Jump to content

Луис Суарес (Гремио)


Гост Liverbird

Препоръчан пост

Ами общо взето така се разбира, вкарва колкото Салах, върши работата на Фирмино и има експлозвиността на Мане.

Заучени фрази всеки ползва и ти също, много си е точна в случая, за Торес важеше същото, нямахме друго класно в атака тогава.

 

Преместил съм коментарите от "зимния трансферен прозорец" тук.

 

Кое му е точното на това, че за Суарес играел целият отбор? Суарес беше сърцето, душата, въздуха и земята на отбора през 2014г.

Една камара голове сам си ги изработваше, ти викаш отбора само за него играел.

На мен откакто ни напусна никак не ми е приятен, най-вече заради начина по който си тръгна, но класата която имаше този човек никога няма да отрека. Просто извънземен.

Link to comment
Сподели другаде

Суарес е извънземен. Доказал се е като един от най-най-добрите. Честно казано само скандалите и хапането на футболисти му попречиха да влезе в тройката за Златната топка.

Link to comment
Сподели другаде

 

\

Не искам да те обиждам, но същността на футбола леко ти убягва може бе си по - силен при букмейкърите. Суарез е Огромен футболист и ,ако не си го видял проблема е изцяло твой!

 

Така, теб няма да те коментирам, с различен ник си, но пак започваш сам да се издаваш малко по малко кой си, въпреки опитите ти да спазваш норми, просто те човърка отвътре и не се сдържаш. Залозите ми бяха много преди скорошната ти регистрацията тук, как пък си толкова запознат.

До останалите, аз по никакъв начин не отричам качествата на Суарес, въпреки глупостите на “Тренера” ли не знам какъв е, да се опитва да вмени, нещо което не съм казвал. Моето мнение е просто, че Салах е по-добър, защото доказаха качествата си на лидер на атаката ни, във времената на най-силна конкуренция в Англия. Различен тип играчи са чисто индивидуално и трябва да ги сравняваме спрямо различни фактори.

Link to comment
Сподели другаде

.... във времената на най-силна конкуренция в Англия...

Конкуренцията е факт, ама сравни отборът на Роджърса с този сега.

Според теб Салах щеше ли да вкарва толкова колкото Суарез през онези сезони? Аз не съм убеден.

Докато ако тогавашния Суарез сега играеше при нас вместо Фирмино или Салах щеше да ги разцепва още повече.

 

Аз чат пат гледам мачове на Барса и според мен сега в тази си форма на тия години Суарез без проблеми ще вкарва по 20 гола на сезон.

Особено сега като играем 4-2-3-1 как ще си пасне на върха на атаката и зад него Фирмино, а по крилата Мане и Салах.

Link to comment
Сподели другаде

Ел Пистолеро в Испания спокойно може да изкара до 36+ години, стига да не се контузва. В Англия ще му е малко по-трудно, но поне 2 сезона може още да изкара на високо ниво. Поставен зад нападението, ще върши по-добра работа от Фирмино. Да заповяда. Винаги е добре дошък в клуба, феновете го обожават, само със съдиите и пенделите от ФА не знам как ще се разбере.

 

П.П: Това лято ми се струва, че Мили ще освобождава 7-цата..

Link to comment
Сподели другаде

Определено Суарез си беше огромна Класа като беше при нас, но и продължава да бъде и в момента. Много надъхан, и талантлив играч е. Умее да играе във всяка една част на нападението, от изграждането на атаката, до вкарването на голове. Вече някои колеги го коментираха. Въпреки, че не ни е в трансферната политика, уругваеца си е играч, който няма как да се разсърдим, ако го вземем и в момента. Като се сетя, как само разби МЮ за онова 3:1. Просто Каут направи хеттрик, чийто 90% от заслугата беше на Луисито. Мачовете с Норич, как им вкарваше от всяка една точка на терена. Беше си в основата на отбора тогава. Но и сега както вече казахме е на много високо ниво.

Link to comment
Сподели другаде

Във времето ,което беше при нас, беше абсолютно незаменим играч и после първите години в Парца-попоглеждам им мачовете!Сега вече,някои от качествата му ,най-вече бързината и тва дето ги навързваше по 3,4,5 поизчезна,но пак си е много голям играч и не ясно с кой и как ще го заменят!

В момента Парца са силно зависими от Меси и Суарес,а и тандем спретнаха двамата страхотен и се разбират на изуст!Не мисля че има шанс до година и половина да си смени отбора ,а и след това мисля че ще се насочи към печалбарските дестинации за последно раздаване преди пенсия😜

Link to comment
Сподели другаде

Един от най-емоционалните и прекрасни играчи в дългата история на Ливърпул. Уникален, неконтузващ се, поливалентен, велик играч. Кой каквото да плюе по него. И на 32 бих го взел по-лесно отколкото Тимо Вернер. Ужасяващ хъс на терена, лидерство, техника и смъртоностност. В момента нямаме играч от този калибър в предни позиции.

Link to comment
Сподели другаде

Пичове за мен е в топ 3 на играчите,които аз съм гледал в тази игра,

но моля ви се недейте такива подхвърляния от рода,че нямаме такава единица в отбора.

Най-малкото от уважение към мястото,в което се намираме в момента.

 

Наскоро един ''агент'' от форума ме пита,кого би заминал от тройката,за Суарез.

Лесно беше.Никой не бих заменил.Бих го добавил към тях,но не и да заменя...

Link to comment
Сподели другаде

Ари е Дачка,много се бавиш нещо :sarcastic:

Еми не мога, бро. Тъпо ми е да гледам как една торба фенове на отбора още се плюнчат по Суарез. Т'ва все едно гаджето ти да те е за*бало за некой по-богат, дето ше я води там по Малдивите (демек титли да печели) и после ти да се надяваш след 5 години да можеш да си я върнеш. Щото вече е одъртяла и той не я иска. Ми не, мерси. От негова страна - нормално да иска да се развива. То и за едно момиче ще е нормално да търси по-готин и богат начин на живот за потенциалните си деца.

 

Страшен футболист - никой не спори, но като човек... Айде не ми се почва пак тая тема. Живи и здрави. Добре сме си и сега с триото отпред, не съжалявам за нищо.

Link to comment
Сподели другаде

Еми не мога, бро. Тъпо ми е да гледам как една торба фенове на отбора още се плюнчат по Суарез. Т'ва все едно гаджето ти да те е за*бало за некой по-богат, дето ше я води там по Малдивите (демек титли да печели) и после ти да се надяваш след 5 години да можеш да си я върнеш. Щото вече е одъртяла и той не я иска. Ми не, мерси. От негова страна - нормално да иска да се развива. То и за едно момиче ще е нормално да търси по-готин и богат начин на живот за потенциалните си деца.

 

Страшен футболист - никой не спори, но като човек... Айде не ми се почва пак тая тема. Живи и здрави. Добре сме си и сега с триото отпред, не съжалявам за нищо.

За всичко си прав, ама просто Суарез толкова кеф ни правеше, че когато и да дойде - все е добре дошъл.

 

То и за гаджето е същото, бивше бивше ама ако е била магьосница, ще си я прибереш пак обратно да ти прави магии.

 

По тоя повод се сещам за виц: "Попитали радио Ереван какво е по-добре - да имаш красива жена, която ти изневерява или грозна, но само твоя?"

От радиото отговорили с въпрос:"Какво е по-добре, да делиш и ядеш торта с приятели или да си ядеш лайната сам?"

Link to comment
Сподели другаде

Общо взето дрън дрън чи пляс. Несериозно е да искаме играч, който застарява футболно. Не бих го заменил за никого от фронт 3. За резерва няма как да стане щото в дресинг рума ще цъка бомба със закъснител.

Даде мого за клуба. Игра със сърце. Вкара страхотни голове. Но...вече е в Барса!

И айде нема нужда да се унижаваме и да си ги искаме обратно разни лекета дето ореваха орталъка да печелят трофеи! Не обичам индивиди дето търсят все на хляба мекото. Принцип!

Link to comment
Сподели другаде

Преди време и за Торес тук се дискутираше да сме го върнели и беше по-реално дори, но не пожелахме и отиде в Милан, така че мисля и за Суарес, че не ни трябва, общо взето само ще се пречка на триото ни и само ще си мечтаете да играе и да носи головете от преди. Тези писаници за връщането на Суарес са като някаква неизживяна стара любов. Каквото било - било, сега вече нямаме нужда от него, няма и как да бъде онзи Суарес от онова време.

Link to comment
Сподели другаде

Аз Суарес също не искам да се връща, въпреки принципната класа която има.

 

Също така 100 пъти да ме питат коя атака предпочитам... тази от 2014 или сегашната, 100 пъти ще избера сегашната, при все извънземната класа на Уруса.

Link to comment
Сподели другаде

Т'ва все едно гаджето ти да те е за*бало за некой по-богат, дето ше я води там по Малдивите (демек титли да печели) и после ти да се надяваш след 5 години да можеш да си я върнеш. Щото вече е одъртяла и той не я иска. Ми не, мерси.

 

Е що бе, ако е била голяма магьосница, не би ли си я върнал за 1-2 кръгчета (1-2 сезона)? :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

То и за гаджето е същото, бивше бивше ама ако е била магьосница, ще си я прибереш пак обратно да ти прави магии.

Е що бе, ако е била голяма магьосница, не би ли си я върнал за 1-2 кръгчета (1-2 сезона)? :sarcastic:

Ако ми е била някаква такава, дето не ми е пукало за нея - ще я прибера да ме позабавлява малко пак. Но ако ми е била сериозна любов, смятам че достойнството няма да ми позволи.

 

Или да го кажа така - ако беше Яго Аспас - няма проблеми, но Суарез ще е тегаво да го приема пак :sarcastic: Макар че Суарез никога не се и приближи до Фернандо Торес като емоционално влияние върху мен (а и вярвам върху повечето фенове на ЛФК).

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Суарес много слаб бил вчера. Повечето фенове на Барса са бесни. Признавам си, че не съм го гледал отдавна, но явно наистина не е същия този футболист, който ние помним.

Link to comment
Сподели другаде

Суарес много слаб бил вчера.

 

Е колко да е бил слаб? Може би колкото Салах или колкото Меси вчера.

 

До сега за сезона има 15 гола в ЛаЛига и то при наличието на Меси до себе си (с 22 гола),

който обикновено бие дузпи и наказателни. Ама и Меси не е същия вече май :)

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Луис Суарес (Насионал)
  • Simply Red changed the title to Луис Суарес (Гремио)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...