Jump to content

Рахим Стърлинг (Ман Сити)


Гост Liverbird

Препоръчан пост

Гост stenmark

Ами точно в последното което написах/макар че доста съм го критикувал/ не ми е критиката към него.А това за рибата изобщо не го приемам,а другите по веригата са чисти като сълзи.Не ми впуска пак в повтарянето на едно и също.Само за протокола,собствениците на Тотнъм солят сериозно Боаш за профуканите 100мл,а от всичките играчи само двама одобрявали.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,5k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост niki 50

Нямам доверие на циганетата/Стърлинг,Стъридж,Балотели/първият си с акъла вече не е в Ливърпул,ясно свири на друга плоча.Спомняте ли си защо Стъридж беше продаден от Челси?А, Балотели,ех ,Балотели е едно голяма разочарование цял сезон и не вярвам,че ще се оправи.Спомням си навремето първият цветнокож в национала Вив Андерсон от Нотингам,както и Лари Кънингам от УБА ,който игра после и за Реал,ама сегашните перли или алчни,или шоумени ,или чупливи като бучка захар.Да не прозвуча песимистично ,но ще кажа ,,с този отбор толкова,максимум пето място,,Много трябва да се реже от този отбор,много баластра има!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

Пет гранда дебнат за Стърлинг

 

Прочети повече на: http://www.sportal.b...php?news=540837

Вече се чудя, кво да си мисля?!

 

За да не се чудиш, като за началото просто ограничи четенето на каквото и да е около сагата Стърлинг,поне до лятото. Много от нещата,които се пишат са абсолютно неверни. Дори самият играч го заяви в изказването си за ББС. Преговори към момента НЯМА,всичко останало са нечии интерпретации и спекулации. Стърлинг нито отхвърля,нито приема каквото и да било,разговори за договора му не съществуват.

 

Колкото повече четеш и се зомбираш,толкова по-неясна и мъглява ти се струва историята. А истината е,че всичко ще се реши лятото след края на сезона. Вече с каква развръзка е тема на друг разговор. Но тези "ексклузивни" новини,които уж изтичат ежедневно са си чиста загуба на време и просто не кореспондират с истината.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Ок,Симпли,спираме да четем нета,да слушаме радио и да четем вестници щот може и да не е истина.Ще гледаме интервюто на Рахим и ще му вервам на него.

Щот аз нямам много сиво вещество и не съм на 50 години,та нямам мнение по въпроса ,че всичко казано е единствено и само за кинти,нищо повече.

Да взема да спра и да пиша и да чакам мачовете да си ги гледам и да не мисля нищо.

Нещо тук май няма да се съглася с теб.

Стърлинг си има ясно изразена тактика и стратегия(не е негово творение разбира се) и я следва упорито вече 2-3 месеца,и може да се обзаложим какъв ще е края.

Същото беше и със Суарез,само дето той според мен не беше толкова НАГЪЛ в изказвания.Даже и Торес не направи такава сага каквато започна Рахим.

Дано се лъжа,ми се иска от гледна точка любовта към отбора,ама житейския ми опит се смее над тази фантастична приказка.

П.С.Да питам Симпли.....а на теб кой ти каза,че нещата които се пишат не са верни?Сподели източника ано не е тайна разбира се.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

П.С.Да питам Симпли.....а на теб кой ти каза,че нещата които се пишат не са верни?Сподели източника ано не е тайна разбира се.

 

Източникът е Стърлинг и изказването му онзи ден. А също и интервюто от днес на Роджърс,в което той потвърждава,че реални преговори не са водени и всичко е в сферата на спекулациите. Ако не вярвам на главното действащо лице и на мениджъра,тогава на кой? На Дейли Мейл в неделя следобяд ли?

Такива важни и отговорни преговори не се водят в момент като този. Всичко е оставени за след края на сезона,повече от очевидно е. Същата е и ситуацията около Хендерсън.

 

Симпли,спираме да четем нета,да слушаме радио и да четем вестници щот може и да не е истина

 

Чети,каквото си пожелаеш и по колкото пъти пожелаеш,просто апелът ми бе да не се вярва на всяка буква,написана по таблоидите. Английските вестници са известни точно с това - раздухването на всяка новина до невиждани висоти,а когато се отнася до футбол и до някоя новоизгряваща звезда,то глупостите им стигат до цинизъм.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

На Рахим не вярвам и грам,като му гледах физиономията на интервюто не ми трябва даже детектор на лъжата.Ти ще кажеш,че трябва да вярвам на нашите политици а не на медиите и анализаторите(не,че и те са цвете за мирисане).

Зяпам факти.

1.Вдигна ли му се заплатата миналата година няколко пъти?Да.

2.Предложихме ли му нов договор за оценка на играта му миналата година?Да

3.Клубъ предложи ли му нов договор сега?Да.

4.Заплатата отново ли е няколко пъти по-голяма?Да.

5.Нереално висока ли е за това което е показал до сега?Да.

6.Сгафи ли Малкия с интервюто?Да.

Какво трябва да чакам до лятото,не ми трябва интервюто му и думите,гледам действията му,те са ми достатъчни.

За таблоидите в Англия ако за нищо не стават що ли ги купуват?

Пам ще дам за пример Коу.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

За таблоидите в Англия ако за нищо не стават що ли ги копуват?

 

 

По същата логика,по която Уикенд е най-тиражният вестник в България,ако следваме твоята логика.

 

Менчо,нямам какво да ти кажа друго. Вярвай тогава на всичко,което излиза всекиднвено в медиите и това е. До лятото има възможност да полудееш,защото до тогава Стърлинг над 20 пъти ще е напуснал,останал,подписал с Реал Мадрид,Челси,Арсенал,Байерн,пък ако може и с всички тях накуп.

 

Брендън Роджърс готов да се раздели с Рахийм Стърлинг

 

 

http://liverpool.ope...ra.info/?p=2395

 

@Опературата е източникът,който чаках. Щом там е излязла информацията,то започвам да се разколебавам :sarcastic:

 

Скай и ББС пасти да ядат пред този апотеоз на журналистиката :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Niki_bs

От странична гледна точка и двамата сте прави,но според мен най правилното нещо би било самия Рахим да излезе било то пред медия или в социалните мрежи и да каже,спрете със спекулациите,всичко ще се реши лятото и това е.За да него прави най вероятно има някаква доза истина в това което се бълва по цял ден.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

Това е чисто и просто един блог,който уж отразява новини,свързани с отбора. В този блог всички източници са много близки до отбора,имат вътрешна информация,а често статиите завършват с култувото "...според наши отлично осведомени информатори". Изобщо тази "медия" се превърна в нарицателна през годините за тотални измислици,небивалиции и глупости. Общо взето каквото се напише там,става точно обратното.

 

@ Red One между другото беше особено голям "фен" на този блог. Меко казано го ненавиждаше :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

По същата логика,по която Уикенд е най-тиражният вестник в България,ако следваме твоята логика.

Менчо,нямам какво да ти кажа друго. Вярвай тогава на всичко,което излиза всекиднвено в медиите и това е. До лятото има възможност да полудееш,защото до тогава Стърлинг над 20 пъти ще е напуснал,останал,подписал с Реал Мадрид,Челси,Арсенал,Байерн,пък ако може и с всички тях накуп.

@Опературата е източникът,който чаках. Щом там е излязла информацията,то започвам да се разколебавам :sarcastic:/>

Скай и ББС пасти да ядат пред този апотеоз на журналистиката :sarcastic:/>

Симпли,написал съм ,че и сам мога да преценявам кое е истина и кое не,а там където не мога поне знам кой да питам.

Продавали сме и доста по ГОЛЕМИ футболисти от Рахим,ама не съм полудял.

Та спокойно за моето психическо здраве.Спомни си недалечното минало лято,Суарез инкасира в темата си почти 100 страници,ама го преживях.

Link to comment
Сподели другаде

Гост dak1sss

Истината е,че вече не ми пука на мене (специално за Стърлинг),пък и който и да е..Както сме прежалили Суарез,Торес,Алонсо,Масчерано,така ще прежалим и Стърлинг,може би и Хендо,при добра оферта от Барса или някой клуб с лев..Докато не докажем,че сме отбор способен за трофеи,всеки прозорец ще тръпнем да не ни откраднат най-големите таланти или някоя звезда и да се надяваме на сполучлив трансфер на някой "обещаващ" талант или медийна "звезда"..Дори и "голямата" мечта топ4 не ни гарантира събуждане и завръщане към големите..Парата и славата това е..Може да не се хареса на отбори като Ливърпул,Милан и други заспали гиганти,но не зависи нито от тях,нито от феновете,но е така и така ще си остане..С тия пари насраха футбола с извинение :) !

Link to comment
Сподели другаде

Гост Belyov

Това хлапе нали има договор до 2017 та да питам понеже не съм на ясно. Има ли правото Ливърпул да откаже да го продаде до изтичането на договора? Да оставим на страни това, че после може да не му вземат никакви пари просто е така на пук на него щом толкова се лакоми. Да го оставят на пейката за тиа две години и да му скапят кариерата.

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpool_ynwa

Доколкото съм запознат Стърлинг в сегашният си договор няма откупуваща клауза, така че - да, можем да го задържим до края на договора му. Друг е въпросът колко ползотворно ще е това най-вече за отбора ни, ако се налага да играе насила и нацупен, според мен не е удачно да го държим насила, ако наистина иска да си ходи.

 

Не одобрявам поведението му, нито интервюто, нито начинът, по който позволи, дори смея да твърдя е основна причина за цялата тази сага, в толкова важен момент за отбора. Примерът с Коутиньо в момента е най-добрия, нищо че е латинос. Съвсем скоро се появи информация отново в жълтите издания, че и Хендерсън искал да си ходи - момчето излезна и каза директно, с 2 изречения - искам да остана колкото мога повече в Ливърпул, край на историята. Независимо как ще постъпиш в крайна сметка, независимо какво е желанието ти, просто излез и постъпи мъжки, и покажи уважение към клуба, който те направи играч, а не си показвай заложените в кръвта номерца. Не съм расист, ни най-малко, но някак си винаги съм с едно наум към тъмнокожи играчи, примерите са хиляди.

 

 

Като заключение - поне в моето съзнание сме преживели 10-тки пъти по-добри играчи и много по-значими от Стърлинг, та едва ли би ме трогнал ако си тръгне. Да, споделям тезата на някои колеги, че за да ставаме по-силен и по-качествен състав трябва да задържаме най-добрите си играчи, но не и на всяка цена! Тук политиката е еднотипна като в големите компании - когато някой тръгне да иска необосновано увеличение на заплатата и да се изнудва фирмата в 99.9% от случаите фирмата отказва, защото един път ако се случи, после ще стане практика и положението вече излиза извън контрол. Тук отново искам да изкажа възхищението си от постъпката на Коутиньо!

 

 

Страхотно мнение на Кара:

 

CBsIFiiUoAAQSXL.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Гост tryssardi

Ми прав е да не подписва. Сигурно е последния който милее за пуул и не иска да взема повече от 30к,понеже и те са му много!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario Balotelli

Задължително трябва да го продадем извън Англия, никакви Уолкътовци не ни трябват, да прибираме боклуците на Венгер. Продаваме го на Реал Мадрид и след 1 година го пращат в Нюкясъл или Уест Бромич под наем и толкова.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SFA

О боже, притрябвал им Рахимчо на Реал!? Стърлинг и така медийно създадената му осанка на "звезда" може да виреят само и единствено на острова и то в силен отбор. Кой на континента ще го търпи с нулевата му ефективност на паса и завършващия удар, та това го учат в детско-юношеските гарнитури!?

Да го продават там за неоповестена сума и дано заместникът му, поне да може да центрира и не идва след скъсани кръстни връзки..

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario Balotelli

О боже, притрябвал им Рахимчо на Реал!? Стърлинг и така медийно създадената му осанка на "звезда" може да виреят само и единствено на острова и то в силен отбор. Кой на континента ще го търпи с нулевата му ефективност на паса и завърсващия удар, та това го учат в детско-юношеските гарнитури!?

Да го продават там за неоповестена сума и дано заместникът му, поне да може да центрира и не идва след скъсани кръстни връзки..

 

Реал купуват без да мислят и обикновено не купуват защото им трябва футболист, а просто да регистрират скъпи и интерсни покупки през лятото, с които да привлекат вниманието на многобройните си фенове по света и рекламодателите, а нашият си е направил добра реклама, така че ще му вземем добри пари.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SFA

Донякъде съм съгласен с теб относно трансферната политиката на Реал през последните години. Особено след очертаващия им се нулев сезон ще купуват налято и то стабилно, но все си мисля, че испанският фен няма да се впечатли особено от играчи тип Стърлинг - сапунени мехурчета. Та той ще им поднесе 2 слаби мача подред и ония ще замахат с белите кърпи. Стърлинг има едно единствено предимство, че е млад и добре рекламиран, но такива колкото щеш и къде-къде за по-приемливи трансферни суми. Вече започвам да си мисля, че тия фойерверки и тази драма с неподписването ги поръчват от така любимият ни трасферен комитет с цел ако не вдигане на цената, то поне застой до лятото, така де бай хенри да отваря сметката в някоя банкa в бритиш върджин айландс. :P

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Да се маха. Проваля отбора постоянно с пропуските си. Медийна звезда. Да хваща пътя и да ходи където иска. Да ходи в катуна. Неблагодарно, самозабравило се хлапе, което на всичкото отгоре няма абсолютно никакво покритие на претенциите си. Уолтърс е прав в случая. Щом има повече голове от "звездата" и "най-добрия и обещаващ" играч на Ливърпул, то заслужава със сигурност повече пари от нашия.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia

Стърлинг е един много надут балон! :) Има качества момчето,но е "звезда" просто ,защото 80% от съотборниците му са крайно посредствени.Ако играеше в друг ТОП отбор той щеше да е един от по-талантливите младоци,нищо повече.А и друго трябва да се отбележи,че ние феновете търсим герой!До скоро това беше Стиви,миналия сезон Суарез и сега уж Данито ,но той е редовен в лазарета,Марио ,който е на приливи и отливи ...и айде Рахим герой!Действително е един от най-силните в Ливърпул,но това се дължи на факта,че 80% са трагедия.Още нещо,присвояваме му качества ,които притежава Стиви,тези "геройски" качества явно са много далече от Стърлинг.Затова ако толкова иска да отиди в някой гранд за космическа сума,да кажем РМ и след 1-2 сезона ще е господин никой.

И още една гледна точка!Трябва да свикваме с такъв тип "звезди" ,които мислят само за пари и трофей,явно е нормално.Хора като Стиви,Тоти,Дел Пиеро... няма и всичко е слава и пари!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...