Jump to content

Бокс


Гост Vince

Препоръчан пост

Кобрата каза, че продължава, няма да се отказва.

Поне ако беше по-възпитан можеше да стане приятел с Еди Хърн да го урежда с мачлета да захлебва.

Ето може реванш с Чисора и Фюри, може да реши да отмъсти на Усик заради брат си, да се пусне с Дилян Белия....като Поветкин, който е на хранилка при Еди.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,9k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

 

Огромна разлика във височината между Канело и Смит. Много интересен мач ще се получи. Канело както се е засилил ще стигне до тежката категория накрая.

Кога играт и колко часа?
Link to comment
Сподели другаде

Разликата при Канело и Смит е огромна и аз бях в подобна ситуация и знам колко е трудно да се боксираш срещу много по-висок противник, но явно Канело обича предизвикателствата. Трябва да му се признае, минава на различни категории, бие се с най-добрите, иска да се докаже като един от най-добрите боксьори в историята.

От друга страна, Канело ще може да бомбардира тялото на Смит, което най-вероятно ще му донесе победата.

Между другото и Головкин се бие този уикенд.

Link to comment
Сподели другаде

E то Головкин не е интересен вече. Надали ще стигне до 3ти мач с Канело, каква мотивация има все още не е ясно. Явно иска да захлеби докато може.

 

П.С, много яко видео от мача на Кобрата от публиката. Чува се ясно, че им наши хора дето го подкрепят.

Link to comment
Сподели другаде

Не успях да го гледам мача с поляка, ама от хайлайтс се вижда, че доста бой отнесе за няколко рунда.

Между другото Головкин изглеждаше по-свеж и по-бърз от двубоите му с Канело. Май ще има трилогия

Link to comment
Сподели другаде

Въпреки разликата в размерите, Канело размаза Смит на парчета. Загубата му от Мейуедър е най-доброто, което можеше да се случи на мексиканеца, оттогава вдигна нивото си с 2 стъпала и постоянно се доказва срещу най-добрите в различните дивизии.

Почнаха да се прокрадват мнения, дали не може да направи като Рой Джоунс и да скочи при най-тежките, но не мисля, че ще се случи. Килограмите може да ги постигне, но е много нисък за елитната категория, а Рой поне имаше ръст горе-долу.

По-вероятно е да видим трилогия с Головкин, след победите и на двамата и макар, че казака изглеждаше много по-добре при последния си мач, мисля, че Канело отново ще победи.

Link to comment
Сподели другаде

Смит не ми хареса. Не използва ръста си. Игра цял мач на най удобната за Канело дистанция. Иначе корава глава има. Друг, при толко бой, нямаше да издържи до края.

Link to comment
Сподели другаде

От Ливърпул е Смит, нормално да е кораво копеле :sarcastic: В края на мача се видя, че Канело е разместил бицепа на Смит и се е получило вероятно разкъсване на мускула, смятай с каква сила удря мексиканеца...EpqIirUVEAAZ-B9.jpg?strip=all&w=874&quality=100

Link to comment
Сподели другаде

Май сега втори от братята Смит бие. Мисля, че Карата ги подкрепя много.

 

Канело каза, че няма да се качва при крузерите. То реално там няма никой известен, не може да изкара пари. Ако беше с 10 санта по-висок щеше да ги бие всички във всички категории.

 

На мача казаха, че тоя Смит заедно с Головкин правели и вкарвали най-много леви прави. Интересно сега в тоя мач как го нулира Канело за да не му се получи. Можеше да го обикаля и джабира до откат, ама явно Канело си знае работата мноооого добре.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Раян Гарсиа снощи доказа, че не е въздух под налягане. Отговори директно на 2 въпроса:

- Дали може да се изправи, ако е пратен в нокдаун;

- Дали може да се справи с противник на световно ниво;

Беше пратен с много сериозен удар на земята във втория рунд, но се съвзе и овладя играта. В крайна сметка с мощен удар в тялото нокаутира Кембъл и се доказа, че е бъдещ P1P претендент.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Сега видях, че Канело с Били Джо Сондерс бил договорен. Тоя мач от години се чака и все се отлагаше заради различни проблеми при англичанина.  Той е непобеден и може да затрудни Канело, въпреки че не вярвам да се случи, но все пак един от мачовете на годината:

 

image.png.a85d3e0939a64c6114393706e77c93d7.png

 

Както и в края на месеца има мач на Поветкин с Уайт. Ако рашата пак бие Уайт ще го призная за мега кораво копеле. Това да си на хранилка при Един Хърн и два пъти да му биеш топ боксьор си е за уважение. Интересно и как се е възстановил след ковида. Ще се бият в Гибралтар. Сигурно ще има гледка към скалата и самолетите покрай ринга.

 

image.png.ed7c2289140a915308898f293446a799.png

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Най-накрая стана официално. Джошуа не е спирал да тренира, след загубата от Руиз е надъхан на 200% да бъде най-добрия в тежка категория, затова и очаквам да победи в този двубой. Не изключвам и варианта да разиграят една трилогия и да го превърнат в най-скъпия боксов мач в историята.

Интересно, че двата двубоя ги организирали един след друг тази година, без глупости вече от сорта на претенденти и загряващи.

Link to comment
Сподели другаде

10 hours ago, Senzor said:

Не изключвам и варианта да разиграят една трилогия и да го превърнат в най-скъпия боксов мач в историята.

Аз също очаквам точно това, ако оставим шегите настрана. Макар че Фюри е малко непредсказуем.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...