Jump to content

Рахим Стърлинг (Ман Сити)


Гост Liverbird

Препоръчан пост

  • Replies 1,5k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

Голям футболист ! Новия Меси и Роналдо.

Абе, сериозно - що не го разкарате тоя тАпет.

Нищо полезно от него. Нито научаваме, нито е доброжелателно настроен в неговите си "дискусии".

Не спира да хвали тоя и оня от други отбори, а за нашите само кофти мнения.

В моя свят на такива им викаме паразити и гледаме да ги смачкаме в зародиш.

Само предложение е тва, ама подкрепено и издържано.

Може да се провери в темата след мач и там за Йозил. Ако е недостатъчно, ок.

Той обаче не ще.се спре, няма друг вариант някой да го погледне и той си е намерил начин.

Link to comment
Сподели другаде

Може и да е писал иронично, а не да го е хвалил.

 

За мен Рахимчо още при нас си беше силно надценен футболист, което не пречи разбира се да го направят най-скъпоплатената звезда в лигата: 450k на седмица са спряганите суми за новия контракт.

 

П.П. от футболните му "достойнства" най му се отдава гмуркането, но и там има още много хляб да изяде, за да е на висота.

Link to comment
Сподели другаде

Е, айде сега. Момчето израстна супер много, след като ни напусна. Никой от нас не го долюбва, ясно е, ама не може да кажете, че не е добър. Няма да пиша суперлативи, за да не кажете, че съм фен на Сити. :)

Link to comment
Сподели другаде

На мен ми е изключително противен с цялото си кряскане покрай расизма, иначе би било глупаво да се отричат футболните му качества, но пък с ръка на сърцето мога да кажа, че не бих заменил никой от нашата тройка с него.

Link to comment
Сподели другаде

Добър колкото Боян у Барса. :yes: Рахимката е медиен продукт, а напоследък и политически. Нещо като флагман срещу расизма го гласят да бъде. Ако го разменят хипотетично с Мадисън, нали е ясно кой ще се представя по-успешно.

Link to comment
Сподели другаде

И какво като вкарал 3 гола на абсолютния дебютант Аталанта. Той и асистенция даже записа, но пак си остава непостоянен и прехвален. Покрай контузията на Сане взе въздух, иначе да се е депресирал вече.

Link to comment
Сподели другаде

Наистина ли някой с ръка ба сърцето може да каже, че Стърлинг е слаб футболист. Звучи нелепо.

 

За 1000 минути тоя сезон има 12 гола и 4 асиста.

Миналия сезон за 4097 минути има 25 гола и 17 асиста.

 

Понякога можеш да срещнеш откровено безумни неща в тоя форум.

 

И мен ме дразни от фенска гледна точка, ама пича си е ор всякъде в правото. Ако работиш за Кауфланд, яко ти е, ама ти дават малко пари и ще си останеш продавач-консултант в обозримото бъдеще и дойде Лидл, и ти каже - Чук си пичага, даваме ти 2но по-голяма заплата и за 2 години ще си мениджър на обекта, какво бихте направили?

Link to comment
Сподели другаде

Не че не ми е носил кеф през годините Рахим с някой епизодичен гол, но никога не е правил разликата, докато се състезаваше за нас. Нито тогава, нито сега е нещо особено, само това, че е млад и че бяга от контузии дава някакви надежди на чаршафа, докато и той мине от мода.

Link to comment
Сподели другаде

И какво като вкарал 3 гола на абсолютния дебютант Аталанта. Той и асистенция даже записа, но пак си остава непостоянен и прехвален. Покрай контузията на Сане взе въздух, иначе да се е депресирал вече.

 

Объркал си се, Сане и здрав да е, си е зад Стърлинг в отбора на Сити. Даже доста зад Стърлинг.

Link to comment
Сподели другаде

Той беше на 20, когато играеше за нас. Колко футболисти в света на тия години "правят разликата" в мачовете. Понякога ги пишете едни, точно колкото да не заспите.

Link to comment
Сподели другаде

И каква ми е целта, да ви доказвам, че Рахим е средна ръка нападател, като Чичарито например, играещ в модерен на деня клуб. Като си го харесвате Рахимката, хубаво. Дали ще го харесвате ако играе за Борнемут и го няма Кевин да му я сервира на 2 м от голлинията? Вкарал на Аталаната 3 и на разградения двор България - цял звяр...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...