Jump to content

ММА - Mixed Martial Arts


Гост Merseysidee

Препоръчан пост

Ами не само Конър, 205 e доста интерестно от към мачове, аз поне не си спомням по - интересно уфц в последно време.

 

 

Между другото заложих леко на Франки Едгар, Хабиб, Уейдман, Миеша тейт и Макгрегор ей така да видя какво ще стане... Въпреки, че винаги стават изненади, може и да изкарам късмет. Мача на Мкгрегор е най - трудния със сигурност!

Link to comment
Сподели другаде

Алварес нямаше никакъв шанс, не бях гледал по-жалко представяне скоро време. Конър strikes again. Момчето определено знае как да бачка здраво и да се предлага на пазара.

Link to comment
Сподели другаде

Уникален спортист е МакГрегър. Може да преиграва, може да се прави на шут, но има безспорни качества.

Жалко за Миша Тейт. Дано размисли за отказването си от спорта. Доста слабо се представи, но все пак смятам че има още какво да даде в UFC.

Кубинчето Ромеро също ми хареса. Полякините и те направиха здрав мач. Доста добро издание, аз лично съм доволен от видяното.

Link to comment
Сподели другаде

Конър в легенда !. Лично аз изключително много го харесвам и харесвам стила му. Между другото много хора не знаят, но Великия Али, подобно на Конър се е гаврил със съперниците си преди мач и винаги ги е изправял на нокти. Много хора не го харесват заради устата му, но това е той и това е стила му. Наскоро четох нещо доста интересно за него. През 2016г. е похарчил близо 400к долара за тренировки и различни треньори. Също така за цялата година си е бил само 18 дни вкъщи. Може да си представите колко много жертва за да е това което е.

 

А за Миеша кво да кажа... страшна мацка и в фейса качва мнооо яки снимки :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

МакГрегър и в цирка ще се справя толкова успешно, колкото и в ММА, но в бойните спортове циркаджийските изпълнения са си част от рекламата. Като цяло ирландеца обаче е невероятен атлет и в тази категория няма да има особени проблеми да ги мачка всички... освен Нурмагомедов за който никой не каза и дума, но руснака записа 24-та победа от 24 мача в тази същата категория, за жалост обаче рекламата и PR-а на руснака не е такава като тази на МакГрегър, който макар и само за няколко месеца му бе даден шанс да се бие и спечели титлата леката категория.

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

След толкова много отмяни и различни насрочвания в крайна сметка Гала вечерта ще се състои събота срещу неделя след полунощ Багата ще защитава титлата си срещу Шон Джордан - Дивака. Мача го дават да започне след 4:30 ч. българско време.

Link to comment
Сподели другаде

  • 9 months later...

И без да го гледам ми е ясно. Хората се готвят по половин година за бой, тия вчера излезли от Биг Брадър, ходят при Гала и по разни предавания, решават, че ще е яко да се бият и след 3 седмици вече имат мач. И то с други като тях... Това си е чисто шоу, няма как да го възприемеш сериозно.

 

Не съм го гледал, де, може и да греша, но като знам какви са подготовките за бой в бокса и ММА... Те професионалисти от години не излизат без да тренират като луди по 5-6 месеца за подобна вечер, камо ли тук. Ма той пък Роналдо май се би с някакъв ТВ водещ, така че :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

И без да го гледам ми е ясно. Хората се готвят по половин година за бой, тия вчера излезли от Биг Брадър, ходят при Гала и по разни предавания, решават, че ще е яко да се бият и след 3 седмици вече имат мач. И то с други като тях... Това си е чисто шоу, няма как да го възприемеш сериозно.

 

Не съм го гледал, де, може и да греша, но като знам какви са подготовките за бой в бокса и ММА... Те професионалисти от години не излизат без да тренират като луди по 5-6 месеца за подобна вечер, камо ли тук. Ма той пък Роналдо май се би с някакъв ТВ водещ, така че :sarcastic:

 

Явно БГ Роналдо му е взел страха на бившият водещ на предаването "Страх".

И да добавя - не съм им гледал шоуто... :D

Link to comment
Сподели другаде

Има снимки в спортал, личи си, че е бил истински боя, макар и да е предизвиквал веселби сред пуликата и освирквания. Интересно е до къде ще стигне Роналдо в ММА, нещо ми се вижда, че много си е повярвал, че ще стане звезда в ММА, иначе от реклмна гледна точка им се получиха нещата на организаторите, предизвикаха сериозен интерес.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Говори се , че Дейна Уайт искал да организира събитие между Jon "Bones" Jones и Brock Lesnar , като се изчаква , заради наказанието на Джоунс за употреба на стероиди.Очертава се мача на мачовете , ако успеят да го организират.Също друг мач , който чакам е Конър-Хабиб , който от 2 години и повече се говори за него , дали ще стане най-после...Хабиб има уникална борба и граплинг , но отгоре пропуска доста удари , а Конър е известен точно с това , че му трябва 1 удар и мача свършва.А иначе докато чакаме шампиона от полутежка Даниел Кормие се изправя срещу шампиона от тежка Стипе Миочич на 7 другия месец.

Link to comment
Сподели другаде

Това са супер мачове, които грам не мога да прогнозирам. Всъщност, бих се прогнозирал само за победа на Хабиб. Конър няма нито сърцето, нито кардиото, за да издържи на това темпо 5 рунда.

 

Иначе се говореше за Леснър, че може да се бие срещу победителя от Миочич и Кормие.

 

Дерик Люис срещу Нгану ще е интересно, там няма да се стигне до решение почти сигурно. А да не забравяме, че Багата ще прави дебюта си в УФС срещу бивш шампион там.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...