Jump to content

Луис Суарес (Гремио)


Гост Liverbird

Препоръчан пост

Нищо не може да изтрие цирковете - те са част от историята му, каквото и да прави. Но все пак през 2014-та бе изпратен като герой заради силния сезон, който направи, и заради сълзите след мача с Палас.

 

Мнозинството фенове му прости. Ти не си. Там идва разминаването ни, според мен :lfc2:

Еми и Коу утре ще пореве след мач с Палас и готово. Какво значи да не съм му простил? Аз много пъти съм казвал, че всеки работник си гони интереса. Неговият не съвпадаше с нашия. Не му прави чест, че се държеше като п*тка и искаше да ходи в Арсенал, което обезсмисля всичките му приказки за Барса и бягането от Англия. Щото ако Хенри беше клекнал, щеше да натиска джапанките по локвите в Лондон още сигурно. Да му прощавам - няма за какво. Просто един страхотен футболист, който си е п*тка отвсякъде. Погледнете го и в Барса - мрънкане, ръкомахане, симулации... снощи в мача с Реал пак се караше на съотборниците си нещо, първия мач си се тропоса за дузпа отвсякъде. Ако играе срещу нас 2-3 пъти в сезон, ще го кълне целият форум. Дошъл, играл добре, заминал. Няма какво да му прощавам, просто не ме интересува, не го следя, не знам какво се случва с него и не разбирам защо фенове на Ливърпул все още го боготворят. За мен е леко унизително това, но всеки с разбиранията си :)

Link to comment
Сподели другаде

Чеки и аз да опитам :) Значи,представи си,че си космонавт или нещо такова,или по някакво много странно стечение на обстоятелствата не си разбрал нищо от пресата и телевизията.И си гледал само и едниствено мачовете.Всичкте 133,от първия му на 2 февруари 2011 до последния 11 май 2014.Кажи ми ти не видя ли един лъв,един футболист отдаден на 100 коприльона процента във всеки един двубой.Аз лично така направих.Абстрахирах се от всичко прочетено,видяно извън футболно от/за Сурез и за това в моите очи,а и на много други фенове на Ливърпул той ще си остане,спокойно мога да кажа любимец...
Link to comment
Сподели другаде

Мен просто не успя да ме грабне Суарес. То или става това нещо или не . Никога няма да отрека приноса му за отбора. Никога обаче няма и да разбера глупостта която искаше да стори с желанието си да премине в Арсенал.

Там ме изгуби много . Самото му преминаване в Барселона не ми пречи по абсолютно никакъв начин, ама тая щуроия преди това ми бърка в здравето.

 

Иначе гениален футболист, който на терена не струва като човек. Това е моето мнение. Твърде много фалш има в него, да може би продиктуван от желанието му за победа и извличането на максимума от ситуациите, но не мисля, че това може да го оправдае.

 

В крайна сметка аз нямам нищо лично срещу него. Както е написал и Дачев, нито му следя изявите, нито ми желая нещо лошо. При Алонсо, Торес, Агер беше съвсем различна картинката.

Но всичко това си е до усещането на човек.

 

Ако питате Хаусчо, за него по-голям от Суарес няма в историята на футбола.

Link to comment
Сподели другаде

Спорен или безспорен, харесван или не, никой повече няма да стигне толкова коментари за себе си колкото Луиската! Цели 313 страници!

Кой? Кога? Как?

Link to comment
Сподели другаде

Спорен или безспорен, харесван или не, никой повече няма да стигне толкова коментари за себе си колкото Луиската! Цели 313 страници!

Кой? Кога? Как?

 

Клайн според мен ще го бие. С това темпо тамън към 3210г. ще събере 314 страници.

Link to comment
Сподели другаде

Всички изтъкват, че той накрая ревал. Само че той рева за себе си, че в последния момент изпусна шампионския медал, а не че клубът е удължил агонията си с още една година, а той заради голямата си привързаност към него, не е успял да сдържи мъката си.

Същото като с Масчерано- прави стачки и циркове, после разправяше "тая ШЛ я посвещавам на феновете на Ливърпул". Браво, какъв рицар.

Link to comment
Сподели другаде

Твърде много фалш има в него, да може би продиктуван от желанието му за победа и извличането на максимума от ситуациите, но не мисля, че това може да го оправдае.

Това според мен е ключово. Невинаги се държи естествено и това малко отблъсква хората.

 

Ако питате Хаусчо, за него по-голям от Суарес няма в историята на футбола.

А това пък що? :D

Link to comment
Сподели другаде

Това според мен е ключово. Невинаги се държи естествено и това малко отблъсква хората.

 

 

А това пък що? :D

Слави , аре не връщай онез писаници от преди 3-4 години , немаме нужда сега от тях.

Всеки има право да си харесва когото иска.

Ревал не ревал , мръсник не мръсник, отдаден не отдаден на клуба , не сме имали скоро такъв кат него и скоро нямам да имаме . Уважавайте мнението и избора на всеки от нас.

Link to comment
Сподели другаде

 

Но всичко това си е до усещането на човек.

 

 

Слави , аре не връщай онез писаници от преди 3-4 години , немаме нужда сега от тях.

Всеки има право да си харесва когото иска.

Ревал не ревал , мръсник не мръсник, отдаден не отдаден на клуба , не сме имали скоро такъв кат него и скоро нямам да имаме . Уважавайте мнението и избора на всеки от нас.

 

 

Менчо, или ти се спи много вече или си фръснал некоя друга ракия в повече и не четеш и цитираш мнения внимателно.

 

Казал съм го, че си зависи от усещането на човек, така че не знам къде видя неуважение към избора на който и да е.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Да му е честит на Луис празника.

Човека който се раздаде и милееше за Ливърпул така , колкото всичките англичани в отбора никога няма да доближат в сънищата си .

Жив и здрав Лучо. Винаги ще сме благодарни за моментите които ни даде.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Е чак пък вършил цялата раблта колкото триото ни, това вече е прекалено. Да не забравяме, че тогава целият отбор играеш за един играч и това беше той, сега имаме трима супер класни играчи отпред. Както казах и конкуренцията във ВЛ не беше толкова жестока колкото е в днешно време. И аз бих бил склонен да го заменим Суарес на 26 за някого от Фирмино или Мане, но такъв като Салах трудно се намира, с такава техника на скорост.

Link to comment
Сподели другаде

Е чак пък вършил цялата раблта колкото триото ни, това вече е прекалено. Да не забравяме, че тогава целият отбор играеш за един играч и това беше той, сега имаме трима супер класни отпред.

 

Къде прочете, че е вършил цялата работа на триото ни? Просто има качествата, които са комбинация от тези на сегашните ни играчи в нападение.

 

И недей моля те с тия заучени фрази, че цял отбор играел за него. Половината му голове сигурно си ги беше изработил сам. Я с удари от 30-40 метра, я 0т фаулове, я след финтове.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Къде прочете, че е вършил цялата работа на триото ни? Просто има качествата, които са комбинация от тези на сегашните ни играчи в нападение.

 

И недей моля те с тия заучени фрази, че цял отбор играел за него. Половината му голове сигурно си ги беше изработил сам. Я с удари от 30-40 метра, я 0т фаулове, я след финтове.

 

Уруса е като комбинация между триото, което имаме в момента. Вкарва колкото Салах, върши работата на Фирмино и има експлозивността на Мане

 

Ами общо взето така се разбира, вкарва колкото Салах, върши работата на Фирмино и има експлозвиността на Мане.

Заучени фрази всеки ползва и ти също, много си е точна в случая, за Торес важеше същото, нямахме друго класно в атака тогава.

Link to comment
Сподели другаде

Какво му е на формата на Суарес този сезон? Може да се каже, че изпреварва Салах, поне по голове!

 

В първенството им той от 19 мача има 15 гола = по 0.790 на мач

https://www.scoreboa...-luis/dUShzrBp/

 

Нашия от 23 мача има 16 гола, (някои от дузпи) = по 0.695 на мач

https://www.scoreboa...hamed/08FBycgB/

Link to comment
Сподели другаде

Един от най-великите играчи обличали екипа на Ливърпул , огромен боец и лидер! От това което съм гледал мога да го наредя в личната си класация веднага след Великия и Единствен Стиви Джи.

Link to comment
Сподели другаде

Е чак пък вършил цялата раблта колкото триото ни, това вече е прекалено. Да не забравяме, че тогава целият отбор играеш за един играч и това беше той, сега имаме трима супер класни играчи отпред. Както казах и конкуренцията във ВЛ не беше толкова жестока колкото е в днешно време. И аз бих бил склонен да го заменим Суарес на 26 за някого от Фирмино или Мане, но такъв като Салах трудно се намира, с такава техника на скорост.

\

Не искам да те обиждам, но същността на футбола леко ти убягва може бе си по - силен при букмейкърите. Суарез е Огромен футболист и ,ако не си го видял проблема е изцяло твой!

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Луис Суарес (Насионал)
  • Simply Red changed the title to Луис Суарес (Гремио)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...