Jump to content

ММА - Mixed Martial Arts


Гост Merseysidee

Препоръчан пост

Ам още повече. Като видиш бутовете на Ферховен и си представиш че те рита 10-15 пъти в краката... съвсем няма да ти се иска да правиш такива въртящи кикове с отскок и да си натоварваш допълнително краката. И 2-мата са гиганти в спорта си - просто Бадр е супер тъпо парче извън ринга и понякога на него. Инак има талант в изобилие.

Link to comment
Сподели другаде

Бадр го нацели 2 пъти и го разклати стабилно,но му свършваше въздуха.Най-вероятно нямаше да издържи още дълго,но мача беше равностоен и много добър.Да не забравяме,че е на 36 има и над 100 мача в тежка категори срещу едни от най-добрите изобщо.След толкова много бой тялото малко или много е скапано.Този Рико е ебати животното,толкова нацепен за 118 кг.Не мога да си представя какво е да те удря такъв изрод.Жалко,че най-вероятно няма да видим трета битка между тях... или поне няма да е скоро.

Link to comment
Сподели другаде

Бадр Хари го помня от 15 години сигурно баси. В златните години на К1 много народ буквално трепереше от него.

 

Особено Реми Бонярски, който проявяваше завидни актьорски умения, само и само за да бъде дисквалифициран Хари. Тупаше и Алистър Оверийн, и Семи Шиилд, Замбид Семедов.

Това, което ми харесваше при него е, че изобщо не бави никого. Тръгва да ги нокаутира и каквото стане. Това прави мачовете му винаги много интересни.

Link to comment
Сподели другаде

Голямо петно си беше за Харито обаче,когато Овърийм дойде от ММА-я и и по правилата на кикбокса холандеца го смля.После го би в реванша,но все пак да идва боец,специлизиран в друга дисциплина и да те бие в твоята коронна много боли

Link to comment
Сподели другаде

Бадр Хари го помня от 15 години сигурно баси. В златните години на К1 много народ буквално трепереше от него.

 

Особено Реми Бонярски, който проявяваше завидни актьорски умения, само и само за да бъде дисквалифициран Хари. Тупаше и Алистър Оверийн, и Семи Шиилд, Замбид Семедов.

Това, което ми харесваше при него е, че изобщо не бави никого. Тръгва да ги нокаутира и каквото стане. Това прави мачовете му винаги много интересни.

 

Реми е един от най-големите изобщо. Бедридо няма победа от 2-та мача.

Ако това е актьорска игра - ми не знам. :) Удря го 3 пъти с ръка и буквално му забива главата в земята със стъпало. Ако това не е DQ, не знам кое е. Първия Реми си го взима с решение.

 

Хари можеше да бие всеки от големите, както и да падне от всеки, но никога не бил голям шампион. Просто е "интересна" особа. Ала Конър.

 

Хареса ми също как не уцели нито едно от имената. :D

Link to comment
Сподели другаде

Че го удря, удря го, но след това да се прави, че едва ли не е нокаутиран и не може да се изправи? Една такава физиономия все едно е минал носорог през главата му.

 

В този мач Хари щеше да го смеля, ако имаше мозък в главата и не действаше импулсивно.

БоняСки :D благодарение на това, че имаше повече опит и добра защита оцеля срещу Хари в онези години.

 

От 100 мача 95 ще ги вземе мароканеца срещу него.

Link to comment
Сподели другаде

Ами статистиката която има в момента е 2 от 2 за Реми пък не знам.

 

Ти би ли искал да продължиш срещу някой който не играе по правилата и ти заплашва здравето с това? Много ясно, че ще си взема победата, пък тоя да му мисли. Безброй сбивания по улиците, нападения над жени и т.н и т.н. Тоя човек няма място в спорта според мен.

 

Ако иска да рита по земята - да се беше пробвал в Pride. Ама там Вандерлей, Шогун, Фьодор и останалите щяха да превърнат ринга в касапница и той щеше да е месото.

Link to comment
Сподели другаде

Aз изобщо не съм му фен на Хари. Даже в онези години бях за всеки, който се изправеше срещу него.

 

При него ми харесва това обаче, че е атрактивен боец и не бави изобщо никого.

Фьодор вероятно щеше да го смеля, но той кого не е мелял? Има победи над Мирко Кро Коп и Семи Шилт, сигурно и Боняски и Овърийм щеше да извъргаля.

 

Иначе Боняски можеше да не иска да продължи боя срещу Хари и без да се прави на умрял.

Link to comment
Сподели другаде

Бадр Хари трябваше да играе по “шампионски” като Джошуа, нали така казваха експертите бокс тук, да си цъка мача като мишка до края, вместо да се хвърля да търси да довърши Рико. След втория нокдаун вече беше ясно, че холандецът ще загуби мача.

Link to comment
Сподели другаде

Колегата призовава за махленски бой и довършванки. Хубаво, че не се занимава с такъв тип спорт, щото и АJ и Рико са си шампиони, а тея които не бяха готови - загубиха. Фактите са си факти.

 

Аз си знам. За да си интересен на average Joe тука в БГ, тряа си има нещо по така. Ако си просто велик спортист... Малко е.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Очакван развой, жалко само, че не можахме да гледаме малко по-дълъг мач. Каубоя е износен вече, но си изкара чека на живота с тоя мач.

 

Започнаха вече The King Is Back и подобни големи думи да летят в пространството. Да - Конър изглежда добре - но все още мисля, че мач срещу топ ниво борец му е криптонита, сиреч - реванш с Хабиб при леките или мач за титлата с Камару. Вероятно е обаче преди това да направят мач с Масвидал - ей това вече ще е уникален сблъсък. Двама от най-добрите боксьори стъпвали в октагона, харизматични и любимци на феновете, ще изкарат огромни пари и те и Дейна... абе за мен всичко си отива на тоя мач и ако Макгрегър го вземе - мач за една от 2-те титли. Освен ако не реши да има още един "подготвителен" сблъсък и все пак да приеме мач с Гейджчи, който също е Division I NCAA борец.

Link to comment
Сподели другаде

80 милиона за 40 секунди...тва е абсурдно...

 

И освен това не е вярно. Иска му се на Конър.

 

Кондом не направи толкова с мача с Мейуедър, а точно с тая карта умрела ли. 3 млн му е твърдото, така че дори уфц да е предложило да му даде некъв ненормален процент, тоест 30-40+, трябва тоя мач да е счупил всякакви рекорди за гледаемост многократно, за да вземе близка до тая сума 29gymp.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

И за мен е 3-2,обаче всеки тънък дисижън в шампионски мач е з шампиона, на всички ни е ясно. Дом беше прекалено пасивен според мен, а Кокала е старо куче и знае как да си взема мачовете. Пропуква се обаче - ако Доминик го беше натиснал още малко и не беше тотално изнемощял 4 и 5-тия можеше и да вземе мача. Инак unanimous е пълен смях.

 

Хубавото е, че или Адесаня или Нгану ще му нанесат загуба - зависи с кой се изправи. Адесаня е world class кик боксьор и няма да го остави да го събори лесно, а горе ще го разпердушини. Ако пък реши да се качи при големите... Да, здрава брада има, не е взимал много бой в кариерата си, но в един мач с heavy hitter като Франсис ще бъде приспан.

 

Не знам, или просто се износва, или без стероиди не е това което всички познаваме.

Link to comment
Сподели другаде

Адесаня е малък, разликата в октагона в момента би била 15 килограма, което е огромна разлика. Джоунс ще го свали и ще го убие. Адесаня не сваля за 185 паунда, Джоунс в деня на боя е поне 220.

Link to comment
Сподели другаде

Един Дом Круз който уж имаше само лява ръка и издъхна в шампионските рундове го натисна сериозно...

 

Не изглежда добре Кокала честно казано. Или е амортизиран или просто не му е интересно и не се подготвя добре. Може пък и да му е скучно в 205, и за това да изглежда леко летаргичен. С тая пасивна игра от тая сутрин срещу топ топ претендент не го виждам.

Link to comment
Сподели другаде

Какво значи топ претендент? Той изчисти дивизията си, а никой от по-долната няма да го бие. Лека-тежка все пак е категория , където качеството и бройката талант пада. В тежката категория пък няма смисъл да се говори, обидно слаба дивизия.

 

А за Адесаня пак пиша, не виждам да има шанс на тоя етап, би било един от най-лесните мачове за Джоунс.

Link to comment
Сподели другаде

Браво, голям успех за българската борба, малкият Назарян ги мачка

 

https://mobile.sportal.bg/news.php?id=827461

 

Няма тема за борба, за това го пускам тук, горе долу колкото Хабиб е ММ-ец :D

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...