Jump to content

Луис Суарес (Гремио)


Гост Liverbird

Препоръчан пост

Беше супер класа при нас, НО и бая тъпотии направи и доста патихме заради него. Ако върнем времето назад, бих се радвал да си върнем Оуен и след тва Торес, а за Суарез така и не ми липсваше като личност ( като футболист едва ли може да бъде лесно заменен).

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Днес е играл цял мач и беше добре в последните 20 мин, които гледах.

В Испания е с 21 гола и то при Меси до себе си, който обира всичко + повечето статични.

Link to comment
Сподели другаде

Това което се вижда от езика на тялото и жестовете е че Суарес наистина се забавлява, но Коутиньо е малко притеснен и това яко си личи.

Link to comment
Сподели другаде

Още като беше играч на Ливърпул, неведнъж съм казвал, че ако Суарез не беше наш футболист, а на някой от противниците ни, той щеше да е един от най-омразните ни играчи. Сега като излезе срещу нас, мисля всички се убедиха в това. Това си е просто неговия начин на игра, винаги си е бил такъв, просто като беше при нас го гледахме с друго око.

Link to comment
Сподели другаде

Абе по-добре да отвърнем с пренебрежение отколкото да му сипваме, игнорирайте го, безразличието винаги е най-гадно, така трябва да бъде и на Анфийлд, той е никой за нас, играч на друг отбор, просто някаква статистика има при нас и толкова, за*бете, не ск хабете нервите за тоя.

Link to comment
Сподели другаде

Значи Суарес е ясен от много отавна, че е абсолютно лайно. Дори когато беше нашето си Лайно така и не успя истински да ме грабне.

 

Въпроса беше, че днес поне срещу бившият си отбор можеше да бъде по-малко лайно от обикновено. Не че е длъжен с нещо, ама ей така от уважение към клуба, който все пак му е дал нещо.

 

Иначе докато беше при нас не си го спомням при всяко докосване от чужд футболист да се е търкалял така по терена. Това го е придобил явно сред общата цигания в каталуния.

Link to comment
Сподели другаде

Имам ли спомен или се бъркам, беше вкарвал на Аякс и не се зарадва? Като изключим наглото му поведение и провокации, радостта след гола нямаше да е проблем, но поведението му беше..достатъчно сте казали вече де.

Link to comment
Сподели другаде

...

 

Иначе докато беше при нас не си го спомням при всяко докосване от чужд футболист да се е търкалял така по терена. Това го е придобил явно сред общата цигания в каталуния.

 

Не помниш, защото си забравил, няма друго обяснение. Няма разлика в поведението му при в Аякс, при нас, за Уругвай или в Барселона. Освен, че в Барселона не хапе хората, за да си издейства трансфер - защото все пак се намира там, където винаги е искал.

Link to comment
Сподели другаде

“Ънлайкнах” го от социалните мрежи, това е най-малката реакция, която мога да покажа след неговото отношение към клуба, който го направи звезда, изобщо не искам нитл да го виждам, нито да го чувам, в залата на “срама” при Оуен и Торес, “персони нон грата” на Анфийлд от тука нататък, ба*ти налгеца, сега му гледах реакциите и провокациите пак, страшен мизерник, просто по-прост от Божинов и Балотели взети заедно.

Link to comment
Сподели другаде

Имам ли спомен или се бъркам, беше вкарвал на Аякс и не се зарадва? Като изключим наглото му поведение и провокации, радостта след гола нямаше да е проблем, но поведението му беше..достатъчно сте казали вече де.

 

Доколкото намирам информация, Барса са играли с Аякс в груповата фаза на ШЛ през 2014 със Суарез в състава и бият с 3:1 и 2:0, но нито един от головете не е на Суарез.

Link to comment
Сподели другаде

Е аз си признавам че не го мислех за такъв боклук...айде да кажем чак за такъв боклук...досега се е държал с уважение като цяло към клуба...вчера обаче нещо му стана...

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Луис Суарес (Насионал)
  • Simply Red changed the title to Луис Суарес (Гремио)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...