Jump to content

ММА - Mixed Martial Arts


Гост Merseysidee

Препоръчан пост

Ислям е най-добрият граплър в дивизията в момента и лош мач-ъп за Оливейра. Не е Хабиб в това отношение, но е близко. Неслучайно беше фаворит.

Оливейра ме кефи, супер интересни са мачовете с него, ама се знаеше, че има сериозни дупки в защитата си, както в стойка (всеки го дропва), така и на земя. Само че страйкъри като Порие и особено Гейджи с белия му колан по джиу джицу, не искаха да го последват на земята и го оставяха да се съвземе, след като му правеха нок дауни. А Чарлз никога не е бил много добър от гард - събмишъните са му от топ позишън, като им е на гърба или при скрамбълс.
Излезе ми и прогнозата за събмишън на Ислям. Уцелих и рунда, бях казал 2ри или 3ти.

Дариуш има шанс срещу Ислям, Чандлър има някакъв, ама не заслужава да се бие за титла. Волк ми е любимец , ама ще бъде премазан.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
On 23.10.2022 г. at 12:55, blunt said:

Ислям е най-добрият граплър в дивизията в момента и лош мач-ъп за Оливейра. Не е Хабиб в това отношение, но е близко. Неслучайно беше фаворит.

Оливейра ме кефи, супер интересни са мачовете с него, ама се знаеше, че има сериозни дупки в защитата си, както в стойка (всеки го дропва), така и на земя. Само че страйкъри като Порие и особено Гейджи с белия му колан по джиу джицу, не искаха да го последват на земята и го оставяха да се съвземе, след като му правеха нок дауни. А Чарлз никога не е бил много добър от гард - събмишъните са му от топ позишън, като им е на гърба или при скрамбълс.
Излезе ми и прогнозата за събмишън на Ислям. Уцелих и рунда, бях казал 2ри или 3ти.

Дариуш има шанс срещу Ислям, Чандлър има някакъв, ама не заслужава да се бие за титла. Волк ми е любимец , ама ще бъде премазан.

Ми хич да не е, не беше размазан. Ислам го контрира добре в стойка и си взе мача, ама тва което направи Волко си заслужи да си запази П4П върха.

Волкановски е на изключително ниво, и не мисля, че някой от 155 ще даде такава битка на Ислам, като Волк. 

Шибаняка изглеждаше все едно ся е загрял за мача, не, че е играл 5 рунда.

Консенсусна между другото е, че ако имаше рунд или два, Ислам и без тва беше гаснал в петия, Волк си взимаше мача... Ама е 5, и Ислам си го взе.

 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Hendo said:

...

Консенсусна между другото е, че ако имаше рунд или два, Ислам и без тва беше гаснал в петия, Волк си взимаше мача... Ама е 5, и Ислам си го взе.

 

Аз си бях за Волк и ме изненада, евала. 

Ама това , ако имало още еди колко си рунда, не може да е аргумент. Играха си 5 рунда, които са достатъчно ад покажеш, че си по-добър. Щом Волк беше толкова свеж след крач на мача, да беше пуш-вал по-високо темпо по време на мача.

Link to comment
Сподели другаде

38 minutes ago, blunt said:

Аз си бях за Волк и ме изненада, евала. 

Ама това , ако имало още еди колко си рунда, не може да е аргумент. Играха си 5 рунда, които са достатъчно ад покажеш, че си по-добър. Щом Волк беше толкова свеж след крач на мача, да беше пуш-вал по-високо темпо по време на мача.

Той самия го каза, станалото, станало... Заплахата да остане отгоре при някой скрамбъл и дори и да не хване съб, да си спечели рунда с контрол не е малка. Отделно тайминга на Ислам беше топ и контрираше много добре Волк, който по принцип е супер труден за удряне. И не само, Ислам си е топ 5 П4П, но няма здравата брада на Хабиб и ще бъде приспан рано или късно.

Ислам да защитава срещу Бени/ Оливейра и Волк срещу Яйр и Алън, и да го оравят пак. Въпреки, че Волк няма да става по-млад, а за леките, не е първа младост.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Тоя Джо Джоунс е пълна машина, респект. 3 години не е бил на ринга, вдигнал е бая килограми и приключи опонента доста бързо. 

Най са ми любими феновете на Кабиб, където подскачат в коментарите и обясняват как Кабиб щял да бие Джоунс 🤣

Link to comment
Сподели другаде

Джоунс е ужасно човешко същество. 

Рецидив с допинг, бело и запои, побои на жена си, блъсна с колата бременна жена и избяга, естествено пиян... Списъка е адски дълъг. Никога не мога да се изкефя на тая отрепка, колкото по рано влезе в затвора/психиатрия, толкова по добре за обществото.

За жалост, Сирил нямаше никакъв шанс и беше прегазен. 

Link to comment
Сподели другаде

Хевиуейт дивизията е ташак в момента. И Джоунс сам каза, че Сирил е най-незавършеният боец в от топ5. Нгану успя да го държи на земята все пак, хаха. Тая победа на Джоунс не измива представянията срещу Рейес и Сантош. Джоунс е извън пика си, което не му попречи вчера - доста лошо говори за Ган това.

Джоунс с години избягваше тая дивизия и неудобни съперници. И съвсем "случайно" се качи, точно след като Нгану се отказа и когато може да получи толкова лесен мач срещу муай тай/кикбоксьор. Сега пък иска да се бие с дядо Стиопик ...

Впрочем, хванах Джоунс да бие с предаване, ама го имах и допълнително 3,4 и 5-ти рунд (щото огромни коефициенти) - очаквах по-малко жалко представяне от Ган.

Link to comment
Сподели другаде

Сирил е супер готин боец като цяло. Все пак има 2-3 години опит ММА и 3-4 Муай Тай. ДжДж има повече мачове за пояс от колкото Сирил общо мамка му... Но очаквах повече съпротива. Страшен фуутуърк от кокъла, не му позволи да се движи на ляво и дясно и го заграждаше до клетката, просто чакайки момента да го събори. След тва като го прекрачи за маунт с такава лекота, всичко беше ясно. 

От сегашната тежка, единствено давам по 10% шанс за победа на Павлович, ако успее да го приспи, или Блейдс да контрира граплинга. Всичко друго ще бъде разхвърлено из клетката. Аспинал не е зле, но и той е крайно неопитен за подобна битка.

Иначе супер прогноза, ако си пробвал и Грасо... xD 

Инак Шавкат и Нийл направиха супер мач. Ако казаха си развие бокса и движението на главата си е яко в битката за титлата. Мач с чеченеца е мечтан двубой, стига динята да е готов да си дерайлира единия хайп трейн.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...