Jump to content

Бокс


Гост Vince

Препоръчан пост

  • Replies 1,9k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Следващата голяма боксова битка на Кубрат Пулев ще бъде срещу 29-годишния американец Джарел Милър (21 победи, 18 с нокаут) и е планувана за началото на септември в София, като почти сигурно в "Арена Армеец".

 

Победителят от този двубой ще се превърне в задължителен претендент за титлата в тежка категория на Международната боксова федерация (IBF), която е притежание на Антъни Джошуа.

Link to comment
Сподели другаде

Дали ще видим Бомбъра срещу Джошуа.След мача с Ортиз показа , че има шампионски манталитет.Много се говори , че има само дясна балтия и си мята ръцете като мелничар , но Уайлдър има несвършващо кардио и може да понесе много сериозен лобут , такаче тоя мач отива на кантар.Джошуа превъзхожда в техническите умения , но не е от най подвижните боксъори и се видя , че може да бъде разклатен сериозно , а Уайлдър удря като влак.Сега за да го хайпнат и да се нагълтат с пари ще го мотаят сумати време тоя мач и само тва ме изнервя , ама такова е.

Link to comment
Сподели другаде

Уайлдър изобщо няма кардио, а и Ортиз беше на 39 години и с високо кръвно по време на мача, т.е. никакъв показател не е този двубой. Джошуа го превъзхожда по всички компоненти, но ще ги гледаме явно догодина чак. Американеца само лъже, че са бягали от него, а всъщност той бяга от договора и се прави на ощипана мома, циркаджийски истории...

 

Мен засега повече ме вълнува Канело - ГГГ 2. Какво мислите, ще успее ли Головкин да го нокаутира този път или Канело ще спечели по точки?

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

В Събота е мачът финал за трофея Мохамед Али на крузерите - Усик срещу Гасиев.

Не го изпускайте, това и Джошуа/Поветкин са мачовете на годината.

Гасиев спокойно да сдава багажа. До тука Усик го разкатава. Няма да издържи много.

Link to comment
Сподели другаде

И Уайт - Паркър беше много интересен, не очаквах Уайт да спечели, но накрая можеше да загуби след нокдауна, но Паркър нямаше никакви сили да го натисне. Изненадаха ме победите на Чисора и Уайт, като ги гледах тези мачове. Пулев също би изиграл много интересни и равностойни срещу и срещу четиримата, просто този ранг боксьор всеки може да бие всеки.

Link to comment
Сподели другаде

Паркър изглеждаше супер незаинтересован в защита, не знам на какво се дължи това. Не, че Уайт е супер техничен боксьор, дори използва трикове да спечели време и да го изкара от равновесие, но в крайна сметката е боец и удържа. Много интересна вечер, страхотни двубои, това очакваме от тежката категория.

Пулев всички тези 4-ма ще го бият в момента.

Link to comment
Сподели другаде

 

Пулев всички тези 4-ма ще го бият в момента.

 

Не вярвам, не видях нещо изключително и от четиримата, много слаби в защита, Чисора игра вече с Пулев и резултатът го знаем. Всички говориха след представянето на Такам срещу Джошуа, че нашият дори не е на нивото на Такам и е много по-зле, а същият загуби от Чисора - един от най-лесните му съперници. Мисля че и Хю Фюри е от тяхното ниво и ако се стигне до този мач с Пулев, ще е много интересно и непредсказуемо.

Link to comment
Сподели другаде

Паркър изглеждаше супер незаинтересован в защита, не знам на какво се дължи това. Не, че Уайт е супер техничен боксьор, дори използва трикове да спечели време и да го изкара от равновесие, но в крайна сметката е боец и удържа. Много интересна вечер, страхотни двубои, това очакваме от тежката категория.

Пулев всички тези 4-ма ще го бият в момента.

 

И аз съм на абсолютно същото мнение. Нашия е един лаладжия който само говори и се заканва на кой ли не, но ходи и се бие само с мики мауси. Другите, по-големите имена даже не проявяват и интерес към него - едно че е слаб боксьор (с неговия стил - кълвач), друго че спонсорите са му слаби или по-точно отговарящи на нивото му.

Link to comment
Сподели другаде

Ама Уайт отказа мача с Пулев както е голямата работа, едва ли е заради парите. Те си преценят шансовете и са усетили, че нашият няма да е склонен да пусне в тоя мач. Еди Хърн е голяма лисица, хич не е случйно, че неговите хора Уайт и Чисора победиха.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен пък Пулев във форма ще бие без проблем тия 4мата от снощи. При него изобщо няма да се стигне до такива размени като вчера. Ще ги точкува с ляв прав и ще е по-свеж от тях в края.

Относно Паркър аз съм тотално разочарован. Абсолютна липса на професионализъм, уникален гащник излезе тоя. Нито тактика, нито издръжливост. Лапна парите и не го търси повече. Само му се вдигат акциите на тая маймуна Уайт. Надявам се Уайлдър да ги овършее назобените англичани и да се приклюва с тия балони.

Link to comment
Сподели другаде

Чисора,ако нямаше,толкова контузии щеше да е топ.

А тоз Уайт е голяма подлога.То не беше лакти,глави,а това накрая накрая беше грозно.

В меча прегръдка,чакаше 15 секудни да свърши мача :doubledown:

Link to comment
Сподели другаде

Резултатът от мръсните удари на Уайт, май и двете уши на Паркър счупени, което е присъщо за съвсем друг вид спортове, а в бокса е голяма рядкост, такава игра едва ли биха позволили срещу Джошуа например, при всеки такъв удар, съдията щеше да ги прегръща..

Когато Такам удари оная глава на Джошуа, оня изпищя като ощипана госпожица и последваха няколко минутни паузи да вземе въздух, а Паркър след нокдауна с главата на Уайт, нищо не каза и си продължи, това е разликата!

 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...