Jump to content

Бокс


Гост Vince

Препоръчан пост

Бенефис на Уембли в шампионски мач, нямаше как да си е мечтал за по-паметно пенсиониране. Иначе бая бой изяде, Джошуа можеше далеч по-рано да го е препарирал, ма некви намигвания метнаха по едно време.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,9k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Надвиши очакванията ми кобрата с 1-2 рунда, макар че още 3-ти беше опечен.

 

Общо взето единия подскачаше на ринга, другия го биеше. Пъчиш се, пъчиш се, и накрая като те натупат здраво... не ти остава много достойнство.

Link to comment
Сподели другаде

то и тва не е малко, за мен Кубрат се представи много над очакванията на всички..Джошуа не му даде много шанс да го атакува, тъй като рунд след рунд нашия ставаше все по-изморен...мамка му на 39 години е, Джошуа е на 31 ...

Link to comment
Сподели другаде

Супер достойно представяне от нашия. Само накрая не трябваше да му викам.. помни ме .. абе човек, какво да те помни. Иначе за двубоя - добро представяне, очаквано.

Link to comment
Сподели другаде

В крайа сметка това беше максимума на Кубрат, физически беше перфектно подготвен, понесе изключително тежки удари, на които много други боксьори нямаше да останат на крака, но просто е лимитиран откъм техника и сила. Дано някой ден отново видим българин претендент за световната титла в тежка категория.

Link to comment
Сподели другаде

Разбира се, че има кой да го победи....Шампиона - Таисън Фюри

Колкото до мача на Кубрат, аз лично не вярвах, че нашия има какъвто и да е шанс, но бях за него...се едно Кубрат беше Ливърпул с треньор Рой Ходжсън, знам че няма кво да стане, ама си е Ливърпул.....

Link to comment
Сподели другаде

Не обичам да се обяснявам какво съм искал да кажа. Но да ти обясня, Ред Джерард. Исках да кажа хейтърство по отношение на България и че Пулев е сънародник. Отникъде не изскачам и имам право на мнение, както и ти! Да, не харесвам примитивни хора като него...Нещо против? Освен това няма никаква база, за да се боксира на такова ниво. Видяхме кое, как.

Щом ти харесва да бъдеш представян от подобен елемент, чудесно! За мен, не благодаря! Бъди здрав!

Link to comment
Сподели другаде

Истината е по средата за мен. Не може да се отрече че прави страшни глупости понякога Кубрат. Къде от отчаяние, къде нарочно стил 🎃.

 

Ама па и не може да се отрече, че тва което е постигнал е много голям успех, 'ептен за държавицата ни и нейните традиции в ПРОФИ бокса.

 

Ама тва да се срамуваш че те представял.. Ми тва си е чисто и просто да ритнеш падналия. Камата не е по-малък селяндур с не по-малко изцепки ама се тупане в гърдите че е Кавалер на Златната Топка... И не ни е срам?

 

Пресолявате манджата по моему.

Link to comment
Сподели другаде

Хора не забравяйте че неговата работа е да го бият в главата всекидневно, защо очакваме от него да бъде интелектуалец? Фюри, Чисора, Уайлдър да не би да са по адекватни с поведението си?

Link to comment
Сподели другаде

И на 30 да беше Кобрата, разликата в класите щеше да е същата. С тоя бокс, при яки и дълги, като Джошуа, Уайлдър, Фюри, шансът е =0. Никва тактика! Беше излязъл да държи колкото може повече рунда и да вземе кинтите. И на всичко отгоре не спря да приказва...

Link to comment
Сподели другаде

Хора не забравяйте че неговата работа е да го бият в главата всекидневно, защо очакваме от него да бъде интелектуалец? Фюри, Чисора, Уайлдър да не би да са по адекватни с поведението си?

 

А бе, не е точно така, Тервел и него го тупат в главата ежедневно и даже имат общ генофонд, ама за мен е по-свестният и интелигентният от двамата братя.

 

Иначе напълно съм съгласен горе с мненията, че няма как да гледаме само от призмата на поведението му и да се твърди, че това, което е постигнал, е незначимо особено за профибокса, макар и да не е достатъчно за световен шампион и обединяване на поясите.

Link to comment
Сподели другаде

А бе, не е точно така, Тервел и него го тупат в главата ежедневно и даже имат общ генофонд, ама за мен е по-свестният и интелигентният от двамата братя.

 

Иначе напълно съм съгласен горе с мненията, че няма как да гледаме само от призмата на поведението му и да се твърди, че това, което е постигнал, е незначимо особено за профибокса, макар и да не е достатъчно за световен шампион и обединяване на поясите.

 

Дай боже и той да стигне до мач за титла ще видиш и неговото поведение какво ще е. А и няма да забравя как псуваше по Витали Кличко след мача 2014.

Link to comment
Сподели другаде

Не се срамувам от представянето на Кубрат Пулев в последния му опит да донесе световната титлата в България, не се срамувам и от поведението му около мача, обаче като влязах да прочета приказките ви на повечето тук след мача, лично аз вече се срамувам много и ще замълча до тук.

 

“Преди да започнеш да съдиш някой вземи неговите обувки, мини по неговия път, пробвай неговите сълзи, усети неговата болка и като се спънеш във всеки камък на пътя, в който той се е спънал... чак тогава можеш да му кажеш как да живее живота си !”
Link to comment
Сподели другаде

Да, Невърче, съгласен съм и с теб.

 

Реално ако погледнем на нещата, самото стигане до такъв голям мач си е голям успех за Кубрат, както и за цяла България, не е ли така?

 

Лично мен, което не ми хареса, е държанието му преди и след мача. Да речем, че мога да го оправдая с изцепките си от сорта на "Tomorrow I'll show you", след като всички знаем, че това се прави най-вече да хайпнат аудиторията, къде опит за вдигане на рейтинг и т.н.

 

Но след двубоя.. Стига, бе, хора. Погледнете Джошуа. Нокаутира го. Нито се израдва, нито показа каквато и да е емоция. Брутален професионалист е. Мен лично много ми хареса и по време на интервютата преди и след мача, както и на ринга. Ще повторя отново, че аз не гледам и си нямам понятие от бокс.

 

Човекът те бие мъжката, поздрави го, не е срамно, даже напротив. А ти отиваш и му казваш "You will remember me" или нещо от тоя сорт. Е, с какво да те запомни? Със селяндурските надъхванки на кантара и с усмивките на ринга.

 

Разбирам хората, които безрезервно го защитават, така и тези от другия лагер. Всеки си има гледна точка. Аз заставам някъде посредата.

 

Уважавам Кубрат като спортист. Като човек не съм сигурен. Малко ми падна в очите след всичко случило се. Все пак е българин и заслужава да му кажем едно "Браво!". За жалост има дефицит на такива атлети като него в България, а несъмнено страната ни има нужда от такива.

Link to comment
Сподели другаде

Не съм фен нито на бокса, нито на Пулев като цяло. Но като българин исках той да спечели. Отвратен съм не от неговото държане, а на тези псевдо българи, които чакат удобен момент да плюят по Пулев, Григор Димитров и пр. 99% от тези дори нямат професионален мач в никакъв спорт, камо ли да говорим за европейски или световни успехи. Ако сега беше спечелил всеки щеше да се гордее, че българин е световният шампион, но като загуби всякаква помоя трябва да се излее. Сигурен съм, че ако Кобрата представляваше Германия например, много повече подкрепа щеше да получи преди и след мача.

 

 

П.С. Не обиждам никого и не визирам конкретни лица от форума, някой да не се почувства обиден.

 

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

И да беше победил Пулев отношението ми към него няма как да се промени. Той олицетворява всичко което не харесвам в хората. Шапки долу за постиженията му. Страхотна кариера и успехи, но той самия сере върху себе си с поведението си на и извън ринга. Да е жив и здрав и да намери пътя по който да продължи, но за бокса е свършен. Нормално за тези години все пак. Някой спомена Стоичков. Същия отвратителен цървул, но гениален футболист. Поклон за постиженията му на терена, но нямам никакво уважение към него, защото е долен боклук като човек. Отношение към Бонев, към родители, към България, към журналисти, към обикновени хора, край нямат изцепките му. Кое да му харесаш? Григор намесихте също. Григор е талантлив и доказан състезател в труден индивидуален спорт. Освен това обаче е възпитан, знае как да демонстрира уважение и към загубил и към победил противник.

Link to comment
Сподели другаде

Хора не забравяйте че неговата работа е да го бият в главата всекидневно, защо очакваме от него да бъде интелектуалец? Фюри, Чисора, Уайлдър да не би да са по адекватни с поведението си?

:D :D :D то и на Владимир Кличко това му беше работата, но той по-често ги удряше в главата :D

Link to comment
Сподели другаде

Според мен, там на Кантара, като бяха на 20 см трябваше да му бие една глава и ако може тогава да го свали, след това всички шансове му се изпариха😁

Аз лично, съм му виждал изцепките на тоя примат и нямаше да се гордея, ако беше победил, въпреки че бях абсолютно наясно ,че си подготвя подобна участ на тази от мача, с Кличко със селяндурските си изцепки!

Някои говорят колко много бил постигнал,просто имаше добри промотъри,които го докараха 2 пъти до бой за титлата, аз мач с/ у сериозен противник не помня да е имал и да го е спечелил , де😁

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...