането, а не на природата, така че да си папкат шибаните дюнери и да не се занимават с неща, които са им чужди поради безграничния им апетит. Та така за допинга...

Иначе който иска да си го подкрепя Пулев, няма лошо, въпрос на вкус, но извиването на ръце чрез това, че е нашенец, е несериозно... не съм огромен фен на Джошуа, но го предпочитам пред всички останали на този етап.

Link to comment
Сподели другаде

Нищо, че Фюри заряза жена си с 3-4 деца да ходи по курви и да шмърка бело, Джошуа разнасял дрога, Поветкин искат да го съдят за някакви измами, Уайт са го разнасяли по педагогически стаи, защото биел хора дето му са се подигравали заради ямайския акцент, ама видиш ли....тия били много извисени, пък нашият - простак....Бай Ганьо....

 

Е как, знаеш, че българите са боклуци, а роденото на запад от Калотина е все от благородно семе правено.

Link to comment
Сподели другаде

Ще разкажа една случка.Преди известно време имах разговор с един фитнес инструктор и дистрибутор на хранителни добавки (Super Mass грас и т.н),който работи в Холандия,Норвегия и България.Поназнайва ги нещатата.

Едно изречение ми се загнезди в ума,което каза и то е следното:

''Джошуа е химик и то си му личи''

 

пп.Неостанах с впечатление,че има любим боксьор.Просто равнодушно коментираше ситуацията в бокса

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...