Jump to content

Луис Суарес (Гремио)


Гост Liverbird

Препоръчан пост

Гост Stojkica

...отбор който създава страхотни футболисти като Бендер,Хумелс,Шмелцер,Ройс,Лева,Гьотце,Кагава,Шахин,Гюндоган,Суботич и други.Ей това са Борусия...

 

От този вече се опарихме.

Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

От този вече се опарихме.

Благодарение на Брендо,който не го пускаше на правилната позицията.

Link to comment
Сподели другаде

Гост sandform

Суарез има два варианта...или остава при нас, става легенда на клуба и печели купи, или отива в Каталуния и става един от многото "футболисти" минали през този клуб ! Ще си остане просто.. един добър футболист. Ние му дадохме всичко което поиска..

 

Където и да иде.. най-силно "звездата" му ще грее на Анфийлд !

Link to comment
Сподели другаде

Гост ggentatzu

 

Благодарение на Брендо,който не го пускаше на правилната позицията.

 

И в Реал не го пускаха на правилната позиция нали..... жалка история мамка му...

Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

И в Реал не го пускаха на правилната позиция нали..... жалка история мамка му...

В Реал изкара една контузия и после ходи ти се налагай при тях с Моуриньо начело на отбора...

 

kumarmd,

Какво значи дали съм сериозен?Шахин не е 10ка,а Роджърс го ползваше като такава,така ли е или не?Шахин е централен полузащитник...

Много сте ми интересни,като почнете да пишете така,все едно тук е някаква секта и трябва всички да повтарят едно и също като овце или не са истински фенове...

Link to comment
Сподели другаде

Гост kumarmd

В Реал изкара една контузия и после ходи ти се налагай при тях с Моуриньо начело на отбора...

 

kumarmd,

Какво значи дали съм сериозен?Шахин не е 10ка,а Роджърс го ползваше като такава,така ли е или не?Шахин е централен полузащитник...

Много сте ми интересни,като почнете да пишете така,все едно тук е някаква секта и трябва всички да повтарят едно и също като овце или не са истински фенове...

 

Ще ти отговоря за последен път, защото и не вярвам да ме разбереш.

 

Шахин 5 пари не давам като какъв е можел и какъв не е можел да играе. Ти защитаваш Суарез сляпо и безрезервно, а обвиняваш треньора на отбора за някакъв лайнар, който е играл 3 месеца за отбора и това само и само да защитиш някаква си теза за друг отбор, с който ни сравняваш и едва ли не го поставяш като по-голям от нашия... Ние тук наистина сме секта и ако не ти е направило впечатление все още, ти си единствения човек от братството ни, който почти не получава подкрепа. От 1 седмица стана така, че ти спориш сам срещу всички, което просто означава, че твоето място не е тук!

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Aбе то и Джерард не е 10 не е разиграващ халф не е дефанзивен халф.. ама на всякъде където са го слагали мениджърите е просто гениален .

 

Чак пък Брендо му бил виновен на Шахин :cheesy:

 

И за да не съм тотално офф.. сега чета . че сме застанали твърдо на цената от 80 милиона... което ще е много добра новина.

Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

Никаква теза за никакъв отбор не съм защитавал.Просто геле11 направи доста ироничен коментар за Борусия и не ми хареса,защото са страхотен отбор,със страхотен проект,много подобен на нашия в Ливърпул. ;)

Треньора на отбора не го обвинявам,просто Stojkica направи забележка за Шахин и се опитах да представя и друга гледна точка на базата на коментари на Шахин,но уви,след като схрупахте всичко,изкарахте,че плюя по Брендо...

Ето и думите на самия Шахин:

http://www.theguardian.com/football/2013/mar/14/nuri-sahin-liverpool-brendan-rodgers

 

never back down,не всеки футболист може да се пригажда към всяка позиция като Стиви и Матеус примерно...

Link to comment
Сподели другаде

Гост ggentatzu

Хаусчол, Шахин приплака, че не го били пускали на правилната позиция, ама истината е, че след контузията така и не успя да влезе в час. Нито в Реал, нито при нас. И за слабата му форма Роджърс е последния в редицата, върху който можеш да приплюеш...

 

Сигурен съм, че ше ме отсвириш, щото съм го минал врче тоя път, но :

Когато всички карат срещу теб, помисли дали пък ти не си в насрещното...

Link to comment
Сподели другаде

Гост mimpeso

Всъщност Суарез стана завършен футболист при нас. Когато го привлякохме той не бе нищо повече от Бабел например ( просто голмайстор на Холандия ) . Съмнявам се, че много от хората които сега казват, че никога няма да намерим такъв футболист, са вярвали, че Суарез ще стане такъв футболист когато бе привлечен. Така, че престанете с този пророчески песимизъм... самата философия на отбора е винаги да имаме вяра. Пак казвам, заслушайте се в думите на химна ни по дяволите.

Link to comment
Сподели другаде

Гост MakEto

Ако искате ми вярвайте Суарез ми е един от любимите футболисти още от Аякс. Още от там си личеше, че е нещо уникално, много повече от Бабел. Имаше един сезон с 50 гола (във всички турнири).

Иначе да и аз мисля, че ще е грешно да се пробваме да го заместиm директно с футблист, като него. Трябва да се измисли някакъв по-различен вариант с парите от него.

Link to comment
Сподели другаде

Гост vulgar

El Larguero (Cadena Ser show) say Barcelona have reached an agreement with Liverpool regarding Suárez. €90m deal.

 

 

 

 

10532351_686891728051363_6610446324425337110_n.jpg

Ако Суарез иска трансфер и е бил част от противната игричка на ФИФА и Барселона, и последните ни дават 90 милиона.значи сделката е добра.Но от тук започва трудната част...именно заместването му.

Link to comment
Сподели другаде

Гост TheoScouse

90 милиона, но в евро. Дано да не са верни тези слухове, идващи от Испания, защото дори и тези пари ми се виждат малко за играч като Суарез.

Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

90 милиона, но в евро. Дано да не са верни тези слухове, идващи от Испания, защото дори и тези пари ми се виждат малко за играч като Суарез.

Споко,никъде няма нищо официално и от по-сериозни източници.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Weeeed

Sam ‏@samuelJayC

£71.4m Suárez deal done. RT @BarcaChief: BREAKING from @ellarguero : #LFC and #FCB reach an agreement for 90 million Euros #SUAREZ

 

Sam ‏@samuelJayC

Arsenal have agreed personal terms with Sánchez. He wants move to London. Still no fee agreed: http://bit.ly/TSiByT

 

Сам бе един от хората, познали трансфера на Йозил в Арсенал...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Всъщност Суарез стана завършен футболист при нас. Когато го привлякохме той не бе нищо повече от Бабел например

Не говориш сериозно , нали?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Leon1912

И за да не съм тотално офф.. сега чета . че сме застанали твърдо на цената от 80 милиона... което ще е много добра новина.

 

Това трябва да е правилната позиция на клуба! Все пак ние не сме на зор да продаваме.

Трябва ясно да им заявят на тия от Барса:

"Давате 80 милиона паунда и е ваш и може да хапе колкото си иска играчите на Реал, ако ли пък не ще си хапе в Англия, тука мангали за това колкото щеш!" :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост gele11

Никаква теза за никакъв отбор не съм защитавал.Просто геле11 направи доста ироничен коментар за Борусия и не ми хареса,защото са страхотен отбор,със страхотен проект,много подобен на нашия в Ливърпул. ;)/>

Треньора на отбора не го обвинявам,просто Stojkica направи забележка за Шахин и се опитах да представя и друга гледна точка на базата на коментари на Шахин,но уви,след като схрупахте всичко,изкарахте,че плюя по Брендо...

Ето и думите на самия Шахин:

http://www.theguardian.com/football/2013/mar/14/nuri-sahin-liverpool-brendan-rodgers

 

never back down,не всеки футболист може да се пригажда към всяка позиция като Стиви и Матеус примерно...

Сега чети много внимателно! -Геле11 ти обясни с "думи/прости" по никакъв начин да не се опитваш да слагаш на едни везни Ливърпул и Борусия Д. И запомни веднъж завинаги че каквото и да е моментното ни състояние,Ливърпул е в челната 5ца на Европа(ако не ги знаеш-провери кои са).Постарай се да не глупееш и да вадиш статистики за последните 10-15г.Единственото с което си приличат до някъде тези два клуба е YNWA и то от както техните фенове приеха "истината" за тяхен репертуар.Не си създавай илюзии и не влияй на по-младите ни "другари" че Борусия и други подобни тимчета могат и виртуално да се доближат до колоси като Реал,Милан,Ливърпул,Байерн и Аякс.Само гледай да не ми припомняш коя година сме!Футбол е имало преди всички нас и вероятно ще има много след нас,така че който обърне гръб на историята се превръща в еднодневка!Така или иначе в момента нямаш сериозни ангажименти,вместо се дразниме взаимно отвори някой нов браузър и прочети внимателно футболната история (задължително почни от първа страница!!! ),после излез на чист въздух,преговори всичко което си запомнил ( пак с уговорка-ако има какво? ) и после заповядай отново тук да покажеш знания.Ако не спазиш горепосочените условия водещи те към НЕ-гарантиран успех и драснеш още някоя глупост ще те "навикам" публично с риск БАН без да ми пука повече,щото бива-бива ама има и някакви граници.

-ПОЧВАЙ ! ПП -А дали сме секта сам прецени.....все още не сме те накарали да си продаваш нищо за да спасяваш бъдещето на Суарез.

Link to comment
Сподели другаде

Гост mimpeso

Не говориш сериозно , нали?

Имам предвид нищо повече от Бабел, докато Бабел беше в Aякс. И добре може малко и да се изхвърлих, но идеята ми беше, че никой не е очаквал, че Суарез ще се превърне в НАЙ - ДОБРИЯ нападател в света нали?

Link to comment
Сподели другаде

Гост gele11

Имам предвид нищо повече от Бабел, докато Бабел беше в Aякс. И добре може малко и да се изхвърлих, но идеята ми беше, че никой не е очаквал, че Суарез ще се превърне в НАЙ - ДОБРИЯ нападател в света нали?

Абе личеше си още тогава че е нещо специално.Молих се да го грабнем и стана,сега настъпи "време разделно" sorry.
Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Луис Суарес (Насионал)
  • Simply Red changed the title to Луис Суарес (Гремио)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...