Jump to content

Рахим Стърлинг (Ман Сити)


Гост Liverbird

Препоръчан пост

Гост Red One

Не бе, добре е да си продаваме най-добрите. Няма грижи, Стърлинг аут, Суарез аут, Агер аут, Лалана ин, Ориги ин, Ловрен ин, Милнър ин, Туре ин... после ко стана/ Ами ко да стане, става това, което трябва... седим си на почетното 5-7-мо място.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,5k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
Гост tsbalabanov

Аре стига го оплаквахте тоя мангал, единственият, който е абсолютна загуба за Ливърпул е Суарез. Всички останали са заменими.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Гост Scarface

ГолЕм боклук е мениджъра му.

Са видеха , че идва Гуардиола и - "Не играе на любимата си позиция, ще говорим с Гуардиола какви са му плановете.

Не изключваме и връщане е Ливърпул, но трябва да продадат Коутиньо, той иска именно там да играе"

Бахти наглеците, такива шутове заслужават и двамата, че не знам :(

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Е на мен лично не ми го е казал, на журналята.

Са колко е вярно , не знам.

Чек да видя къде го четох и ще го постна

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Това наистина го е казал? Смисъл - наистина? А не просто журналята така да казват.

Дачеф,и на острова празнуват днешния първи Април.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface
.

The former Liverpool and current Manchester City man has reportedly begged for a return to his former club.

 

When Raheem Sterling left Liverpool, it was unceremonious and childish. He went to the media behind Brendan Rodgers’ back and it appears that he hasn’t changed his ways.

 

 

In an exclusive, unconfirmed interview with ESPN Luxembourg, Sterling spoke on his desires to return to Liverpool, apologizes for what he’s done to Liverpool and, like an ex-girlfriend, promises to right all of his wrongs– can we bank on that? Almost definitely not. But, here are his quotes.

“Yes, I want to return to Liverpool. I’ve learned, the hard way, that the grass isn’t always greener on the other side. … I’m a changed man. I’ve matured. There’s nothing immature about going to the media to engineer a move. Manchester City, they’re great, but I’m not in love with the club nor the city. I miss Liverpool. I’ve seen how Jurgen Klopp galvanizes the team and I want myself a #KloppHug.”

 

Sterling then put his desires to leave in more explicit terms,, as well as an apology to former boss Rodgers.

 

“I’ve handed in a transfer request to Manchester City, with a preferred destination being Liverpool. I don’t want to work with Pep Guardiola, either. He’ll make me pass and play boring. I want to play for Klopp, who, like Rodgers, will let me be me. But, unlike Rodgers, won’t stick me at right wing back once in a while. I do want to apologize to Brendan. He gave me my first chance and I’m sorry for being ungrateful.”

 

Liverpool’s former player asks James Milner to take over the no. 7 kit.

 

 

 

 

“And James. I’ve always admired you around the national team, and used to pity you because I thought I was just replacing you at City and you were replacing me at Liverpool and I thought I clearly was getting the better end of that deal, but would you mind if I take your no. 7? I mean, it just fits me better. I’m sure you understand.”

 

Lastly, Sterling reveals why now, why in the media again?

 

“My timing is peculiar, I get that……. because it’s April 1! Happy April Fool’s Day, you fools!”

Happy April, y’all.

 

Мноо съм зле честно :(

Тва не е същото , а подобно или същото, но не казано от мениджъра му.

Бахти къв съм злетак, въобще изключих къв ден е :(

Та*ак си правят.

Извинявам се за подвеждането, не разбрах че е майтап :(

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Спокоооо,не сте само вие шарани днес,и мен ме хванаха на бастун,мани мани,40 минути ме държаха. :sarcastic: :997:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Canopus

Скар, не си само ти дето не си зацепил какъв ден е днес. Сутринта на бързо влязох в няколко чужди форума да прочета какво ново вехто около отбора и в един от тях виждам нова тема "Стъридж контузен, ще липсва поне месец". Кръвното ми скочи одма, чак като се зачетох в коментарите разбрах, че е шега за 1-ви април.

Link to comment
Сподели другаде

  • 7 months later...
  • 1 year later...

:997: :sarcastic: :997: Неприкритият, откровен, унищожителен, саркастичен смях да започне, сега!!!

 

Представете си, ако Рахим Стърлинг все още беше в отбора...Какво невероятно трио бихме имали отпред. Мане, Салах, Фирмино. :sarcastic: :997: :sarcastic:

 

 

https://www.facebook...?type=3

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Със сигурност не съжалява, че е напуснал. Освен, че там вече печели титли, то в ЛФК никой нямаше да му даде такава заплата. Лошото е, че един Салах примерно може да си каже "баси, Стърлинг взима 300к в Сити, а на мен макс 200к да ми дадат тук". И ей така стават проблемите после.

Link to comment
Сподели другаде

Мит е това, че като напуснел важен играч Ливърпул, правел грешка / щял да съжалява. След Оуен има ли всъщност основен играч, който да е сбъркал, задето е напуснал Ливърпул?

 

Някои ще кажат Торес, ама той поне добави трофеи, макар и да нямаше много голяма заслуга за тях. В Ливърпул нямаше да спечели нищо, а формата му се сговнясваше още тогава с контузиите, които имаше.

 

Стърлинг, Суарез, Алонсо взеха най-добрите решения в кариерите си, като напуснаха за по-добри отбори.

Link to comment
Сподели другаде

Сусо и той много добре се развива, откакто ни напусна. Харесва ми. Със сигурност, ако беше останал при нас нямаше да израстне така, защото нямаше да получава нужното игрово време. Дано един ден си го върнем.

 

Сори за офтопика, просто се сетих за него.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...