Jump to content

Формула 1


Гост NikolaY

Препоръчан пост

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Гост HaTeR

Аз съм почитател на Макларън , но от няколко години се превърнаха в средняшки тим , който ако се класира в топ 10 с един от състезателите си , ще са радостни за спечелената точка , много жалко . Иначе Алонсо дори с този трактор на ферари успява да ги докара на подиум това е наистина нещо което само той може .

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

Хамилтън направи нещо уникално в неделя. А Фетел, както повтарям от два сезона, е нищо без супер мощен болид. Просто предните сезони бе на върха, защото РедБул бяха клади над останалите. Сега е просто един Валтери Ботас.

Link to comment
Сподели другаде

  • 8 months later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...
Гост Novkov

Броени минути до началото на първата квалификация за сезон 16/17! Мен ми е интересно да видя новия формат на квалификацията...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Bellamy

Като гледам решетка разпределението на силите за сега е като миналата година.Маклараните леко напредват.Дано моя Леден човек има повече късмет,щото това няма само той.Бързина,пазане на гуми всичко си му е на място,но не и фортуна...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Единственото нещо, което не приемам за спорт и въобще не следя. Приятелите ми, повечето са луди по тва, а мен завалията ми е толкова безинтересно, че само пред турски сериал бих гледал такова състезание

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

И аз съм така. Принципно се интересувам от автомобили, но това ми е мега скучно. И аз имам един приятел, дето става по нощите да ги гледа, пък аз винаги съм се чудел какво му е интересното :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Ралитата и на мен са ми интересни, по реални коли (обработени, но нормални) , а тик неква пластмаса и нищо интересно

Link to comment
Сподели другаде

Гост El Kombainero

Абе тия нещо бойкотират ли новия формат, супер демонстративно си правеха двете обиколки и се прибираха да си седят в колите?

:sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост niki 50

Когато един спорт всяка година му променят правилата ,е нормално да е безинтересен.Разбира се не е само това причината.Разликата между водещите отбори и другите е колосална.Аз определено предпочитам Индикар,там нищо не се знае по последно!

Link to comment
Сподели другаде

Гост drenski

Единственото нещо, което не приемам за спорт и въобще не следя. Приятелите ми, повечето са луди по тва, а мен завалията ми е толкова безинтересно, че само пред турски сериал бих гледал такова състезание

 

И аз изобщо не разбирам какво му е интересното. Два часа само бръм бръм, като че ли си в бичкиджийница за чамов материал. При моторите поне има едни момичета с чадъри, които пазят сянка на състезателите преди старта, та можеш да поизплакнеш очите.

А колите ме интересуват само колкото до има някой да ме закара до Тетевен. Иначе всички автомобили ми изглеждат еднакви.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

И аз изобщо не разбирам какво му е интересното. Два часа само бръм бръм, като че ли си в бичкиджийница за чамов материал. При моторите поне има едни момичета с чадъри, които пазят сянка на състезателите преди старта, та можеш да поизплакнеш очите.

А колите ме интересуват само колкото до има някой да ме закара до Тетевен. Иначе всички автомобили ми изглеждат еднакви.

Дренски,направо ме утепа с тея „мамичета„....сам се смея като маалоумен.

Ще те пустна в Бисерите,да знаеш.

А относно Формулата,ами преди време също бях луд да я зяпам тази „бичкиджйиница„(пет пъти гледах как си я написал),но малко по- малко ме загубиха с липсата на интрига,със скучните състезания,променящите са правила по няколко пъти на сезон,спираш да си в час като не знаеш правилата,избягаха от Европа по обясними причини,уеднаквиха всичко,няма изпреварвания,няяма личности като Сена,Пикет,Кеке,Лауда,а и Шумахер уби до иизивестна степен тази интрига.

Та понякога аз използвам тоя гатер(сложно ми е изписването на оная дума) за заспиване и то успешно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Bellamy

Пак малшанс за мойте червените.Поне ми дадоха отговор обаче,че няма да са втора цигулка този сезон

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...