Jump to content

Бокс


Гост Vince

Препоръчан пост

То кой в тежката е нещо особено? Всеки е нещо особено докато Джошуа или Уайлдър не го намерят с някоя фатална песница. Антъни, Дионтей и Фюри, това са хората. Пулев е шебек, ясно, но този Уайт какъв е? Същият шебек, Джошуа го би повече отколкото Кличко би Пулев. Всичките са пълни ташаци, хаха, Уайт, Чисора, Прайз, Шпилка, милка и сие... вдига се прах около тях и като ги хване някой от водещото трио и ги смаже от бой. Пулев сега ще бъде бит, както беше бит Уайт, като мечка. И все пак ако има нещо, което харесвам в него е, че винаги е готов да се бие с всеки, евала за което... казвам това защото повечето от другите маймуняци пробират... наш Ганьо принципно срещу Джошуа или Уайлдър е мъртвец, но срещу останалите нещастници си има шансове, не умее да нокаутира, но и не е никак лесен за нокаутиране, изключвам Кличко и Джошуа, който ще му опъне сандалите юни. Не харесвам Пулята, но освен триото водещи боксьори в момента, трудно някой друг ще го изгърби ей така с лека ръка... всички са станали страшни чували и само им се надуват балоните... там колкото да стигнат до мач за някоя титла, да приберат парата и с линейката към вкъщи.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,9k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Само като видите поста на Джошуа и на Скай Спортс в Туитър, че ще се бие с Пулев и ви става ясно защо никой не иска да се бие с нашия. Отдолу всички коментари са от рода на "скука", "кой ще го гледа т'ва", "къв е тоя", "пак ли ще си намериш някой да си помпаш самочувствието" и т.н. Просто Пулев не е касов, това е. Никой не го е страх от него. От гледна точка на агента - за к'во да рискуваш здравето на боксьора ти и да се биеш с някого, без да вземеш макса пари.

 

Тоя бой ще се състои единствено, за да може Джошуа да не си сдаде единия колан и после да има undisputed бой срещу Фюри. Т'ва е.

Link to comment
Сподели другаде

Същото беше и с Руиз, подиграваха му се, къде го намерил тоя дебеланко, КО първи, втори, трети рунд. От Пулев зависи дали ще си спечели поне уважение след мача.

Не виждам на базата на какво пак надуват балона на Джошуа, всички видяха от последните мачове, че може да бъде победен от всеки, но те си знаят де, фенове.

Това може да е последния мач на българин за световната титла в тежка категория, който ще наблюдавате, така че се радвайтв, че се стигна до него.

Link to comment
Сподели другаде

Същото беше и с Руиз, подиграваха му се, къде го намерил тоя дебеланко, КО първи, втори, трети рунд. От Пулев зависи дали ще си спечели поне уважение след мача.

Не виждам на базата на какво пак надуват балона на Джошуа, всички видяха от последните мачове, че може да бъде победен от всеки, но те си знаят де, фенове.

Това може да е последния мач на българин за световната титла в тежка категория, който ще наблюдавате, така че се радвайтв, че се стигна до него.

Кой е видял, че може да бъде победен от всеки, досега е бил победен само от Руиз :e055: Фактите са такива, докато той държи най-много колани при тежките ще е най-добрия. Дали този може да го бие, дали онзи, дали единия е по-техничен или другия удря по-силно са само предположения. Докато някой не му вземе коланите, той е най-добрия. Факт.

Link to comment
Сподели другаде

Същото беше и с Руиз, подиграваха му се, къде го намерил тоя дебеланко, КО първи, втори, трети рунд. От Пулев зависи дали ще си спечели поне уважение след мача.

Не виждам на базата на какво пак надуват балона на Джошуа, всички видяха от последните мачове, че може да бъде победен от всеки, но те си знаят де, фенове.

Това може да е последния мач на българин за световната титла в тежка категория, който ще наблюдавате, така че се радвайтв, че се стигна до него.

 

Еми да видим сега дали Пулев ще си спечели уважението. Щото имаше златна възможност след боя с Кличко, ама се осра. И никой не казва, че Джошуа е непобедим, даже затова казах "за кво да си рискуваш здравето на боксьора в некасов мач". Много ясно, че когато срещу теб стои професионален боксьор, тежащ 115 кг, винаги е възможно секунда разсейване да ти коства нокаут. Въпросът е винаги в парите, а нашият нито е касов, нито е интересен за гледане.

Link to comment
Сподели другаде

 

Кой е видял, че може да бъде победен от всеки, досега е бил победен само от Руиз :e055:/> Фактите са такива

 

И Пулев е победен само от 1 боксьор - Кличко и то в силните му години, но това не пречи да казваш, че е слаб боксьор и че ще бъде лесно победен от Джошуа, нали така? Съдиш основно за него на базата на мача му с Кличко, ами аз съдя пък на базата на мачовете на Джошуа с Руиз, където дори по-категорично победен отколкото Пулев от Кличко.

Link to comment
Сподели другаде

Интересна е трансформацията на мненията спрямо Eй Джей.

 

Той до мача с Кличко, а и след това беше нещо като всеобщ любимец тук във форума и като цяло на боксовата общественост.

AJ беше надеждата, че може да свали от трона украинеца, направи го и след това започна плюенето по него.

 

То малко като с Ливърпул се получава. Докато бяхме симпатичните наивници, които правеха 3-3, 4-3 и не печелеха нищо, доста народ ни харесваше. След като започнахме да печелим купи обаче, всичко започна да се нахвърля върху нас.

Всъщност всичко това винаги е показвало едно - че никой не обича шампионите и силните на деня, освен тези които не са им фенове.

 

А спрямо Пулев, който е толкова уверен в силите му, си има начин да го докаже това. Букитата сигурно добри коефициенти ще му сложат за победа, за победа с КО, или пък за мач с 12 рунда.

Докажете лоялността си и сложете парите за него. Ама след това го покажете тук във форума фиша, за да видим увереността в БГ боксьора.

Link to comment
Сподели другаде

Никога не съм бил фен на Джошуа като боксьор, като атлет обаче му се възхищавам за тренировките във фитнеса и постиженията му като физика, но за бокс - не.

Съгласен съм за Усик, нямам търпение да го видя в мач при тежките.

Link to comment
Сподели другаде

Концентрирани Джошуа, Уайлдър и Фюри, нямат нищо общо с останалите в тежката. Тези тримата системно бият такива като Пулев, заедно троицата имат над 80 мача и единствено Руиз се порадва за кратко. Сред битите са кой ли не, да не кажа почти всички, дори Кличко и то на два пъти. А тези, които все още не са бити от тези тримата, съвсем скоро ще бъдат. Просто зее цяла яма между първите и вторите, не че някоя изненада е невъзможна, но е малко вероятна. При Пулев е почти невъзможна защото той от тежките откъм КО е много, много зле, статистиката му е фрапантна, основно отказали се мечоци и поприклекнали типове, даже един клекна без и да го е ударил, онзи Устинов, абе един няма, който да е паднал в безсъзнание от ударите му, та Джошуа ли? Иначе ще е купон... Пулев тук е фактор само защото е българин.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Той този Усик го гледам, че е на 33 вече. Кога ще се качва в тежка? И колко време ще има в нея.

 

Та той е с 2 години по-голям от Джошуа, двамата стават олимпийски шампиони през 2012 и след това професионалисти. Това е преди 8 години.

Иначе Усик май доста пъти е тупал брата на Кобрата в аматьорския бокс.

Link to comment
Сподели другаде

Темата във форума е фактор само защото българин е в световния топ 10.

 

Не съм сигурен. Доста хора си гледат бокс, тенис и други спортове много преди да се появят Пулев и Григор. В НБА примерно няма българи, ама си го следят бая народ. Покрай топ мачовете се активизират хората, нормално.

Link to comment
Сподели другаде

https://www.heavyweightboxing.com/rankings

 

Не знам ама вече си мисля, че ако продължава в същия дух Senzor и малкото колебания на хора от форума дали да подкрепят Пулев срещу Джошуа, ще отпаднат и ще бъде всенародна радост тук ако Пулев победи :D

Link to comment
Сподели другаде

https://www.heavywei...ng.com/rankings

 

Не знам ама вече си мисля, че ако продължава в същия дух Senzor и малкото колебания на хора от форума дали да подкрепят Пулев срещу Джошуа, ще отпаднат и ще бъде всенародна радост тук ако Пулев победи :D

Според този сайт.

Ето официално нещо за всеки колан

https://box.live/world-rankings/heavyweight/

Link to comment
Сподели другаде

https://www.heavyweightboxing.com/rankings

 

©

TopHeavyweights.com and HeavyweightBoxing.com cover the past, present and future of boxing's heavyweight division. Top Heavyweight Boxing Rankings are based on a continous digital calculation of the Heavyweight Boxing Ratings of the WBC, WBA, IBF, WBO, The Ring, ESPN, Transnational and Box Rec.

Top Heavyweight Boxing Rankings are based on activity, level of competition, momentum and relative ability when compared to other Top Heavyweights. Copyright© 2020

Link to comment
Сподели другаде

https://www.heavywei...ng.com/rankings

 

©

TopHeavyweights.com and HeavyweightBoxing.com cover the past, present and future of boxing's heavyweight division. Top Heavyweight Boxing Rankings are based on a continous digital calculation of the Heavyweight Boxing Ratings of the WBC, WBA, IBF, WBO, The Ring, ESPN, Transnational and Box Rec.

Top Heavyweight Boxing Rankings are based on activity, level of competition, momentum and relative ability when compared to other Top Heavyweights. Copyright© 2020

Това според някаква тяхна калкулация. Официално ти давам какви са класациите при всички колани, само в IBF е в 10-ата. Върти го, сучи го колкото си искаш, Кубрат е средна ръка боксьор. Въобще няма значение националността му.

Link to comment
Сподели другаде

Средна ръка, а пък с 28 победи от 29 мача, как става тоя номер или такива победи като над Чисора и братчеда на Фюри да не ги броим, щото те са били други боксьори тогава.

Нямат значение победите, бие се с някакви стари дебелаци, които от 2 години и повече не са се боксирали. Това се нарича поддържане на активност. Погледни последния му двубой - ПОДГРЯВА двама анонимници от лека категория в 10 рунда(!). Топ 10 боксьор, който не може да се нареди да е мейн ивент освен в България, за какво качество говорим.

Link to comment
Сподели другаде

Невър, чисто приятелски въпрос, какво толкова харесваш в Пулев, и какво толкова ненавиждаш в Джошуа? Ще приема всякакви аргументи... просто ми е наистина любопитно. Аз лично поне не виждам защо Джошуа е толкова мразен... момчето е добър боксьор, атрактивен, държи се спортсменски, ето дори сега каза чудесни думи за Пулев... просто наистина не разбирам и затова ми е интересно защо някои хора така го ненавиждат. Всеки си има мнение разбира се, но е странно човек обичащ бокса да не харесва изобщо Джошуа. Аз съм фен на Ленъкс... но с удоволствие съм гледал и Тайсън, и Витали, и Влад, и сега Джошуа, и Уайлдър започна да ме кефи, дори Фюри след мача му с Уайлдър вече ме радва. Та така...

Link to comment
Сподели другаде

Покажи ми в коя класация е Топ 10, освен IBF. Аз нещо преди да го пиша съм го проверил

 

В момента BoxRec го класират като 8-мият най-добър в света, а дълго време и при Ring беше на 6-7 място. Макар че предишните не ги бях чувал до преди 2-3 месеца, то на последните няма как да им отречеш авторитета.

 

Но ако все пак го направиш, вече ще съм 100% сигурен, че си правиш пишки с нас :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

В момента BoxRec го класират като 8-мият най-добър в света, а дълго време и при Ring беше на 6-7 място. Макар че предишните не ги бях чувал до преди 2-3 месеца, то на последните няма как да им отречеш авторитета.

 

Но ако все пак го направиш, вече ще съм 100% сигурен, че си правиш пишки с нас :sarcastic:

Говорим за сега, не преди на кое място е бил. И правиш разлика надявам се, че BoxreC, Ring и други си имат собствена класация, която е СПОРЕД тях? Аз ти говоря за официално на кой колан на кое място е в класацията. Предполагам правиш разлика между официална класация и класация на различните списания. Какво се опитваш да го сучиш толкова не мога да разбера. Май ти си правиш ташак

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...