Jump to content

Бокс


Гост Vince

Препоръчан пост

  • Replies 1,9k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

 

Невър, мися, че тук никой не говори за спортните постижения, а за "Човека" :yes:

 

Това Съдби на кръстопът ли е, на Кафе при Гала ли е или е спорт, че обсъждате хората, а не спорните им постижения

Link to comment
Сподели другаде

Това Съдби на кръстопът ли е, на Кафе при Гала ли е или е спорт, че обсъждате хората, а не спорните им постижения

Ами не се прави на много оригинален, а чети какво пишат колегите тук ... те тва е! То от 3-4 страници се объжда, че Кобрата е лайно като Човек, ама ти не си разбрал...Гала :ppp6: :997:

Link to comment
Сподели другаде

Ей това е нивото в България, в такива моменти разбираш кой колко струва. Все ми е тая какво пише ,тук по Фб , по форуми и каква помия се излива, моето мнение и уважение за това, което е направил с труда си за спортната слава на България - Кубрат Пулев, няма да се промени. Такива като теб - спете си спокойно, живуркайте си спокойно от тука нататъка и в този спорт такова постижение от български спортист няма да видите още 200 години.

Link to comment
Сподели другаде

Пич, ти уж си млад, ама си като стара баба, каквото си наумиш, никой не може да ти противоречи...Хората ти обясняват, ти едно си знаеш!

Аз си спя спокойно и не съм се закахърил, като теб за реномето на Кобрата! Просто ти посочвам мнението на обикновените хора и другите боксьори за него.

А, за това дали ще имаме претендент или СШ в бокса, в следващите 200 г, нито аз, нито ти можем да знаем, а само да гадаем...! Щото не ти е за пръв път да пишеш тук за предстоящи неща, като вече станали...

Айде и по-спокойно, не мисля, че си заслужава да се гътнеш заради Пулев! :yes:

 

p.s. Това беше последното от мен по тази тема!

Link to comment
Сподели другаде

Крум Савов: Кубрат Пулев е огледален образ на Бойко Борисов

 

"Предварително шансовете за победа на Кубрат Пулев бяха не повече от 20-30%", каза пред БНР журналистът Крум Савов в коментар на Палми Ранчев - една интересна фигура в бокса - потвърди, че Кубрат е продукт на една стара школа - съветската, в която аматьорският стил на боксиране не върши работа на професионалния ринг. Пак е постижение, че с този маниер Кубрат стигна до два мача за световна титла".

Според Савов провокативното, арогантно и агресивно поведение, много често изкуствено инспирирано и преиграно, е част от това шоу:

"Кобрата е част от това шоу, друг е въпросът колко му отива. Кубрат можеше да се държи по-смирено и по-спортсменски преди и след мача. ... Антъни Джошуа е великолепна реклама на спорта. Елегантен и като визия, и като поведение, и като изказ, доста интелигентен като начин на изразяване, като послания, които отправяше преди и след мача, като уважение към съперника, към публиката, към българския народ - с приятелски изречения, които отправи. Джошуа остана на тази висота, Кубрат не успя, той е егоцентричен, нарцистичен типаж. Той е огледален образ на Бойко Борисов".

Крум Савов посочи, че напоследък не е много добро известното за всички приятелско отношение между боксьора и министър-председателя.

"Според фенове на Кобрата лек разрив между него и Борисов е настъпил след загубата му от Кличко, когато премиерът не го е посрещнал на аерогарата", коментира той и добави, че Борисов обича да общува само с победителите.

Пулев има шансове в политиката, категоричен беше журналистът.

 

https://bnr.bg/post/...e-poveche-ot-30

 

Интервюто на Крум обхваща всестранно образа на Кобрата и си заслужава слушането :)

Link to comment
Сподели другаде

Това Съдби на кръстопът ли е, на Кафе при Гала ли е или е спорт, че обсъждате хората, а не спорните им постижения

 

Един човек-спортист е преди всичко човек и после спортист. Такива хора служат за модел за подражание на много деца и да, важно е какво поведение имат извън спортния терен.

 

Ей това е нивото в България, в такива моменти разбираш кой колко струва. Все ми е тая какво пише ,тук по Фб , по форуми и каква помия се излива,

 

Пулев е нивото в България, прав си. Такива са навсякъде. Иди в някоя чалготека и ще ги намериш колкото искаш "батки", дето като се разминаваш с тях ще те гледат лошо и ще те питат "к'во се буташ бе". Тоя си е такъв откъдето и да погледнеш, премиерът ни е същият. После как искаш да има промяна в манталитета, когато това е role model-ът на новите поколения?

 

Пулев има шансове в политиката, категоричен беше журналистът.

 

Моето усещане е, че това увиване в байряка и непрестанните асоциации - Кубрат=България, тоя си подготвя влизане в политиката и затова си гради такъв ПР. Едва ли не направи така (и то успешно), че ако не харесваш Кубрат, не харесваш България. Което ме вбесява.

Link to comment
Сподели другаде

Не беше ли казал в някво интервю и как един вид има планове като на големия Кличко, който е кмет на Киев? Може и да се бъркам, ама някакъв такъв спомен имам, след като го би другия Кличко 2014 или някъде там.

 

Или поне му се възхищава на кариерата след бокса, нещо подобно беше.

 

Ама и с тея словоизлеяния за момчетата от Младост, които напук на всичко са успели, въобще няма да се учудя и аз.

 

Бах тая Младост- и Домусчиеви са оттам, само успешни братя ражда :D Даже май и двете семейства са от Младост-2.

Link to comment
Сподели другаде

"Ще даря 50% от парите, които спечеля от мача с Джошуа, за неуморните герои в борбата с коронавируса. Ще дам за лекарите, медицинските сестри, болниците и за закупуване на необходимата апаратура, за да се справим с този дяволски вирус", добави Пулев.

 

Това са негови думи от април месец. Ще си спази ли обещанието?

Link to comment
Сподели другаде

Кобрата: Ако Джошуа е мъж на място, би ми дал реванш

 

https://www.sportal....s.php?id=877730

Да бе, той цял живот с Пулю ще се занимава или поне, докато не го запомни с нещо :sarcastic:
Link to comment
Сподели другаде

Кобрата: Ако Джошуа е мъж на място, би ми дал реванш

 

https://www.sportal....s.php?id=877730

Значи две неща виждам за първи път от Пулев, които се правят в професионалния бокс.

Първо - в мач за световна титла да обърнеш гръб на съперника и да бягаш от него. Абсолютна липса на спортна дисциплина.

Второ - да искаш реванш, след като си паднал като претендент. Реванш се прави, ако шампиона загуби, за да има шанс да си върне титлите.

Link to comment
Сподели другаде

Да бе, той цял живот с Пулю ще се занимава или поне, докато не го запомни с нещо :sarcastic:/>

Е няма такива курви като Спортал. Заклевам се.Никъде не казва нещо от рода на "мъж на място" и другите извадени от контекста неща.

Ебати умрялата медия.

Ама и аз се хванах на кукичката ,без преди да съм гледал интервюто реално

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Един човек-спортист е преди всичко човек и после спортист. Такива хора служат за модел за подражание на много деца и да, важно е какво поведение имат извън спортния терен.

 

 

 

Пулев е нивото в България, прав си. Такива са навсякъде. Иди в някоя чалготека и ще ги намериш колкото искаш "батки", дето като се разминаваш с тях ще те гледат лошо и ще те питат "к'во се буташ бе". Тоя си е такъв откъдето и да погледнеш, премиерът ни е същият. После как искаш да има промяна в манталитета, когато това е role model-ът на новите поколения?

 

 

 

Моето усещане е, че това увиване в байряка и непрестанните асоциации - Кубрат=България, тоя си подготвя влизане в политиката и затова си гради такъв ПР. Едва ли не направи така (и то успешно), че ако не харесваш Кубрат, не харесваш България. Което ме вбесява.

 

Какъв лош пример дава на децата обясни ми, като оставиш на страна клюките за нощните заведения, където съм сигурен, че почти всеки от тоя форум е имал някакви пиянски изтъпления някога през живота си, особено на младини, но не е бил достатъчно широко популярен, че да се обсъжда като развален грамофон и до днес. Който е безгрешен, пръв да хвърли камъка.

Кое точно е лошият пример, че има самочувствие, че вярва в себе си, че винаги е оптимист, че постоянно говори с хубаво за България, че казва “падам, ставам, изтупвам се и продължавам? Е това ако е негативен пример за децата, отиди, стани някой и дай им по-добър ти, защото тия плюнки тука във форума и по други места, не мисля, че са по-добрия пример

 

 

Ето ви я другата страна - светлата част на България, как го посрещна, не всичко е толкова черно у нас колкото тук и по други места се опитва да се втълпи.

 

https://www.facebook.com/sportbtv/videos/378775820086529/

 

Концентрирайте се върху положителното, този негативизъм до нищо хубаво не води.

Link to comment
Сподели другаде

Е няма такива курви като Спортал. Заклевам се.Никъде не казва нещо от рода на "мъж на място" и другите извадени от контекста неща.

Ебати умрялата медия.

Ама и аз се хванах на кукичката ,без преди да съм гледал интервюто реално

не си прав, слушай хубаво - 5.00 някъде

https://www.dnevnik....shua_shte_dade/

...и другото "Най ме е яд, че не е нищо повече от мен и можех да го победа" - не и в тоя живот :e055:

Link to comment
Сподели другаде

Той и за Кличко още продължава да твърди как е трябвало да го победи, слушах го при Цитиридис април някъде. Много си бил повярвал преди мача и го подценил, ако бил по-предпазлив щял да го смачка, защото тогава бил във формата на живота си.

 

Не знам как се подценява най-добрият болсьор в света за онова време, ама явно има начин. Сигурно сега пак така е станало.

Link to comment
Сподели другаде

Ако българинът отделяше толкова много енергия в търсене на положителното, както и за нещо градивно, каквото отделя в търсене на негатавното и как да оплюява хората, чудеса можеха да се случат в тая държава.

 

BBB73044-4-FF7-46-E5-948-C-F0-FCB340915-D.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Ако българинът не защитаваше толкова често хора, които просто са му симпатични, сляпо, без значение от това какви са действията им, чудесата биха били далеч по-големи.

 

Футболът вече 15 години го управляват едни некадърници само защото са били четвърти в света, за държавата да не говорим какво е положението.

 

Тук всичко трябва да е черно или бяло, или да залитаме като големи родолюбци по Кобрата в случая, или да сме родоотстъпници.

 

Повечето хора в темата му признаха постиженията, които са доста големи, ама това не означава, че трябва да му пренебрегваме крайно завишената самооценка.

Link to comment
Сподели другаде

Абе не си съвсем прав, откакто чета тая тема тука, едно и също като развален грамофон от години, дори и след победи. Какво трябва да направи, за да е доволен българинът, да излезе и се обеси ли? Аз съм сигурен, че и скромен да беше, пак щяха да го плюят след загуба.

Тук всеки негативен коментар се харесва, някой каже нещо положително и всеки скача. Ами това е България, в такова общество ще живеем и вие не сте виновни, такава е средата.

Link to comment
Сподели другаде

Бе, де да знам. Всичко зависи от човека. Примерно, аз не съм видял една лоша дума за гимнастичките или за Данчо Йовчев едно време. Това са истински спортисти, в които да се припознаеш. Няма чалги, скандали, курви, само работа и тренировки. При Пульо не е така. Примерно, аз като се замисля, не харесвам само него от всичките ни индивидуални спортисти. Дори Тервел ми изглежда стабилен и нормален. Кобрата просто е олицетворение на всичко, което мразя в тая държава. Гледайки него, виждам Боко.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...