Jump to content

Луис Суарес (Гремио)


Гост Liverbird

Препоръчан пост

Според мен не е лицемерен. Според мен винаги се раздаваше на 120% за клуба, в който е играел. По стечение на обстоятелстава го правеше в продължение на три години за нас. По същите стечения на обстоятелствата го направи и в два мача срещу нас. Страхотен футболист, запазил любовта към играта, която всички имахме като деца. Защото той си беше такъв на терена - незрял хлапак.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен не е лицемерен. Според мен винаги се раздаваше на 120% за клуба, в който е играел. По стечение на обстоятелстава го правеше в продължение на три години за нас. По същите стечения на обстоятелствата го направи и в два мача срещу нас. Страхотен футболист, запазил любовта към играта, която всички имахме като деца. Защото той си беше такъв на терена - незрял хлапак.

 

Приемам и се съгласявам с всичко, изписано от Червеният ... обаче ... не траем, разни келемендуровци ....

Link to comment
Сподели другаде

Защото той си беше такъв на терена - незрял хлапак.

 

Значи оправдания, тип "той си е такъв" са ми били винаги забавни. Някой като прави тъпотии - еми той си е такъв, ме му се сърди. Няма такъв филм - като си такъв, ще си носиш последствията.

Link to comment
Сподели другаде

Значи оправдания, тип "той си е такъв" са ми били винаги забавни. Някой като прави тъпотии - еми той си е такъв, ме му се сърди. Няма такъв филм - като си такъв, ще си носиш последствията.

...и винаги се ползат думи от рода: "той е естествен", "не е фалшив". ...с които се оправдава нуждата на другия индивид да се промени.

Това е като с мутрите - ставаш мега разбойник, трепеш, крадеш, обаче като идеш 5 пъти на църква и сложиш татуировка: "only god can judge me" и всичко е ток вече със съвестта и морала.

Link to comment
Сподели другаде

Това е написал Меси в инстаграм, Барселона са ужасяващ цирк...

 

"You deserved to depart for who you are: one of the most important players in the club's history, winning things as part of a group and individually. Not for them to kick you out as they have done. But the truth is nothing surprises me anymore."

 

https://www.espn.com/soccer/barcelona/story/4190776/messi-blasts-barcelona-fuming-with-suarez-exit-to-atletico-madrid

Link to comment
Сподели другаде

Точните думи на Стиви са:Най-добрият играч с който някога съм играл

Не би трябвало да му е трудно да го каже, като се има в предвид с какви откровени пръчки /в буквален и преносен смисъл/ беше принуден да играе през по голямата част от кариерата си, ама най добър в историята на Ливърпул!?!

Link to comment
Сподели другаде

Аз не мога да разбера, било грешка, че подкрепили “расиста” Суарес, а не беше грешка, че Карагър посвети гол и подкрепи човешкия отпадък Майкъл Шийлдс. Като почнат тия лицемери да се нагаждат спрямо модерното течение и ми се повръща.

 

Не го помня това на Карагър. Ама едва ли е посветил свой гол,той въобще има ли гол? Да не би автогол?

 

 

Не би трябвало да му е трудно да го каже, като се има в предвид с какви откровени пръчки /в буквален и преносен смисъл/ беше принуден да играе през по голямата част от какриерата си, ама най добър в историята на Ливърпул!?!

 

Джерард е играл и с няколко много добри и много успешни играчи.

 

Странно е да се сравняват футболисти, които са играли през 30-40 години разлика. Мнението за Суарез за най-добър играч, играл някога за Ливърпул, съм го срещал и от други фенове на отбора. Аз нямам мнение по въпроса.

Link to comment
Сподели другаде

1601042832[/url]' post='615050']

Не го помня това на Карагър. Ама едва ли е посветил свой гол,той въобще има ли гол? Да не би автогол?

Помня, че играхме с някакви слаби в предварителните кръгове и той беше вкарал гол и го беше посветил на него.

 

Горе-долу от тогава леко понамразвам Карагър.

Link to comment
Сподели другаде

Лесно може да се провери. Той има общо 4 гола за цялата си кариера. 2 преди 2005 и два след това.

 

Въпросният мач е във втори предварителен кръг за ШЛ срещу FBK Kaunas през сезон 2005-2006.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...

Ако бяхме си го взели обратно, вместо да отива в Атлетико, сега нямаше да се чудим защо 5-и пореден мач не вкарваме гол... Били му отминали силните години, а е на първо място при голмайсторите в Испания с дефанзивен отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Щеше да пасне идеално на мястото на Фирмино в повечето мачове. А и в тези, които влиза като резерва, знаеш че имаш силен коз на скамейката, а не просто бройка като Минамино или Ориги.

 

Но както каза Дачев, нито ние сме имали интерес, нито той е проявил желание да се върне. За мен въпреки всичко винаги ще си остане страхотен нападател с голямо желание да се бори за победа въпреки резултата и класирането.

 

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 1 month later...
33 minutes ago, Red One said:

Кавани, Суарес... тия са мъртъвци, от гледна точка на Мънибола на грингарите.

Той е идеален за мънибола - свободен трансфер, така че пари за него няма да се дават.

33 minutes ago, Red One said:

Не става за нас.

Не става за нас, защото повече от веднъж лепваше срамни петна на отбора. Няма нужда да си го причиняваме пак.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Луис Суарес записа изключително любопитен рекорд във вторник вечер.
Той се разписа два пъти в гостуването на Хетафе за победата с 2:1,
но по-специалният момент за него бе в 78-ата минута.

Това беше единствената минута от редовното време на мач, в която не е отбелязвал гол.
По този начин той оформи уникално по рода си постижение -
да е вкарвал поне по един гол във всички минути между 1-ва и 97-ма.

В кариерата си има на сметката си 661 мача, 427 гола и 238 асистенции.

 

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Според мен ако не се беше забърквал в скандали можеше да е в тройката за ЗТ поне веднъж. Но тия зъбки..

И със, и без зъби, ЗТ за 2015-та трябваше да си е негова. Той извади Барселона в ключовите моменти.

Link to comment
Сподели другаде

Just now, Stojkica said:

И със, и без зъби, ЗТ за 2015-та трябваше да си е негова. Той извади Барселона в ключовите моменти.

2015 се разсипа да пропуска срещу Байерн и Меси го извади.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Луис Суарес (Насионал)
  • Simply Red changed the title to Луис Суарес (Гремио)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...