Jump to content

Луис Суарес (Гремио)


Гост Liverbird

Препоръчан пост

Чак пък дъното? Нито е някакъв пропаднал наркоман. Има си пари и една камара отличия отборни и индивидуални. Да спечели си лошо име на расист и "канибал", ама като футболист си е класа. В по-слабо първенство би бил сред голмайсторите. Вижте един Ибрахимович, гонещ 40 пак с два гола за Милан на старта на Серия А. Не е само до години.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Чак пък дъното? Нито е някакъв пропаднал наркоман. Има си пари и една камара отличия отборни и индивидуални. Да спечели си лошо име на расист и "канибал", ама като футболист си е класа. В по-слабо първенство би бил сред голмайсторите. Вижте един Ибрахимович, гонещ 40 пак с два гола за Милан на старта на Серия А. Не е само до години.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Епа това с тая измама не е ли голяма излагация?

Или е важно само че има камара пари и отличия?

Link to comment
Сподели другаде

Ами, да, дъно си е. Сума ти изцепки през годините, а сега и тази случка, която е повече от смешна.

 

Кой ти говори като футболист какъв е? Евала, да, велик е. Несъмнено един от най-добрите нападатели на 21ви век. Футболист, който в пика на кариерата си нямаше нито един слаб компонент в играта, вкара една камара голове, доказа се в двете най-силни първенства в Европа. Беше ми любимец и ми беше тъжно като напусна.

 

Но като човек какъв е? Ами, абсолютна утайка.

Link to comment
Сподели другаде

Колеги, моля ви! Да не прекаляваме.. Чак пък утайка.. Ами и според не е! В крайна сметка, момчето се бореше мъжки, даде всичко от себе си и страдаше за каузата на Ливърпул. Харесвах го страшно много.. Може би на на едно ниво с Торес. Не, не ми беше любимец..Любимец винаги ми е бил и ще продължава да бъде Джерард. Ама айде малко по-спокойно спрямо Суарез.. Всички помним колко радост ни донесе, в едни времена на дефицит откъм положителни емоции.

Link to comment
Сподели другаде

Когато беше наш футболист винаги се бореше със зъби (буквално...) и нокти. Съгласен съм. Колко пъти сме изпадали в екстаз след негов шедьовър, това е така, не съм го забравил. Но на няколко пъти опетни емблемата на клуба. Да, тогава повечето от нас го защитавахме, но сега като сваля розовите очила и виждам колко нелепо сме разсъждавали.

 

Даже Карагър наскоро си призна, че са направили голяма грешка, когато на загрявката преди мач с Уигън са носили онези фланелки с негов облик, защитавайки го след скандала с Евра.

 

Да не говорим как се радваше след голът му на Камп Ноу срещу нас. Тотална липса на уважение.

 

Провиненията му станаха прекалено много. Адмирирам футболистът Луис Суарес, но не и човекът Луис Суарес.

Link to comment
Сподели другаде

Мдааа.. То щото Карагар е еталон!)) Точно неговата оценка, въобще не може да е меродавна. Като футболист беше под средното ниво.. Да си го кажем честно.. Добре че е скаузър, че да си затваряме очите пред многото му неадекватни прояви. Като човек, мисля че е под средното ниво на интелигентност. Осебено, след като наплю онова момиченце.. Суарез беше боец.. Един от най - добрите на времето си!! Едновременно беше голмайстор и отборен играч.. Да.. Тръгна си и ни остави.. Но, какво да очакваме от латинос?! След като видяхме, че символа на Барселона - им се изплю отгоре и иска да си ходи?!

Link to comment
Сподели другаде

Чакайте малко сега... говорим за Суарес като човек и характер. Това, че е велик футболист (за мен лично най-добрият в историята на Ливърпул) не значи, че е ОК като човек. И обратното, аз супер много хейтих Ловрен като футболист, ама най-вероятно е баси пича като гледам другите какво казват за него.

 

Абе чудно ми е ако вземем Дембеле, дето е доказана отрепка и мърляч, но Клоп го харесва като футболист, и вземе да прави голове и асистенции, какво ще мислите за него.

Link to comment
Сподели другаде

Това с изпита за италиански паспорт не е негова самостоятелна идея.

Хора от Юве са го уредили, а той просто изпълнява наставленията.

 

Даже много добре се е справил - пишат, че отговорил за 30 мин, като обикновено било 2 часа.

 

Срама е за клуба, че вместо например да освободят някой друг чужденец и да се отвори квота за нов,

те тръгнали с "номера на китайката" а властта още не можела да го докаже :)

Link to comment
Сподели другаде

Чакайте малко сега... говорим за Суарес като човек и характер. Това, че е велик футболист (за мен лично най-добрият в историята на Ливърпул) не значи, че е ОК като човек..

Сигурно си някой от по младите фенове

Link to comment
Сподели другаде

Незнам кой млад ,кой стар,но помня че мнението на Джерард е същото и то след като напусна Суарез Ливърпул.Беше казал ,че уруса за него е най-талантливия обличал червената фланелка.

Link to comment
Сподели другаде

Незнам кой млад ,кой стар,но помня че мнението на Джерард е същото и то след като напусна Суарез Ливърпул.Беше казал ,че уруса за него е най-талантливия обличал червената фланелка.

 

Разбира се, Сър Кени Далглиш Станд трябва да се примеува имидиътли на Суарез станд.

 

Хлапета Сър Далглиш,

 

Извинете ги !

Link to comment
Сподели другаде

Всеки си има мнение. За мен и Торес беше уникален нападател, играейки за нас. Не мога да определя някой като най-добър, защото всеки си имаше много силни качества. Но като хъс и талант, наистина Суарес си беше над всички. Можеше да предаде това и на останалите. И сам да го оставиш да играе срещу 11 няма да се откаже и ще даде 120% от себе си. Като добавим и футболните му качества си беше незаменим тогава. Не случайно се сринахме толкова много след като напусна клуба.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Всъщност много футболисти и хора контактували със Суарес казват, че е много добър човек и поведението му извън терена нямало нищо общо с това на терена. На терена е куче, готово да спечели на всяка цена независимо от това какво прави, готов да хапе, да псува, да симулира и т.н. - тия неща не са много добре, но животът му не е бил лек като малък и явно тоя компонент си му е останал в името на победата да прави всякакви простотии - южноамерикански характер все пак.

 

Luis Suárez Gets Called a Villain, But His Humanitarian Work Off the Field Speaks For Itself

 

И са най-добри приятели с Меси, смятай и малкият каква скрита утайка е....

Suárez and Gerrard good friends off the field

Link to comment
Сподели другаде

Сигурно си някой от по младите фенове

Зависи с кой ме сравняваш...ама Кени не е по-добър от Суарез....според мен...

 

 

Всъщност много футболисти и хора контактували със Суарес казват, че е много добър човек и поведението му извън терена нямало нищо общо с това на терена. На терена е куче, готово да спечели на всяка цена независимо от това какво прави, готов да хапе, да псува, да симулира и т.н. - тия неща не са много добре, но животът му не е бил лек като малък и явно тоя компонент си му е останал в името на победата да прави всякакви простотии - южноамерикански характер все пак.

 

Luis Suárez Gets Called a Villain, But His Humanitarian Work Off the Field Speaks For Itself

 

 

Suárez and Gerrard good friends off the field

На такива благотворителни инициативи на известни хора не вярвам. Никога човек не може да прецени до колко е ПР, до колко тоя човек е истински. Относно Суарез тези хапения, заяждания и т.н. минават според мен границата на това "да гориш в играта".

 

За приятелството с Джерард, нито се знае колко добри приятели са, познати и колко време прекарват заедно извън терена, че да се сравнява с приятелството, което има уругваецът с Меси, нито пък знаеш колко читав човек е Джерард. Това, че го пускаш тоя линк нищо не значи. Самият Джерард пише, че ако Суарез не е бил толкова добър и важен играч никога е нямало да получи такава подкрепа от отбора.

 

Както и да е. Може всички да грешим тотално и Суарез и Меси да са футболистите с най-добри сърца. Никой не може да е сигурен. По този повод пускам линк към статия на Иво Иванов, любим автор когото имах честта да срещна и да си поговоря, та става дума точно за Ин и Ян и за спорът който водим тук:

Мракът не може без светлина

Link to comment
Сподели другаде

но помня че мнението на Джерард е същото и то след като напусна Суарез Ливърпул.Беше казал ,че уруса за него е най-талантливия обличал червената фланелка.

Точните думи на Стиви са:Най-добрият играч с който някога съм играл

 

, нито пък знаеш колко читав човек е Джерард.

Трябва да потърся в гугъл да видя,коя е най-отдалечената точка от земята,че да кажа,че даже там си личи,че той е баси пекания човек

 

пп.За мен футболиста Суарез няма слабо място,просто няма.Меси и Роналдо даже имат но в Суарез не виждам наистина и въпреки това в историята ще се нареди по-назад от много много играчи,които както технически,така и като постижения са по-назад от него

Link to comment
Сподели другаде

Като отворя темата и...ми иде да напиша някои по-остри неща!

322 страници, от които в 250 е плют! Един от най-добрите футболисти играли за Ливърпул. Със сигурност!

Аз не съм погълнат изцяло от футбола, ама все пак редовно си бъбрим с приятели, познати, пък и случайни хора за футбол. Досега не съм чул нито един фен на друг отбор да го плюе и подиграва така, както ние го правим! Сигурно нямат поводи?! Не им е вкарал достатъчно голове ли?! Не се е радвал на тези голове ли? Не са го видели да хапе ли?

Ааа, той тях не ги е напуснал!!! Само че те щяха да си бият гъза в тавана докато падне мазилката и се оголи арматурата, ако да беше поиграл за тях, пък нищо че ги е напуснал.

А тук даже и психопортрет му направихме! Ще взема да напиша сценарий за нов епизод на Ронг търн - "Суарез ронг търн" по мотиви от тая тема, барем неколко трильона цента да изкарам!

Link to comment
Сподели другаде

Напълно си прав. Аз съм явно от малкото хора, които все още го харесвам, заради футболните му качества и това което направи за ЛФК. На пръсти се броят играчите от световна класа, които са играли за нас през последните 15-20 години и Суарез е сред тях. И такова "неуважение" е много недостойно за нас като фенове на ЛФК. Сърдим се когато даден играч напусне клуба, за да търси успехи на друго място, но и такива които са имали голям принос, лесно ги оплюваме и не ги оценяваме. Не сме били с изобилие от "звездни футболисти" както Реал и Барса през годините са събирали най-добрите, че да имаме толкова големи критерии, които даден играч трябва да покрие.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Луис Суарес (Насионал)
  • Simply Red changed the title to Луис Суарес (Гремио)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...