Jump to content

Луис Суарес (Гремио)


Гост Liverbird

Препоръчан пост

Гост maik05

Аз предлагам да благодарим на Суарез за головете,които отбеляза за нас и за факта,че донесе една много крупна сума кеш,които ръководството /надявам се/ да изразходва по правилния начин,така,че да набави нужните футболисти и да започнат най-сетне новия стадион.Аз лично му бях голям фен още от времето му в АЯКС и много исках да играе при нас.Затова,когато Краля го доведе бях много доволен.Но за да завърша накратко ще кажа така-много голям футболист,много калпав характер.Определено не го искам в Ливърпул,да ходи където ще.Не мога и не искам да му пожелая успехи в кариерата по-нататък.Все пак аз съм просто фен на ЛИВЪРПУЛ,а не на който и да е играч.

Link to comment
Сподели другаде

Гост gele11

Като за изпроводяк,веднага след като подпише с барца и му вземеме парата,нашите юристи да внесат контестация в дисциплинарната комисия на ФИФА срещу заниженото наказание.Както и да бъде поискано драстичното му увеличаване на поне 18 месеца със цел изчистване на лошият клубен имидж.След което типично по "британски" да му благодарят за всичко до сега и да му пожелаят много здраве и сериозни футболни успехи.

Link to comment
Сподели другаде

Гост baivan

Ето всъщност какво може и какво НЕ може да прави Луис Суарес по време на наказанието си, което ще важи в следващите четири месеца.

Според Асоциацията на професионалните футболисти в Англия, Суарес НЕ може да:

Тренира с отбора на Ливърпул

Да посещава тренировъчната база на Ливърпул „Мелууд“

Да използва каквито и да е тренировъчни съоръжения на Ливърпул

Да присъства на какъвто и да е професионален или международен мач

Да присъства на какъвто и да е футболен двубой, мач на резерви или юношески такъв

Да гледа училищни мачове или да присъства на каквито и да са дейности, свързани с футбола

Да участва в благотворителни мачове

Да посещава детски болнични заведения с отбора на Ливърпул (благотворително)

Да връчва награди на деца и юноши

Да присъства на мероприятия, организирани от фенове

Да изпълнява длъжност от името на даден клуб

Да участва в кампания от името на Ливърпул или Уругвай

Да участва в събития, организирани от футболни спонсори

Какво може да прави Суарес по време на наказанието си:

Да бъде трансфериран в друг клуб

Да тренира самостоятелно

Да дава интервюта

Да играе с футбол с децата си или приятели

Да говори за футбол в социалните мрежи

Да посещава аматьорски футболни мачове, които не се провеждат на стадион

Да гледа футболни мачове по телевизията, както у дома, така и на публични места

Да играе футболни игри

Link to comment
Сподели другаде

Гост gele11

Ето всъщност какво може и какво НЕ може да прави Луис Суарес по време на наказанието си, което ще важи в следващите четири месеца.

Според Асоциацията на професионалните футболисти в Англия, Суарес НЕ може да:

Тренира с отбора на Ливърпул

Да посещава тренировъчната база на Ливърпул „Мелууд“

Да използва каквито и да е тренировъчни съоръжения на Ливърпул

Да присъства на какъвто и да е професионален или международен мач

Да присъства на какъвто и да е футболен двубой, мач на резерви или юношески такъв

Да гледа училищни мачове или да присъства на каквито и да са дейности, свързани с футбола

Да участва в благотворителни мачове

Да посещава детски болнични заведения с отбора на Ливърпул (благотворително)

Да връчва награди на деца и юноши

Да присъства на мероприятия, организирани от фенове

Да изпълнява длъжност от името на даден клуб

Да участва в кампания от името на Ливърпул или Уругвай

Да участва в събития, организирани от футболни спонсори

Какво може да прави Суарес по време на наказанието си:

Да бъде трансфериран в друг клуб

Да тренира самостоятелно

Да дава интервюта

Да играе с футбол с децата си или приятели

Да говори за футбол в социалните мрежи

Да посещава аматьорски футболни мачове, които не се провеждат на стадион

Да гледа футболни мачове по телевизията, както у дома, така и на публични места

Да играе футболни игри

Аз ли не видях или ти не си го добавил? Има ли право да се извини на клуба и клубните фенове(не на ФИФА и Киелини) за идиотщтините които сътвори?Има ли право да уведоми гореизброените за възгледи,намерения,чувства и т.н.?Има ли право да застане пред някоя телевизия(не сайт) и "право куме в очи" да обясни кой,какво и защо?И последно : Има ли право да бъде мъж,а не да хапе като .....еди к'во си ?
Link to comment
Сподели другаде

Гост tryssardi

Тъй като гледам май приказката Суарез е към края си.Искам да му пожелая всичко най-добро за напред и дано си изпълни всички мечти.Уроса даваше 100000% на терена и видяхме много добро от него(по мое мнение доброто е повече от лошото).Не разбирам защо нападате Хауса за това ,че държи на уроса ако имах повече свободно време и аз бих репликрал някой от колегите тук.Дай сега и аз да.съм фен на играча а не на отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Гост gele11

Тъй като гледам май приказката Суарез е към края си.Искам да му пожелая всичко най-добро за напред и дано си изпълни всички мечти.Уроса даваше 100000% на терена и видяхме много добро от него(по мое мнение доброто е повече от лошото).Не разбирам защо нападате Хауса за това ,че държи на уроса ако имах повече свободно време и аз бих репликрал някой от колегите тук.Дай сега и аз да.съм фен на играча а не на отбора.

Тъй като гледам май приказката Суарез е към края си.Искам да му пожелая всичко най-добро за напред и дано си изпълни всички мечти.Уроса даваше 100000% на терена и видяхме много добро от него(по мое мнение доброто е повече от лошото).Не разбирам защо нападате Хауса за това ,че държи на уроса ако имах повече свободно време и аз бих репликрал някой от колегите тук.Дай сега и аз да.съм фен на играча а не на отбора.

Не го нападаме колега - ориентираме го(нали сме секта).Верно че тегаво върви работата....ама ще стане.
Link to comment
Сподели другаде

Гост Stan1

Сега си пуснах песента с която посрещнаха отбора в Мелбърн и вече мога да кажа със сигурност(мое мнение,усещане),че претръпнах за този играч,и слушайки тези 95 000 да се радват и гордеят,че са фенове на Ливърпул,осъзнах,че големият играч Суарез е всъщност,много дребно човече.....

 

YNWA!!!!

Link to comment
Сподели другаде

Гост alex59

Като за изпроводяк,веднага след като подпише с барца и му вземеме парата,нашите юристи да внесат контестация в дисциплинарната комисия на ФИФА срещу заниженото наказание.Както и да бъде поискано драстичното му увеличаване на поне 18 месеца със цел изчистване на лошият клубен имидж.След което типично по "британски" да му благодарят за всичко до сега и да му пожелаят много здраве и сериозни футболни успехи.

Добър вечер. Не си сериозен, нали?

Link to comment
Сподели другаде

Гост ggentatzu

В Аякс беше N1. При нас беше N1... само че в тъпата барса N1 е Меси, и ще бъде още бая време. Нищо няма да пророкувам, но като не спечели титла още една две години, вероятността да запее друга песен е голяма... в интерес на истината ми е все тая де :). Всичко що е далеч от ЕлЕфСи ми е, меко казано, през оная работа...

Link to comment
Сподели другаде

Гост drenski

Сега съм доволен, че Суарес направи тази изцепка с Киелини, за да мога да преглътна по-лесно раздялата. Въпреки че пак съжалявам за напускането му. Суарес е такъв, какъвто е. Както се казва в клипа за раздялата, качен по-нагоре "Всеки гений е докоснат от лудостта."

Дори и следващия сезон да направим още по-силен отбор, Луис Суарес ще ми липсва.

Пожелавам му успех в Барселона.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kir0w

Дори не ми е грам мъчно за него, раздялата с Торес е преживях много по-тежко и съм на мнение, че Торес, когато беше в Ливърпул беше по-завършен нападател от Суарез. / лично мнение /

И съжалявам, че съм такъв гадняр но аз не му пожелавам успех в Барса, на всяко Ел Класико ще стискам палци за Реал М :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост make76

Много харесвам Суарез и му пожелавам ако се срещнем с Барса в шампионската лига да разбере от къде си е тръгнал.Там никога няма да го приемат както при нас и след години ще бъде продаден и натирен без капка благодарност както постъпиха с много от играчите които ги направиха успешен отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

Когато имаш приятел и те предаде боли - Торес.

А Суарез е най-добрия приятел и боли повече. Не му пожелавам неуспех, но дано се сети как го издигаха на пиедестал на Анфилд, когато бъде в сянката на Меси.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

http://vbox7.com/play:efb890af

 

След като преди 3 години и половина изгледах този клип сърцето ми беше разбито и това беше единственият ден в живота ми когато съм плакал .

 

От тогава вече нещата са много различни и заминаването сега на Луис Суарес не може да предизвика дори 1 % от мъката която преживях тогава .

 

Съжалявам Луис няма да ми липсваш , въпреки гениалността ти като футболист.. ти не успя да докоснеш сърцата на хората.

 

Надявам се един ден да разбереш грешката която си направил и да осъзнаеш какво означава думата ДОМ“

 

Сбогом , не ти пожелавам трофеи ... жив и здрав да си .

Link to comment
Сподели другаде

Гост ready2kill

Айде местете го в Бивши играчи. Тъжно ми е, ще ми липсват головете му, но ще дойде друг който ще ни радва.. може би за по-дълго дори.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Жив и здрав да е. За някои хора Ливърпул свърши днес, но не се притеснявайте - Хаусчовци, маусчовци и макета... Ливърпул ще продължи да мачка!!!

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpool_ynwa

Невероятен футболен гений, много жалък човек - можеше поне да излезне и да заяви открито какви са му намеренията като мъж, а не да се изниже като курва през задната врата без да обели дума. От тук насетне всичко ще е след дъжд качулка. Пожелавам да се паднем с Барселона в една група и да ги изхвърлим от ШЛ още в груповата фаза, или пък да играем елиминационен мач и това лайненце да усети ада от Анфийлд на собствения си гръб. Пожелавам му в най-скоро време да усети "истинската" "безрезервна" любов на техните фенове, които миналата година сравниха Меси със земята за 2 слаби месеца, представям си ако тоя булдог не му тръгнат нещата как ще се моли да се върне!

Пожелавам на нашия отбор да вдигне титлата през новия сезон и да покаже, че Суарез не е нужен, за да сме успешни.

 

Много силно съобщение на сайта - изключително лаконично, "благодарността" е изразена все едно си тръгва Джей Спиъринг! Това заслужава този неблагодарник!

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Луис Суарес (Насионал)
  • Simply Red changed the title to Луис Суарес (Гремио)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...