Jump to content

Бокс


Гост Vince

Препоръчан пост

Модерен е на бай Дана цирка както беше едно време на дядо Макмеън едно друго шоу - боксът и борбата са олимпийски спортове от над 100 години и който е тренирал поне един от двата като дете или юноша знае защо. Сега вярно че този на олимпиадата е аматьорски, а битките в професионалния в тежка категория клонят към гладиаторски, но дори и да гледаш един танцьор на ринга като Ивайло Маринов пак няма моеш го разбереш. Всеки според вкуса си и разбиранията си де, е сега чета че на олимпийските в Париж 24-та ще дебютира брейк денса, е този "спорт" със сигурност ще ти е по-интересен.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,9k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Модерен е на бай Дана цирка както беше едно време на дядо Макмеън едно друго шоу - боксът и борбата са олимпийски спортове от над 100 години и който е тренирал поне един от двата като дете или юноша знае защо. Сега вярно че този на олимпиадата е аматьорски, а битките в професионалния в тежка категория клонят към гладиаторски, но дори и да гледаш един танцьор на ринга като Ивайло Маринов пак няма моеш го разбереш. Всеки според вкуса си и разбиранията си де, е сега чета че на олимпийските в Париж 24-та ще дебютира брейк денса, е този "спорт" със сигурност ще ти е по-интересен.

 

Какво общо имат ММА и WWE, освен че имат няколко златни олимпийски шампиона? Едното е спорт, другото е представление.

dumbass.gif

Link to comment
Сподели другаде

Едно към едно, той омаловажава един спорт, ти друг. "Кухоглави" и "цирк" са синоними в контекста. Не знам как се репортва мнение, това на Сензор е за наказание, както и моето с гиф-чето, за обида на потребител.

Link to comment
Сподели другаде

Ако брейка се води спорт - тогава да, че го сложих в кавички го омаловажавам. Разковничето беше в думата модерно, заради която и написах мнението - боксът си е от спортовете класика, има си своята богата история и т.н - и ти ще задаваш въпрос тоя спорт го глеате щот е модерно ли, все едно некой те пита туй си мъж щот е модерно ли - модерното в момента е да си джендър, а в бойните спортове е ММА, а кат го нямаше него налагаха кеча.

Link to comment
Сподели другаде

Извинете, че не съм чел нагоре (ако е писано) , но спешно ми трябва начин за гледане на мача.

Имайте предвид, че ще го обяснявам на възрастен човек в Етрополе.

Така, че ако може по елементарният вариант.

Може и на лични.

Благодаря предварително.

Link to comment
Сподели другаде

Интернет платформата DAZN са взели правата за предаване на мача в България и са отказали да ги продават на българска телевизия, даже вече и български коментатор са сложили специално за мача. Предполагам и други начини ще се появят де, по стрийминг сайтовете все някой линк ще излезе.

Link to comment
Сподели другаде

За тези от вас, които ще се регистрирате в dazn специално заради мача да знаете че абонамента се подновява автоматично всеки месец, така че трябва да го спрете след това, ако не смятате да я ползвате занапред.

Link to comment
Сподели другаде

Ама по тв въобще няма да стане?

 

Зависи от телевизора на твоя човек. DAZN си имат приложение за някои от смарт телевизорите и може да се гледа директно чрез него.

Link to comment
Сподели другаде

А, ок. Значи няма как да му обясня :(.

А беше важно. Ок.

Като заговорихме за тв , днес се оказа, че нова и всичко на Домусчиев е 90% договорено. Двама сърби я купуват.

Въобще всичките му медии, барабар с Драгоев вероятно.

Информацията ми е бая достоверна

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Зависи от телевизора на твоя човек. DAZN си имат приложение за някои от смарт телевизорите и може да се гледа директно чрез него.

Беше ми важно, човека е много силен прокурор. Как и да е.

С бисквитката , която имам (х96 мини), която досега не ме е предала ще стане ли?

Link to comment
Сподели другаде

Е това не знам, не съм се абонирал. Виж пробвай първо вкъщи, дали всичко работи. Да не се изложиш пред прокурора. Ако стане работата, да не забравиш да ме споменеш пред него ;)

Link to comment
Сподели другаде

Ами сигурно е така. Нали знаеш, че съм в Англия и на мен ми отваря тукашната версия, а тук ще го дават по Скай май. Принципно трябва да е - правиш си регистрация в сайта, плащаш абонамента и после теглиш приложението на "бисквитката" и се логваш с акаунта. Само после да не забравиш да спреш абонамента, ако не решиш, че искаш да гледаш де.

Link to comment
Сподели другаде

Ако брейка се води спорт - тогава да, че го сложих в кавички го омаловажавам. Разковничето беше в думата модерно, заради която и написах мнението - боксът си е от спортовете класика, има си своята богата история и т.н - и ти ще задаваш въпрос тоя спорт го глеате щот е модерно ли, все едно некой те пита туй си мъж щот е модерно ли - модерното в момента е да си джендър, а в бойните спортове е ММА, а кат го нямаше него налагаха кеча.

 

И ти, за да защитиш традициите на бокса, нарече УФЦ цирк. При положение, че най-скорошните циркови изпълнения тип WWE са в бокса. Флойд - Конър, Тайсън - Джоунс джуниър и скоро Флойд срещу ютубър.

И говориш за WWE и ММА всякаш са едно и също, хипстърски "шоута". При положение, че едното не е спорт., другото е сериозен спорт - няма нищо общо вече с UFC 1.

Link to comment
Сподели другаде

Не, не. Аз ще му я занеса. Ама през хрома си влизам и правя регистрация.

След тва с карта плащам и всичко е ок.

Така ли да го разбирам?

Да, теглиш DAZN на бисквитката, правиш рег и плащаш абонамент. Можеш да запаметиш акаунта направо, после той като влезе в приложението да е логнат потребителя... още от сега като се влезе в приложението и на главната страница излиза watch live Joshua vs Pulev(Bulgarian).

Link to comment
Сподели другаде

Дано поне по DAZN не пускат глупави реклами на всяко прекъсване както беше преди години на Кличко - Пулев, включваха се при вече започнал рунд.

Също така се сещам преди 2-3 години пък един мач на Григор Димитров, беше много важен, не се сещам срещу кого, но пак така, бяха взели правата за него само Мтел Спорт, които тогава все още бяха нови за телевизията, часове преди мача обаче се разбраха с БНТ да го излъчват заедно заради интереса, дали пък сега няма да се повтори такъв сценарий. Все пак интересът е много голям, но ще остане скрит за много хора, от което няма да са доволни рекламодателите.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...