Jump to content

Бокс


Гост Vince

Препоръчан пост

Новият Джошуа се насра, дано и истинският се провали след седмица.

Изненада се получи мача, ама тоя Джо Джойс е огромен - удря здраво, постоянно натиска, носи яко на бой, Дюбоа не знаеше какво да прави.

 

Да видим след малко какво ще стане. Рой Джоунс е по-добър, ама ако изяде яка тупаница от Тайсън и ще заспи.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,9k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гледах на живо Тайсън - Джоунс, които са на 50+ години и гледах репортаж на Дюбоа - Джойс, които са в 20-те и 30-те си. Еми старите кучета имаха по-добър снап и по-добри рефлекси от новите. Вижда се разликата в класите между различните ери.

Link to comment
Сподели другаде

Абе гледам няква реклама излиза

Weedmaps.

Да не е на трева тва?

Нали Майк Тайсън е производител на трева.

 

Иначе Майк Тайсън си удря много здраво, и се беше подготвил много добре - уплаши Рой Джоунс и мачът си стана малко повече клинч от нужното. Дано има повече такива демонстративни мачове и да са пред фенове - на мен ми харесва.

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Те толкова много го хайпват тоя мач, а остава да не го дават в БГ ефир. Жалко.

 

Аз не следя и не разбирам много от бокс, но човек ако погледне коефициентите, ще му се отще да го гледа. :D

 

Link to comment
Сподели другаде

Дано нашият успее да бие някакси допингирания расист Джошуа.

Изглежда в много добра форма:

 

Обаче каква подготовка направи, какви спаринг партньори е имал, е пълна мъгла. Сега гледам, че даже дядката от Германия няма да му е в ъгъла за мача. Имаше един треньор от Америка, който изобщо никакъв не се появи. Дано се е подготвил перфектно, това му е мачът на живота.

 

Според мен ако го докара до последните рундове мача има шанс да нокаутира Джошуа. Иначе по точки не ми се вярва да победи.

Link to comment
Сподели другаде

Те толкова много го хайпват тоя мач, а остава да не го дават в БГ ефир. Жалко.

 

Аз не следя и не разбирам много от бокс, но човек ако погледне коефициентите, ще му се отще да го гледа. :D

 

То така е по-интересно, когато единият е абсолютен аутсайдер в стил Роки, после победата е още по-сладка :) Да си аутсайдер в бокса не е като футбола или другите спортове, тука са 1 на 1 и един удар може да поднесе изненадата.

Засега твърдят, че Джошуа щял да търси нокаут, а не предпазливо да се боксира както в реванша с Руиз, много не ми се вярва, но да видим. За Пулев е по-добре Джошуа да атакува повече от началото, вместо да бяга по ринга.

Link to comment
Сподели другаде

За Пулев е по-добре Джошуа да атакува повече от началото, вместо да бяга по ринга.

Специалистите казват, че за Пулев ще е по-добре да атакува и диктува темпото в мача. И аз мисля така. Да играе с ляв прав до откат и да не позволява на Джошуа да прави комбинации и да го удря с дясната ръка. То това му е силата на нашия - левия прав. Ако там не успее да надиграе Джошуа не виждам друго какво може да направи. Ако позволи на Джошуа да диктува темпото, да си хваща удобната за него дистанция и да си гласи комбинациите за дясната ръка - Пулев е свършен. Нашият не е контраатакуващ боксьор, няма да може нищо да направи.

Link to comment
Сподели другаде

Ще видим, аз залагам на съшата тактика от мача му с Руиз, ще се опита да го точкува. Джошуа вече няма да му се рискува както преди, когато е бил изявен фаворит, сянката от плесниците на дебеланкото ще тегнат над ума му още дълго. Все пак се надявам да има зрелище, да се отвори мача, нашият няма какво да губи, последен негов шанс в кариерата за нещо голямо и да загуби, да е опитал поне да докосне величието дето се вика, да се бие за момента, пък каквото стане. Трябвя да поеме риск в даден етап и да наточи поне един път мощно левият прав в главата му :)

Link to comment
Сподели другаде

А бе пичове, наистина ли ви интересуват тея кухоглави гавази или щото е модерно, като чалгата...? Е, не моа го разбера тоя спорт, да се блъскат две здрави момчета у гавите и хората да се кефят!!! :ppp6:

Link to comment
Сподели другаде

Ще се предава по онлайн платформата DAZN, с български коментар на Оги Георгиев. Абонамента за месец струва 3лв.

 

Няма ли да измислят още някоя платформа, че са малко вече? И на всяка по 1-2 неща дето реално те интересуват.

Link to comment
Сподели другаде

Домуса дето скубе ей така за нищо по 10 лв за българското първенство, няма ли пари да плати за мача. Още една причина да не плащам за тъпата му телевизия, все някак ще се преживее без Царско село - Арда.

 

 

За съжаление мениджърските интереси и интриги на компанията, управлявана от Еди Хърн не позволява присъствието на наши репортери, оператори и фотографи както на събитията преди двубоя, така и на самата среща.

 

Е тука вече са се насрали яко, пълен путьо е тоя Хърн, дори само заради това си залсужава нашият да си тръгне с поясите

Link to comment
Сподели другаде

Домуса ще иска да кърти пари и от боксовия мач.

 

Пулев има шанс. По-добре подготвен е от мача с/у Кличко.

А и страхливата щанга показа, че не е някакъв супер терминатор(нищо, че срещу мексиканеца беше цирк) и има късмет, че още не е ял ръкавиците на Фюри и Уайлдър.

Link to comment
Сподели другаде

А бе пичове, наистина ли ви интересуват тея кухоглави гавази или щото е модерно, като чалгата...? Е, не моа го разбера тоя спорт, да се блъскат две здрави момчета у гавите и хората да се кефят!!! :ppp6:

Твоята тиква е три пъти по-куха от техните, затова не можеш да го разбереш този спорт. Бокса го наричат джентълменския спорт с причина. Хора с лимитирано айкю виждат само, че двама души се удрят в главата, а всъщност спорта е в много по-голяма степен надлъгване и дебнене за грешка на противника, тип шах. Дано го разбереш някой ден.

Link to comment
Сподели другаде

Твоята тиква е три пъти по-куха от техните, затова не можеш да го разбереш този спорт. Бокса го наричат джентълменския спорт с причина. Хора с лимитирано айкю виждат само, че двама души се удрят в главата, а всъщност спорта е в много по-голяма степен надлъгване и дебнене за грешка на противника, тип шах. Дано го разбереш някой ден.

 

Хе-хе-хе, шах братче! Прав си, като сравня Тайсън и Каспаров ... все същото :cheesy: :cheesy: :cheesy: и прав си, с лимитирано айсикю съм, но повярвай ми, познавам лично 2-ма боксьори, вярно само на национално ниво са, но ... мерси, други шахматисти не искам и да знам, какви...джетълмени са :ppp6: :997:

Link to comment
Сподели другаде

То си е до човека, ти футбол тогава защо гледаш, да не би да пращят от интелект всички футболисти? В твои стил друг може да каже, че не може да го разбере този спорт - 22-ма бягат след една надуваема топка. Друго си е шахматът или олимпиадата по математика, гледай тях щом са ти по-интересни.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...