Jump to content

Луис Суарес (Гремио)


Гост Liverbird

Препоръчан пост

А само като се сетя как ми скачаха тук всички като говорех какъв е Суарез... Аз откакто се тръшкаше да ходи в Арсенал си изградих такова мнение за него, че хич не ми беше мъчно като се махна. Но тук като Матросов на амбразурата се хвърляха да го защитават. Колко обичал клуба, името на детето му било анаграма на Анфилд и какво ли не...

Link to comment
Сподели другаде

Ясно е, че 95% от идващите от ю. Америка индианци са прости, неуки, ниско интелигентни и гладни/алчни.

Като добавиш, че тарикат мениджъри им наливат "акъл" в главите и нещата водят до там.

Суарес като личност е идиот, но той е нямало от къде да вземе образование или възпитание, просто е расъл в такава среда.

На прима Виста се сещам за Редондо, възпитан, начетен и добър като играч.

Но едно не може да му се оспори, Суарес е голям играч, или поне при нас беше. Раздаване се, хапе, драска, но притежаваше изумителни качества за нападател. Голямо куче.

За това и всички (вкл. и аз) бях леко съкрушен (макар и подготвен).

Но живота продължава, постъпи глупаво, но кой ли е очаквал друго?

Link to comment
Сподели другаде

"Голям" футболист и човек..!? Обеща и си го изпълни, в нито един момент не се зарадва на Анфилд.

Сега да го сменят с някое негро и да го забрави историята.

А можеше никога да не върви сам, сега ще върви по дяволите!

Link to comment
Сподели другаде

И публиката го посрещна подобаващо с освирквания в един момент се чувстваше ФОКОФ суарес ФОКОФ суарес ФОКОФ суарес.

Той е толкова тъп, че едва ли е разбрал какво му викат. Сигурно е забравил и 10-те думи английски, които знаеше за 3-те години и половина при нас.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

На полувремето феновете на Барса го заливаха с помия в Туитър, но добре им затвори устите. Дано това да му е последния сезон там, няма смисъл да стои повече, пътя на Барселона вече е само надолу, а той има поне още 2 години на най- високо ниво.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

https://www.manutd.com/en/news/detail/patrice-evra-revisits-2011-incident-with-luis-suarez-at-anfield-in-utd-podcast

 

Гледната точка на Евра. На мен ми идва леко прекалено идеалистична. Направо цвете излезе.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • S.Gerrard changed the title to Луис Суарес (Насионал)
  • Simply Red changed the title to Луис Суарес (Гремио)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...