Jump to content

Бокс


Гост Vince

Препоръчан пост

Не съм фен на Бокс-а ама никоя наша телевизия да не излъчва мача е все едно националният ни футболен отбор да играе финал за Световното и никъде в бг да не се излъчва. Голяма излагация!

 

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,9k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Казах ви. Домуса на практика е продал тия дни нова и всичко около нея.

Не му се занимава.

Двама сърби са купувачите и дори в момента са тук.

Даже не знам що не обявяват такава сделка в ефира.

Тайна ли е няква, не знам.

 

Link to comment
Сподели другаде

Казах ви. Домуса на практика е продал тия дни нова и всичко около нея.

Не му се занимава.

Двама сърби са купувачите и дори в момента са тук.

Даже не знам що не обявяват такава сделка в ефира.

Тайна ли е няква, не знам.

 

https://clubz.bg/105532-sobstvenрikyt_na_vivacom_kupuva_nova_tv

 

Тези трябва да са “United Group”, държат освен Виваком и сръбските спортните канали Спорт Клуб - 10 канала само за спорт и още куп други. Гиганти в телевизията са, ако си развият и при нас спортните канали, на Драгоев времето да коментира ВЛ е преброено :D

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/United_Group

 

http://www.unitedmedia.net/channel/sport-klub/

Link to comment
Сподели другаде

боксът и борбата са олимпийски спортове от над 100 години и който е тренирал поне един от двата като дете или юноша знае защо.

 

Т'ва е вярно.

 

И ти, за да защитиш традициите на бокса, нарече УФЦ цирк. При положение, че най-скорошните циркови изпълнения тип WWE са в бокса. Флойд - Конър, Тайсън - Джоунс джуниър и скоро Флойд срещу ютубър.

 

И т'ва е вярно, деба.

 

Не знам как се репортва мнение, това на Сензор е за наказание, както и моето с гиф-чето, за обида на потребител.

 

Опа, и тука си прав. Ще бъде реагирано после :)

Link to comment
Сподели другаде

Колкото повече гледам репортажите от хотела в Лондон толкова повече го виждам анаболният расист изплашен. Страх го е да се доближи до Кобрата. Дано стане изненада, ще празнува цяла България ако нашият бие. Срамна работа, че обикновените хора няма да могат да го гледат.

 

Ето малко подгрявка за мача:

П.С, Водещата е много яка - във всякакъв смисъл. Може да се набира на лост с една ръка

 

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

И ти, за да защитиш традициите на бокса, нарече УФЦ цирк. При положение, че най-скорошните циркови изпълнения тип WWE са в бокса. Флойд - Конър, Тайсън - Джоунс джуниър и скоро Флойд срещу ютубър.

И говориш за WWE и ММА всякаш са едно и също, хипстърски "шоута". При положение, че едното не е спорт., другото е сериозен спорт - няма нищо общо вече с UFC 1.

 

Написах вече за кое се захванах в мнението му. Не е ставало на въпрос единият спорт с/у другия. Самият бокс говори сам за себе си, който е с мнение като неговото си е загуба на време да бъде убеждаван в противното, а още повече да го играя защитник - най-вече няма от какво, той ако мисли така за бокса, нали не мислиш че за мма му е от рода на - двама високоинтелигентни люде си оправят взаимно бръчките по лицето. Тези изпълнения, които споменаваш, включват хора приключили с професионалния бокс, които са свободни както всеки да участват в каквото пожелаят и да изкарат някой долар - всеки поне малко запознат знае за какво става на въпрос и не се взимат под изобщо под внимание - все едно мачовете на легендите, които от нашия клуб започнаха да организират последните години. Флойд не случайно прякора му е Money, утре с/у правилната сума ще излезе да се бие и с дете аутист, даже не знам защо го споменаваш, а втория дори не се води официален мач, ръкавиците им бяха по-малък размер и резултатът се знаеше предварително. Тайсън още 2006-та, когато беше затънал в дългове, обяви световно турне, в което да си участва в такива мачове, но още на първия мач го освивркваха и го прекрати.

Разбира се че са различни, един спорт може да е основата на друг, но винаги има разлика и нямам впредвид споменатите от теб. Ама тук вече навлизаме в други дълги теми, които са по-скоро за маса, отколкото да пишем форумни фермани.

Link to comment
Сподели другаде

П.С, Водещата е много яка - във всякакъв смисъл. Може да се набира на лост с една ръка

 

Бих ѝ позволил да се набира на моя лост с която част от тялото си избере.

Link to comment
Сподели другаде

Лудница.....

Кобрата ще го ебе още на кантара.

Требва да има надъхване.....

 

Гледам как се обърнаха нещата. В Англия никой не му обръщаше внимание, а сега изведнъж стана баси трудния мач и Пулев стана баси добрият

Джошуа уж много спокоен, ама се почна да трепери и да нервничи.

Къде е истината, къде е шоуто....ще се види утре....

 

Успех на Пулев

Link to comment
Сподели другаде

“Ако някой си мисли, че е било инсценировка, имам белези по ръцете си, които да покажат, че не е", каза Хърн, който бе сред най-дейните в опитите да разтърве двамата боксьори.

 

Link to comment
Сподели другаде

Бокса е може би най-стария спорт в света, като са открити първообраза на боксова ръкавица в Египет 3000 г. пр. хр., а официално става олимпийски спорт края на 7-и век пр.хр.

И да излезе Бай Ганьо да ти казва, че е модерен спорт от няколко години и че е малоумно да се кефиш как двама се удрят по главите, защото той само това е успял да разбере от цялата работа, е меко казано смехотворно. Колкото искаш наказания ми слагай, такива индивиди никога няма да ги оставя да си плямпат и да тровят общественото пространство.

За кантара, който мина преди малко - голяма излагация. Антуража на Кобрата излезнал да вика и крещи все едно са на трибуните на Г окръжна и подкрепят селския отбор. Никакъв професионализъм, нито в групата му, нито в Кобрата. Като искаш нещо да кажеш си мълчиш и говориш на ринга, както Руиз го направи. За негова зла участ, това явно изнерви Джошуа и не вярвам утре да излезне да се точкува с нашия.

Link to comment
Сподели другаде

Това е целта, да го изнерви и да забрави за всякакви тактики като онова с Руиз на реванша, много добър ход. Шансът на Пулев е в малките моменти, в които Джошуа ще се отвори, иначе тръгне ли за предпазлива победа с точки като реванша с Руиз, на всички ни е ясно какъв ще е резултатът.

Link to comment
Сподели другаде

Давайте прогнози.

 

От мен - Джошуа поваля Кобрата макс до 8-ми рунд.

Иначе мача е утре.

 

На същото мнение съм. Само че тоя път няма да има "продължаваме напред" защото годинките са множко на Кобрата.

Link to comment
Сподели другаде

 

И да излезе Бай Ганьо да ти казва, че е модерен спорт от няколко години и че е малоумно да се кефиш как двама се удрят по главите, защото той само това е успял да разбере от цялата работа, е меко казано смехотворно. Колкото искаш наказания ми слагай, такива индивиди никога няма да ги оставя да си плямпат и да тровят общественото пространство.

Ей момче, я по-спокойно го давай! Ти за какъв се имаш и какво си мислиш, че можеш да ми даваш наклон на оная работа ли или какво да мисля, или да пиша?! Успокой топката, никой не те е спрял да гледаш каквото си искаш, нито пък да си казваш мнението за каквото и да е, но...без обиди! С това само ми затвърждаваш мнението за любителите на лобутенето по празните кратуни и за безлимитното им айкю / щото моето определено си е лимитирано, иначе щях да се казвам Анщайн, Нютон или Да Винчи/ ...

Айде със здраве и спазвай добрия тон! И успех на Кобрата!!!

Link to comment
Сподели другаде

Не съм чак толкова запален по този спорт, мислех да гледам мача утре, но тука Кобрети много евтино го дава, нещо като великия ни водач на заседание на Европарламента ми заприлича, голям речитатив избичи ... супер пошло и абсолютен фарс.

 

Не знам дали това си е нормален цирк преди всеки мач, но на Белмекен да му бяха закарали и оня там от "Денсинг старс" хореографа, къде ги учеше на актьорско майсторство.

 

По-скоро мисля да си спестя там няколкото рунда. Все пак му пожелавам, ако може да бие, а ако не може - да не го бият много. Няма как да се изложи повече, дори и да падне в началните рундове, на кантара си олекна достатъчно.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...