Jump to content

Бокс


Гост Vince

Препоръчан пост

Ще е интересно Поветкин срещу Джошуа или Фюри срещу Джошуа, толкова не ми е интересен мач Джошуа - Уайлдър, просто няма как Уайлдър да изненада с нещо, ама голямо медийно раздуване е, иначе дори Паркър ми е много по-интересен от Уайлдър, поне е интелигентен и техничен боксьор.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,9k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Джошуа също игра много предпазливо. Заложи на сигурно за пояса. Прави впечатление въздуха на британеца, кондицията му през втората половина. Това, до сега го нямаше. Вярно, губи се от атракцията на самата категория, но пък бокса не е кръв и нокаути и лично предпочитам да гледам 12 рунда, вместо 3 или пет.

Честито му на Джошуа, абсолютно заслужена победа.

Link to comment
Сподели другаде

Джошуа също игра много предпазливо. Заложи на сигурно за пояса. Прави впечатление въздуха на британеца, кондицията му през втората половина. Това, до сега го нямаше. Вярно, губи се от атракцията на самата категория, но пък бокса не е кръв и нокаути и лично предпочитам да гледам 12 рунда, вместо 3 или пет.

Честито му на Джошуа, абсолютно заслужена победа.

 

Нормално все пак е 7-8 килограма надолу. Видя се в мачовете с Кличко и Такам, че започва да чувства умора в късните рундове. Стана му ясно, че не винаги ще ги нокаутира рано рано.

Link to comment
Сподели другаде

Направи ми впечатление, че реферът на няколко пъти спасяваше Джошуа от удари от близка дистанция, имаше една серия на Паркър, която така и не разбрах, защо беше прекъсната или за пък за един удар, който попадна в носа на Джошуа, тогава му даде половин минута въздух след като реферът спря времето. Дребни детайли, но не може да не кажем, че реферите си взимат страна, Джошуа е машина и за пари и трябва да се удря рамо, той и Кличко беше същият с "всичките му номера" и "мафии", както казваше Пулев. Също и резултатът на коментаторът беше много по-реален от тези на съдиите - 117:111, не знам единият от къде ги измисли тези 119:109, ясно беше че дори да са равни, щяха да дадат предимство на Джошуа. Но и главният съдия помагаше на Джошуа, беше като негов протектор в критични моменти. Победата си му е заслужено, но съдийството в този мач и в предния срещу Такам ми направи това неприятно впечатление.

Link to comment
Сподели другаде

Тоя мач още 200 години да се беше играл, Паркър нямаше да намери начин да удари по-лошо Джошуа. Излезе за да не бъде нокаутиран и си постигна целта. Джошуа пък очевидно беше напълно доволен от този вариант. Взе си още един пояс, боли го тоягата, че не е с нокаут.

 

Аз лично не видях с какво съдията помагал на AJ. То по-скоро тоя Паркър играеше мръсно след сигнал и продължаваше да удря. Критични моменти в този мач за нито един от двамата нямаше. Не съм много навътре в бокса, ама не виждам в момента как Джошуа може да го бие някой. Тоя освен, че е планина от мускули умее и да се боксира умно, което го прави много труден за побеждаване.

Link to comment
Сподели другаде

Тоя мач още 200 години да се беше играл, Паркър нямаше да намери начин да удари по-лошо Джошуа. Излезе за да не бъде нокаутиран и си постигна целта. Джошуа пък очевидно беше напълно доволен от този вариант. Взе си още един пояс, боли го тоягата, че не е с нокаут.

 

Аз лично не видях с какво съдията помагал на AJ. То по-скоро тоя Паркър играеше мръсно след сигнал и продължаваше да удря. Критични моменти в този мач за нито един от двамата нямаше. Не съм много навътре в бокса, ама не виждам в момента как Джошуа може да го бие някой. Тоя освен, че е планина от мускули умее и да се боксира умно, което го прави много труден за побеждаване.

Един Ленъкс Люис му трябва и ще му разхвърчи перушината :shout:

За съжаление ,всеки с времето си,няма как да срещнем боксьори от различни поколения , даже епохи :cheesy:

Link to comment
Сподели другаде

Тоя мач още 200 години да се беше играл, Паркър нямаше да намери начин да удари по-лошо Джошуа. Излезе за да не бъде нокаутиран и си постигна целта. Джошуа пък очевидно беше напълно доволен от този вариант. Взе си още един пояс, боли го тоягата, че не е с нокаут.

 

Аз лично не видях с какво съдията помагал на AJ. То по-скоро тоя Паркър играеше мръсно след сигнал и продължаваше да удря. Критични моменти в този мач за нито един от двамата нямаше. Не съм много навътре в бокса, ама не виждам в момента как Джошуа може да го бие някой. Тоя освен, че е планина от мускули умее и да се боксира умно, което го прави много труден за побеждаване.

 

Всичките удари срещу Джошиа от близка дистанция бяха моментално спирани от рефера. Първият нокдаун срещу Кличко, Джошуа го направи именно с такaва серия от удари, иначе украинецът нямаше да падне изобщо, видяхме го и след нокдауна колко свеж беше тогава. Тънко си го "пазеше" съдията, може да не е имал нужда от това, но и срещу Такам беше така.

 

Един Ленъкс Люис му трябва и ще му разхвърчи перушината :shout:

За съжаление ,всеки с времето си,няма как да срещнем боксьори от различни поколения , даже епохи :cheesy:

 

И то не само Ленъкс или Тайсън. Кличко да се върне от преди 5-6 години, нямат шанс и двамата, че дори и брат му Виталий не виждам как Джошуа ще го победи, а пък да не говорим ако се върнат Ленъкс, Ивендър и Тайсън, сигурно щяхме само да сме чували, че покрай такива звезди има и някакви там боксьори Джошуа и Паркър, колкото Дилиян Уайт и Карлос Такам.

Онези какви мачове правеха и какъв бой си даваха, разликата от небето до земята с това от снощи

Link to comment
Сподели другаде

Очаквах повече от Джошуа, защото Паркър толкова си може. Явно не е достатъчно добър за да компенсира по-дребния си ръст. Всъщност Джошуа заради това спечели - по-силен е и с по-дълги ръце. Интересно ще е срещу Фюри, който при такава пасивна игра на Джошуа без проблеми ще му взема рундовете, както и срещу Уайлдър и Поветкин, които ще са по-активни от Паркър и за 12 рунда със сигурност ще го намерят както трябва. Интересно е тогава Джошуа с как ще се представи като тактика.

Иначе съдията е педераст както е отбелял Невъра по-горе, мачът и без това си беше скучен и съдията допълнително го насра и отне и малкото шансове на Паркър да вкара удари.

Link to comment
Сподели другаде

Нашият ще го бие тоя. Това е и много добър мач за Пулев и защото ще изкара много добри пари. Това разбира се ако е в добра форма де, защото в последно време никой не го е вжидал.

Link to comment
Сподели другаде

Абе, хич не го вярвам това. Кого, толкова, би Кобрата последно време, че и сега да опука Уайт, при все, че британчето си е от силните боксьори в категорията...

Link to comment
Сподели другаде

Абе, хич не го вярвам това. Кого, толкова, би Кобрата последно време, че и сега да опука Уайт, при все, че британчето си е от силните боксьори в категорията...

 

Е чак пък, ти го изкара тоя Уайт величие в бокса, просто Хърн му е промоутър и за това има толкова победи иначе е горе-долу на нивото на Чисора, преодолим е. Пулев не е чак толкова зле да не може да го бие.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Белю карамела КО Хей в 5-я рунд, тъкмо викам да пусна да гледам и дават вече да се прегръщат, но всичко е точно. Иначе преди мача а у, блъскат се на кантара, театрална постановка.

Link to comment
Сподели другаде

Белю винаги съм го адмирирал, добре се боксира и има изключително високо IQ за бокса. Жалко само, че късно му блесна звездата, можеше да направи по-добра кариера досега.

Но мисля, това беше последния мач на Хей, няма как да се върне на върха вече, време е да закачи ръкавиците...

Link to comment
Сподели другаде

Белю 4-ия рунд го проспа с причина. В края на мача в интервюто каза, че Хей бил доста замаян и почнал да замахва махленската и това е опасно за боксьора, защото почнал да го удря в тила и го остави 1 рунд да се съвземе. Страшно интелигентен е скаузъра, но хората си мислят, че е тъпак, заради начина по който говори. А и не е от най-тихите :sarcastic:

 

Иначе за мача на Головкин очакван развой. Тоз арменец удари 2-3 пъти ГГГ и само го ядоса, във втория Генади излезна за убийство и с лекота си го постигна...

Link to comment
Сподели другаде

https://www.dailymotion.com/video/x6jf002

 

Ломаченко продължава да изумява, това момче е може би най-талантливия боксьор, който се е раждал. Най-бързия шампион в 3 категории (12 двубоя), качва се нагоре и бие шампионите и толкова доминира, че се шегуват, че ги праща в Матрицата. Уникален талант, никога не губи баланс и просто радост за окото да го наблюдаваш. Въпроса е сега, дали ще качи още една категория или ще остане на тези килограми

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...