Jump to content

Луис Суарес (Гремио)


Гост Liverbird

Препоръчан пост

Гост sway

аз лично се разтреперих , когато Суарез започна да загрява и целият стадион го аплодира .. тогава мачът се обърна на 180 градуса

не знам как се е чувствал Луис , но дори за фен пред телевизора тръпката беше супер силна

Link to comment
Сподели другаде

Гост Insane
аз лично се разтреперих , когато Суарез започна да загрява и целият стадион го аплодира .. тогава мачът се обърна на 180 градуса

не знам как се е чувствал Луис , но дори за фен пред телевизора тръпката беше супер силна

И аз така бях. Много големи очаквания имам към този човек, има някаква необикновена харизма. Може аз да съм си въобразил, но сякаш неговото влизане вдигна духа на отбора и заиграхме още по-добре. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Anfield1892

Страхотен дебют на Луис!!!Все така да ни радва.. :)

 

Имам един въпрос ... Суарес няма да играе за Лига Европа с отбора нали ?

Link to comment
Сподели другаде

Гост lpoolfc
Страхотен дебют на Луис!!!Все така да ни радва.. :)

 

Имам един въпрос ... Суарес няма да играе за Лига Европа с отбора нали ?

Ще играе,според новите правила един играч има право да играе в ЛЕ,ако първия полусезон е бил в ШЛ и обратното ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Marty_

Вчера се бях вкарал в някакви филми и си виках колко футболисти така много говорят за тях преди да отидат в Англия и като отидат не могат 2 паса да вържат. Такива ми бяха опасенията и за Суарез, че няма да може да се адаптира и да донесе играта си от Аякс, но след вчерашните 20 минути, които изигра ми се струва, че ще ни радва много. Вече опасенията са ми по-големи за Керъл заради контузията дали ще може да навлезе във форма и да заиграе на топ ниво.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov
Вчера се бях вкарал в някакви филми и си виках колко футболисти така много говорят за тях преди да отидат в Англия и като отидат не могат 2 паса да вържат. Такива ми бяха опасенията и за Суарез, че няма да може да се адаптира и да донесе играта си от Аякс, но след вчерашните 20 минути, които изигра ми се струва, че ще ни радва много. Вече опасенията са ми по-големи за Керъл заради контузията дали ще може да навлезе във форма и да заиграе на топ ниво.

Щом Краля ги е взел, значи и двамата ще са на топ ниво :thumbsup: :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Marty_

За Суарез не се и съмнявам, но дано този ход се не окаже голяма хапка за Андрю Керъл. Някой знае ли каква му е контузията ?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Anfield1892
Ще играе,според новите правила един играч има право да играе в ЛЕ,ако първия полусезон е бил в ШЛ и обратното ;)

 

Да и аз знам така,но току що гледах състава за Лига Европа и Керъл е там,но не е и Суарез..

 

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/clubs...7889/index.html

Link to comment
Сподели другаде

Гост rounder

Нали точно защото Суарез не може да играе в ЛЕ за нас,затова и беше толкова нужно намирането на втори нападател..А млади,перспективни нападтели,особено в Англия,няма много,и затова се даде такава сума за един от малкото такива.Ние сезона и с един нападател в ПЛ можеше да го доиграем.Това показва,че собствениците ги интересува представянето на отбора в ЛЕ и въобще навсякъде и,че имат амбиции.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Samo_Liverpool

е поне Суарез ще има време да свикне във първенството,но пък няма да усети какво е да играеш по няколко мача на седмица,освен когато има междинен кръг

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY

Според мен е по-добре, че няма право да игра в Лига Европа, така няма да го натоварваме допълнително и ще може да се съсредоточи само и единствено върху Висшата лига. А пък за ЛЕ имаме Шелви, Н'гог, Спиъринг, Уилсън и т.н., така че по-добре (според мен) тази година да гониме колкото се може по-добро класиране в ПЛ отколкото ЛЕ.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Pauleta
Да и аз знам така,но току що гледах състава за Лига Европа и Керъл е там,но не е и Суарез..

 

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/clubs...7889/index.html

 

 

Суарез няма право да играе в ЛЕ, защото бившия му отбор продължава да участва в турнира.

 

Чакайте, бе! Това не е окончателен състав, какви са тея картинки дето ги гледате в сайта на УЕФА..

Link to comment
Сподели другаде

Гост rounder

Аз пък виждам как спечелване на ЛЕ би повдигнало много духа на играчите,пък и си е постижение,за мен е важен турнир,носи приходи,,не е Карлинг къп,а и има 2-3 силни отбори,които биха могли да играят и на по-високото ниво без проблем.Отделно,че шампиона в ЛЕ играе с шампиона от ШЛ за още една купа,която си е за престиж,но която и позволява участие на световното клубно първенство и така.Последните два пъти,в които играхме за суперкупата на Европа(само тях съм гледал),бихме и като идващи от Уефа,и като идващи от ШЛ.(клубното световно обаче не е удобно за английските отбори,заради форматът на ПЛ)Вярно не са най-значимите трофеи,но определено за клуб като Ливърпул в сегашното състояние са важни,не отива последният трофей да е спечелен през 2006та година.

Аз лично бих се радвал много на спечелване на ЛЕ,както щях и миналата година ако беше се случило.Сигурен съм ,че точно Суарез също би искал да спечели тази купа,макар да не може да вземе участие.А така и така е много вероятно другия сезон пак Ливърпул да играе в ЛЕ,следователно е редно феновете да почнат да уважават този турнир малко повече.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov
Аз пък виждам как спечелване на ЛЕ би повдигнало много духа на играчите,пък и си е постижение,за мен е важен турнир,носи приходи,,не е Карлинг къп,а и има 2-3 силни отбори,които биха могли да играят и на по-високото ниво без проблем.Отделно,че шампиона в ЛЕ играе с шампиона от ШЛ за още една купа,която си е за престиж,но която и позволява участие на световното клубно първенство и така.Последните два пъти,в които играхме за суперкупата на Европа(само тях съм гледал),бихме и като идващи от Уефа,и като идващи от ШЛ.(клубното световно обаче не е удобно за английските отбори,заради форматът на ПЛ)Вярно не са най-значимите трофеи,но определено за клуб като Ливърпул в сегашното състояние са важни,не отива последният трофей да е спечелен през 2006та година.

Аз лично бих се радвал много на спечелване на ЛЕ,както щях и миналата година ако беше се случило.Сигурен съм ,че точно Суарез също би искал да спечели тази купа,макар да не може да вземе участие.А така и така е много вероятно другия сезон пак Ливърпул да играе в ЛЕ,следователно е редно феновете да почнат да уважават този турнир малко повече.

Само малка поправка-носителят на ШЛ играе на Световното клубно. Ако беше носителят на суперкупата, то тогава Атлетико щяха да са в Азия на световното, а не Интер :thumbsup:

 

Съжалявам за офф-а. Суарез би ми помогнал страшно много при 1/2 финалите и финала, евентуално. Спомняте си миналия сезон на 1/2 финалите как се издънихме, защото просто нямахме и опции в атака. Затова се надявам Суарез все пак да има раво да играе в ЛЕ. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост I.L.L.
Чакайте, бе! Това не е окончателен състав, какви са тея картинки дето ги гледате в сайта на УЕФА..

 

Aз не гледам тук. Просто това са правилата. Аякс продължават участието си, т.е. той няма право да играе.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Е искате да ми кажете, че Нгог не е регистриран с отбора за Лига Европа, ли? Поне в сайта на УЕФА сме само с Йованович, Каут и Керъл като нападатели...

Link to comment
Сподели другаде

Гост I.L.L.

Този списък според мен не е окончателен или просто Нгог е регистриран в играчите под 21 години (въпреки, че ги е надхвърлил, има право понеже е роден през 1989г.).

Но за Суарез нещата са сигурни. В мачовете срещу Спарта няма как да участва.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G
Този списък според мен не е окончателен или просто Нгог е регистриран в играчите под 21 години (въпреки, че ги е надхвърлил, има право понеже е роден през 1989г.).

Но за Суарез нещата са сигурни. В мачовете срещу Спарта няма как да участва.

 

И какво става сега ? За мачовете срещу чехите няма да играе , а срещу останалите ще играе ? Как ги мислят тез правила ми е много интересно :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост I.L.L.

Мисля, че ако Аякс отпаднат, а ние продължим, тогава може да бъде регистриран. За това не съм сигурен, но за сега няма как да играе :(

Link to comment
Сподели другаде

Гост lpoolfc
Мисля, че ако Аякс отпаднат, а ние продължим, тогава може да бъде регистриран. За това не съм сигурен, но за сега няма как да играе :(

Е защо така,не мога да разбера?След като няма записани минути в турнира какво пречи да играе за нас ? :doubledown:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G
Мисля, че ако Аякс отпаднат, а ние продължим, тогава може да бъде регистриран. За това не съм сигурен, но за сега няма как да играе :(

Значи , ако Аякс стигнат до финал - той няма да играе така ли :empathy3:

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Луис Суарес (Насионал)
  • Simply Red changed the title to Луис Суарес (Гремио)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...