Jump to content

Рахим Стърлинг (Ман Сити)


Гост Liverbird

Препоръчан пост

Гост tsbalabanov

Намерил е тоя бастун (агента) да си прави ПР на гърба на клуба и на Карагър в частност. Дано Карата не му пада на нивото, защото това си е откровена простащина. Явно простотията се шири и извън нашите географски ширини. Рахимеца се опитва да си форсира бърз и безпроблемен трансфер, според мен. Клубът не трябва да отстъпва нито с крачка назад. Ако сме клуб на място, ще го оставим насила и ще го оставим извън групата за цял полусезон, за да му падне формата и после да го искат максимум обратно в КПР. Помиярска история.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,5k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост Dilyan Damyanov

Намерил е тоя бастун (агента) да си прави ПР на гърба на клуба и на Карагър в частност. Дано Карата не му пада на нивото, защото това си е откровена простащина. Явно простотията се шири и извън нашите географски ширини. Рахимеца се опитва да си форсира бърз и безпроблемен трансфер, според мен. Клубът не трябва да отстъпва нито с крачка назад. Ако сме клуб на място, ще го оставим насила и ще го оставим извън групата за цял полусезон, за да му падне формата и после да го искат максимум обратно в КПР. Помиярска история.

Работата е, че клуба няма никакъв кяр да го оставят един сезон като резерва. Да няма да почне да играе със желание. От цялата работа най много да му поспрем кариерата нищо друго. А и няма да вземем никакви пари от него, а това лято поне едни 30-35 милиона ще вземем. Все пак е английска медийна звезда, евтино на никого няма да излезе.

Link to comment
Сподели другаде

Гост cyberfan

ПП Не знаех значението на думата knob и я проверих в речника - тиква, кратуна, куфалница. Карагър, ако го срещне, трябва да му забие на този една глава, та да усети как боли от скаузсърска кратуна. .

 

Това в речника. На жаргон означава пенис.

 

You'll never walk alone!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост чаби алонсо

Абе що не го оставят да рита с децата ,да го питам после кой ще го иска.За голяма звезда се взе тоя,забрави как Краля му даде шанс....

ейиии къса е човешката памет,ама който е заминал зорлем от Ливърпул не помня да е прокопсал.Съдбата си знае....

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dilyan Damyanov

Направо да гледа видео от 9 до 6 като Коловати. :sarcastic:

Абе коловати не беше 30+ милиона паунда футбаляга. Я загуби Левски 100к от него я не, ама ако решим да правим пример от Стърлинг клуба ще загуби със сигурност доста пари от продажбата му, а къв пример ще правим то ако някой реши да ни напуска да няма да си каже, "Я по добре да стоя тука въпреки, че не искам отколкото да рискувам да стана замразен като Стърлинг". Най много други играчи да не искат да идват вече и те, защото ще сме се отнесли с играча ни като с "роб", както мрънкаше незнам кой вече по повод отказа на Тотнъм да продаде Модрич.

Да му взимаме парите на тоя, най добре от Челси или Сити, те там ще се погрижат той да тренира с децата вече, и да вземем примерно Иско или Гризман с тези пари.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Отказали сме ( Роджърс и Айре) срещата за преговори със Стърлинг, планирана за утре

Причината - поведението на агента му

 

http://cs624925.vk.me/v624925466/326e3/R7T8q7wm2rM.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Гост Anfield boy

Усещам че ще има "сага" като със Суарес. Тоя(не искам повече да му пиша името) сега ще види трансфер ама друг път. От новия сезон ще тренира самостоятелно като Суарес. Хенри може да има много недостатъци но доказа че никой не може да му извива ръцете.

Link to comment
Сподели другаде

Гост sinner

Подобни глупости ще свалят цената му само.Явно е сигурно,че ще го продадем,дано да вземем поне 40млн.А тия паразити,наречени "агенти" или "мениджъри" са най-долните хора след папараците.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Той и Пиърс го е написал : Хенри ще загуби пари, но няма да пусне аванта да го изнудва някой.

Перефразирам естествено, но е подобно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Това е правилната постъпка в случая. За няколко милиона не си заслужава да се излага клуба и да ляга пред някакъв пикльо с нереалистични амбиции и претенции, спрямо възможностите си. Не се преговаря с терористи. Като не щеш мира, на ти секира. Малкият ще си пати от тоя агент, усещам.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Отказал се е от думите си. Щял да съди Ивнинг Стандарт, не бил казвал така и среща утре ще имало.

Тва агента твърди :)

Сапунка малко , ама .....

Link to comment
Сподели другаде

Гост Anfield boy

Отказал се е от думите си. Щял да съди Ивнинг Стандарт, не бил казвал така и среща утре ще имало.

Тва агента твърди :)

Сапунка малко , ама .....

 

Тоя агент след кратък размисъл е стигнал до логичния извод че подобна обида особено по Кара няма да му се размине леко и за това сега клинчи. :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Късно е либе за китка. Видя, че е тъп и прост и върна задна диря. Смешник. Клубът не трябва да се съгласява на срещата утре !

Link to comment
Сподели другаде

Гост Anfield boy

Бе по скоро твърди , че не е казвал за тракива цифри 800.000-900.000, не че съжалява за думите към Кара

 

http://www.breakingn...rks-678169.html

 

Ами тогава тоя агент има опасност да стане"труден за рисуване" :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост sashomonarh

За мен начина по който трябва да се действа с това ''момче" е много прост.Малко факти:

 

- има договор до 2017г. и дотогава няма къде да мърда ако клуба не реши да го продава

- за момента доколкото съм запознат заплатата не му е от най-високите - около 30000

 

Решението:

 

- отказват се всякакви преговори за негова продажба - наше право спрямо срока на договора му, и се шибва с зверска сила на резервната скамейка поне до януари 2016г.Може да си го позволим да седи там защото заплатата му е ниска и няма да тежи толкова.

- евентуално след януари 2016г. може да почнем да го пускаме като резерва в 88мин.. при вече решен мач за нас в който водим примерно с 3-0.

- до лятото на 2016г. ако му е дошъл акъла му предлагаме увеличение на заплата с 15000,да - с 15000 не съм се объркал и договор за нови 2 години,ако не който иска вече да заповяда.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Коко

За мен начина по който трябва да се действа с това ''момче" е много прост.Малко факти:

 

- има договор до 2017г. и дотогава няма къде да мърда ако клуба не реши да го продава

- за момента доколкото съм запознат заплатата не му е от най-високите - около 30000

 

Решението:

 

- отказват се всякакви преговори за негова продажба - наше право спрямо срока на договора му, и се шибва с зверска сила на резервната скамейка поне до януари 2016г.Може да си го позволим да седи там защото заплатата му е ниска и няма да тежи толкова.

- евентуално след януари 2016г. може да почнем да го пускаме като резерва в 88мин.. при вече решен мач за нас в който водим примерно с 3-0.

- до лятото на 2016г. ако му е дошъл акъла му предлагаме увеличение на заплата с 15000,да - с 15000 не съм се объркал и договор за нови 2 години,ако не който иска вече да заповяда.

 

По нaчaло и aз бях зaмислил подобен сценaрий, НО имa един проблем. При тaкъв рaзвой шaнсовете дa му пaдне ценaтa и то знaчително сa огромни.

Тaкa че вaриaнтът просто дa го държим и дa го пускaме дa игрaе кaкто досегa(aко е във формa) е нaй-удaчен...aко се нaмери някой дa дaде около 50 евро директно с кутия бонбони им го дaвaм.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Преди няколко месеца видях една табличка в която бяха публикувани ориентировачни цени на конвертируеми играчи по нисходяща линия от най-скъпия.Бяха дадени и цените на които са купени...например Бейл от 100 беше паднал на около 80,Луис от 65 на петдесет и няколко.Най-големия скок от предната оценка беше на Рахим,мисля ,че беше около 64 милиона.

Това беше преди да се отпуши Суарез,значи е било началото на годината.

Демек,Стърлинг се е котирал доста високо,имайки обаче предвид,че базата не е конкретна оферта а някакви си там субективни критерии.

Все пак е някаква отправна точка,и цената на малкия немирник в момента може и да стигне 40 милки в евра,особено за английските отбори,предвид националноста.

Това за Байерн не ми се вярва да е истина,по-скоро фитил на неговия мениджър.

Реал.....те са комерсиални,веднага биха си направили сметка колко фанелки ше продадът,според мен недостатъчно,виж в Барса шанса е малко по-голям а и Суарез там си е катализатор.Ама Барса нали имат още забрана за трансфери.

Останаха Челси,Сити и Арсенал(според моите разсъждения,разбира се).

Единствения правилен ход за отбора ни в случая е продажба на висока цена,в никакъв случай клякане.

Закотвянето значи спадане драстично на цената и след два сезона го хвърляме някъде.Това никак не ми се вижда реално а може би и морално,въпреки простотиите му.Не мисля ,че отбора има нужда да пада на нивото му.

Затова спешна продажба с внимателен подход и хитро лавиране и цедене на мераклиите,което не знам кой го умее в отбора.

Едни 40 мил ше са ни дюшеш,не моментирам как ше ги харчат.

Link to comment
Сподели другаде

Гост L13

Всеки път като видя някой циркаджия, който иска да си издейства насилствено трансфер се сещам за това интервю на Ian Holloway където коментира сапунката с Рууни едно време:

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост S+G+

 

Единствения правилен ход за отбора ни в случая е продажба на висока цена,в никакъв случай клякане.

Закотвянето значи спадане драстично на цената и след два сезона го хвърляме някъде.Това никак не ми се вижда реално а може би и морално,въпреки простотиите му.Не мисля ,че отбора има нужда да пада на нивото му.

 

Това е ,общо взето точно така-от една страна,Агента и Играча,постъпват нелоялно,най-вероятно и неразумно от гледна точка на бъдешата кариера на играча,НО ,от друга,Играчът, не е роб на отбора и има право ,по една или друга причина ,да иска да премине в друг отбор(помислете си ,примерно,ако играч от подобен калибър е свързван с ЛФК и отборът му се е запънал да го продава,какво бихте писали ТУК)Не е морално,дори би било лош знак към бъдещите ни потенциални играчи,дори и да е възпитателно и отрезвяващо за настоящите и Рахита ,в частност!!!

От едно неконструктивно запъване от наша страна,с цел ,само назидание,Отборът ще загуби повече от Играчът ,както във Финансово,така и в Морално отношение :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост ReD_Gerrard

За мен начина по който трябва да се действа с това ''момче" е много прост.Малко факти:

 

- има договор до 2017г. и дотогава няма къде да мърда ако клуба не реши да го продава

- за момента доколкото съм запознат заплатата не му е от най-високите - около 30000

 

Решението:

 

- отказват се всякакви преговори за негова продажба - наше право спрямо срока на договора му, и се шибва с зверска сила на резервната скамейка поне до януари 2016г.Може да си го позволим да седи там защото заплатата му е ниска и няма да тежи толкова.

- евентуално след януари 2016г. може да почнем да го пускаме като резерва в 88мин.. при вече решен мач за нас в който водим примерно с 3-0.

- до лятото на 2016г. ако му е дошъл акъла му предлагаме увеличение на заплата с 15000,да - с 15000 не съм се объркал и договор за нови 2 години,ако не който иска вече да заповяда.

В това отношение има от кого да се учим.

 

Лацио постъпиха така с две от звездите си. Лятото на 2009-та Горан Пандев и Кристиан Ледесма се затръшкаха, че искат да ходят в Интер най-вече защото не харесваха политиката на президента на отбора, но именно президентът прие проблема лично и не ги пусна в Интер, извади ги от отбора, двамата тренираха самостоятелно 6 месеца, декември Пандев заведе дело срещу Лацио, спечели го и отиде в Интер със свободен трансфер, Ледесма подаде иск веднага след него, учудващо той не спечели делото и остана в Лацио. По добро за Ледесма стечение на обстоятелствата в клуба последва треньорска смяна и новият треньор настоя Ледесма да бъде върнат в състава.

 

Излишно е да казвам, че формата и на двамата беше паднала драстично. Пандев така и не се наложи в Интер, а Ледесма не възстанови титулярното си място в Лацио заради слаби игри.

 

Както виждаме, от подобно развитие на нещата, полза няма никой.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...