Jump to content

Liverpool FC-15 Minutes That Shook The World !


Гост SHANKLY1959

Препоръчан пост

Гост Dacheff

Какъв е този шлякан арабски сайт :sarcastic: Първо псувах операта, после пускам през експлорър-а (заради сайт аджъстмент-а) и чак накрая се загледах и открих, че скролът е вляво :sarcastic:

 

П.С. Разбира се, много благодаря за линка :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост El_Niño
Айде най-накрая го има и за сваляне, приятно гледане :) 15 Minutes That Shook The World-The Untold Story Of Istanbul!

Наистина малко изнаглявам, но някои би ли се заел с някакви субс.. :blush: Смис, то не че е толкова сложен английски, но все пак.. :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Наистина малко изнаглявам, но някои би ли се заел с някакви субс.. :blush: Смис, то не че е толкова сложен английски, но все пак.. :sarcastic:

 

Супер разбираем е особено като говорят Стиви и Кара. Издават звуци които аз няма да мога да пресъздам през живота си. На места изспанския ми се струва по разбираем от този красив английски на Стиви и Кара. Та Успехи за превода.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Превод може да се направи, стига някой да намери английски субтитри, защото само по слух...

Link to comment
Сподели другаде

Гост мойсей

Пичове изгледах филма и от 2 дена се опитвам да го изтрия. Като натисна да го трия и ми дава някаква грешка. Някой може ли да ми кажа как да го махна.

Link to comment
Сподели другаде

Гост zankoff

Аз се мъча вече няколко пъти, все прекъсва на 20- 30 % и не мога да го сваля. Някой би ли го качил на друго, не толкова екзотично място, моля.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Гост Novkov

Невероятен филм! Явна пародия, но няма да се учудя частта с Рафата да се препокрива с реалността.... :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Създай ново...