Jump to content

Рахим Стърлинг (Ман Сити)


Гост Liverbird

Препоръчан пост

  • Replies 1,5k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Стърлинг, Суарез, Алонсо взеха най-добрите решения в кариерите си, като напуснаха за по-добри отбори.

Така става като нямаме мазутените и държавани пари на тези лайняно по-добри отбори
Link to comment
Сподели другаде

Подписал е. Бах, как ги раздават тия пари не е истина....

 

Новото споразумение е за седмична заплата от 300 000 паунда, което прави от Стърлинг най-високоплатения англичанин в световния футбол.

 

Сега се сещам, че имам един приятел, който грам не се интересува от футбол, но веднъж го карах с мен да гледаме Сити-Ливърпул 2-1 в сезона на Брендо и после той ме заразпитва и като му казах тогава колко взема Яя Туре и тоя човек не можеше да повярва, как е възможно такива заплати да има във футбола. Докато се приберем той смяташе, човек за 250к на седмица (май такава му беше заплатата тогава) какво може да си купува всяка седмица, месец и т.н Ние сме свикнали на такива новини защото следим футбол, ама за човек извън футбола като разбере че се дават такива пари на ритнитопковци е уникален шок.

Link to comment
Сподели другаде

А този твой приятел, като чуе колко взимат разни бездарни тийн айдъли или мъмбъл рапери, как реагира? Там вече не шокиран, ами сюисайдъл трябва да е.

 

Беше ясно, че Стърлинг ще успее да ги изнуди. Един от най добрите английски играчи е, а е само на 23. Сити пък, откакто ги взеха арабухите, обичат да дават много пари за англичани. Можеха да заменят Стърлинг, но отборът им върви много добре, следователно няма смисъл да рискуват, пък и не се знае дали би им излезло по-евтино.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

#getsomeeducation (#образовайте се)..

.. каза младия мъж оплодил младо девойче три пъти до 19-годишна възраст.. щото сигурно.. се е #еджюкейтвал ден след ден с пот на челото.

 

Басимо ярката асоциация ми изскача в съзнанието между неговите действия и тези на индивидите от една етническа група мигрирала от Индия чак до Балканите, че и отвъд. Едни образовани 'ора са те.. #който учи и работя . Толкова са бъкани с начетеност, че се оказват в позицията на "чичо" или "леля" на 12 годишна възраст и баба на 22 години. Ракийймъ и той от знания така е изпреварил събитията в собствения си живот.

 

 

Не одобрявам по никакъв начин простотията балканска да се отрича човешкото в чернокож човек, ама точно пък ти да пращаш някой да се образова..? Ми ти самия не си образован на първо място, че да пращаш други да го правят.

 

#fakebritish #ignorantHypocrite , глей се къв си ямайски търлък.

Link to comment
Сподели другаде

Това у ингилизите не е признак на необразованост. Те са такива. Неграмотни, но за тях всичко е в реда на нещата. Рядко неграмотна, глупава и тъповата нация. За хигиена въобще не ми се говори.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Ама е прав де, че никой не иска Ливърпул да е шампион, предлагам следващия сезон всички отбори освен Ливърпул във ВЛ да си смятат точки - 6, че да направят пак арабите шампиони, тоя път може да им трябват над 100 точки, че следващия сезон ще сме още по-силни. Да се обединят и направят коалиция като я нарекат “Юнайтед фор Манчестър Сити”, дрескод - чалми и тюрбани.

Link to comment
Сподели другаде

Дано да станем шампиони и това рядко лайно да не види повече титла, дееби мангала долен....

...даже миналата година разправяше, че дъщеря му е от Ливърпул и си пеела песента за Мо Салах...малък човек с малка душичка...

Link to comment
Сподели другаде

Е.ахти л.йното рядко... Мечтая да му видя посърналата пе.алска мутра. Станем ли шампиони сега, ще отделя време специално да го нахраня навсякъде, къде се сетя из мрежите... пък ако ще и никой не го прочете...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...