Jump to content

Бокс


Гост Vince

Препоръчан пост

Головкин беше жестоко ощетен! Първите 2 рунда бяха за Канело, после казака контролираше двубоя следващите 8 и последните 2 също са за мексиканеца. Т.е. 8-4 рунда за ГГГ. Всички боксьори, експерти, коментатори и изобщо целия свят е на мнение, че това беше писана победа за Генади. Но жената в журито, която даде абсурдите 10 рунда на Канело развали целия двубой. Тази е със съмнителни решения цялата си кариера и Де Ла Оя избра да я сложи в арбитрите с причина. Ясно е, че ще има реванш и ще направят още пари, но реално победата е за Головкин. След това щеше да бие Били Джо и да обедини дивизията и да се оттегли като абсолютен непобеден шампион. Сега втория мач не се знае какъв сценарий ще измислят

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,9k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

10 рунда.

 

Иначе нека има реванш, ще бъде интересно.

Пардон, мислех си за спечелените 8 рунда от Головкин. На реванша мисля, че казака ще е по-убедителен, днес беше много предпазливи и все пак спечели, но има сили да го нокаутира

Link to comment
Сподели другаде

Като цяло и двамата играха предпазливо, но въпреки това беше мъжки мач. Головкин бвше по-добрия боксьор и абсолютно си заслужавше победата. Не мога дакажа на реванш дали ще бие Канело, ама мисля, че и тогава нокаут няма да видим.

Link to comment
Сподели другаде

Голямото тото, равен в бокса и то такъв мач :D ай стига бе :D На печелившите честито. Вива Лас Вегас.

Не се заяждам, един въпрос имам само. Аз заложих на Головкин на 1,61 в бет365 и след равенството ми върнаха парите. Оказа се, че в бокса е като в баскета - ако няма открит пазар за равенство, при такова ти връщат парите. Та, ако е имало изявени пазари за равенство, тогава може, но кажи ми как са играли парите и как са спечелили останалите?

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Дюбоа е мощен, но технически е доста на далечно ниво все още. Затова и го пускат срещу трупове, да натрупа самочувствие все още. Дано не направи грешка да излезе срещу някой по-сериозен боксьор, защото ще го разкрият. Но е обещаваш. Джошуа беше същия в началото, сега играе доста по-умно и предпазливо

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Тежка контузия за Кубрат Пулев точно 13 дни преди дългоочаквания сблъсък за световната титла по бокс в тежка категория за професионалисти срещу Антъни Джошуа в Кардиф. Срещата на "Принсипалити стейдиъм" в столицата на Уелс е на 28-ми октомври, а за нея вече има разпродадени 75 000 билета.Преглед с ехограф в клиника в Берлин преди броени часове установи, че Кобрата е с частично разкъсване на гръдния мускул, който води към мишницата на дясната му ръка. Състояние, което отнема месец за възстановяване

...

 

https://sport.plovdiv24.bg/753043.html

Link to comment
Сподели другаде

И ново развитие (за съжаление)

 

Съперникът на Джошуа беше сменен!

Новината беше официално потвърдена лично от мениджъра на световния шампион - Еди Хърн.

 

"Кубрат Пулев е с травма в рамото и е аут. Международната боксова федерация заменя този претендент с Карлос Такам.

Мачът между двамата ще се проведе на 28.10", категоричен бе Хърн.

Link to comment
Сподели другаде

Май, нашия никога няма да има повторен шанс да срещне Джошуа,но пък ще може да се пъчи,че едва ли не малшанса, му е отнел възможността да грабне 3-те титли :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Някой по-запознат може ли да обясни защо просто не се пренасрочи мача, при положение, че всички знаем за не един и два случая, в които Кличко отлагаше мачове, заради контузии, както и други боксьори? Или може би това се отнася само когато ти си шампиона, а ако претендента се контузи, в общи линии си губи шанса да се боксира и шампиона може да запълни датата с някой друг претендент?

Link to comment
Сподели другаде

Защото Кличко е шампионът, нашият е претендентът, като не може претендентът идва друг претендент, няма кой да го чака, освен това графикът на Джошуа бил такъв, че ако се отложи мача за ноември-декември няма да има време за възстановяване за следващия си.

Link to comment
Сподели другаде

Някой по-запознат може ли да обясни защо просто не се пренасрочи мача, при положение, че всички знаем за не един и два случая, в които Кличко отлагаше мачове, заради контузии, както и други боксьори? Или може би това се отнася само когато ти си шампиона, а ако претендента се контузи, в общи линии си губи шанса да се боксира и шампиона може да запълни датата с някой друг претендент?

а продадените около 70 000 билети, а резервациите в самолети, хотели, ресторанти и т.н.а телвевизионните права продадени като за мач за титлите и то точно за тази дата,а платените досега реклами, и още куп неща.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Кой рунд?Аз днес претърпях тежък нокаут от Атлетико Мадрид в 12-я рунд при печеливша преднина.

 

п.с. странен първи рунд на Джошуа, изглежда леко уплашен, досега Кобрата да го бе нацелил с левачката с такава пасивна тактика :D Носът на Джошуа може да е счупен след удар с глава на Такам, да видим това как ще се отрази на мача...Започна го Джошуа, очаквах да го приключи в 6-я рунд, но Такам явно не е чак толкова лош боксьор, какви удари пое, а дори не се разклати...

Какво направи тоя съдия, Такам си изкарваше мача до 12-я рунд.

Link to comment
Сподели другаде

Странно решение на съдията, Такам беше в кондиция за мен. Щеше да е интересно да ги остави, камерунеца с всеки рунд от последните взимаше инициативата и определено ми се виждаше по-свежия. Ама му го признавам, много носи на бой!

Link to comment
Сподели другаде

Имаше аркади и на двете очи и кръвта му пречеше да вижда нормално, а в този момент Джошуа беше почнал комбинациите си и всички знаем как завършва това. Такам излезе голямо животно и навярно щеше да изкара целия мач, но така или иначе Антъни щеше да спечели мача... Кой смятате, че ще е следващия му съперник?

Link to comment
Сподели другаде

Говереха вече за голям мач, което беше неуважение към определени боксьори. Хърн каза че е искат с Уайлдър, Паркър или Фюри ако отслабне и се върне на ринг, нашият Пулев не го броят явно, май няма шанс за 2018 да го срещне, вече искат мазната баница, още повече пари да направят.

Аз мисля, че Джошуа има слаби страни и дори Пулев при правилно проведен мач можеше доста да го затрудни, би ми било мнлго интересно да видя Джошуа и срещу Поветкин, много повече отколкото прехвалния Уайлдър, чийто стил на боксиране изобщо не ми допада, не мисля че ще се представи по-добре от Такам.

Link to comment
Сподели другаде

Джошуа ако се разберат за мач с Уайлдър ще направят направо 2 мача според мен, ще покрият 2018 и ще лапнат големите кинти.

Паркър май не е толкова атрактивен засега.

Link to comment
Сподели другаде

Мачът май ще е доста късно, така че няма особено значение. Дали пък не е възможна една тото схема на големия коефицент и Уайлъдр да избяга хитро от мач срещу Джошуа :D

Link to comment
Сподели другаде

Абе, някой с идея къде да се гледа Уайлдър Стивърн

 

Ей тук с АСЕ

 

http://allfon-tv.com/?id=91#11

 

канала е само за бой :997:

 

в момента

Профессиональный бокс. Бой за титул чемпиона мира по версии WBA в полутяжелом весе. Прямая трансляция из Монако.

 

по-късно

Профессиональный бокс. Бой за титул чемпиона мира по версии WBC в тяжелом весе. Прямая трансляция из США. Д. Уайлдер - Б. Стиверн.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...