Jump to content

Формула 1


Гост NikolaY

Препоръчан пост

Гост oZZy

Пак малшанс за мойте червените.Поне ми дадоха отговор обаче,че няма да са втора цигулка този сезон

Прибързано заключение само след едно състезание, според мен.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Bellamy

Ако не беше прекратяването Фетел печелеше с разлика.

Даже и да кажем,че беше нормална надпревара,това 1 секунда зад втория и 7 зад първия са нищо според мен

Ще има отпор от Скуадрата убеден съм.Може и да не станат шампиони,но няма да е като миналата година...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Steve_G

Дренски, то сега и бръм бръм няма като хората.

Едно време какъв бръм бръм имаше е-хее ( преди 2014 да ограничат обема и оборотите ) :sarcastic:

 

Мен4о, утепА ме - дай шести шанс на бичкиджийницата :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост El Kombainero

Сега жужат като особено досадни конски мухи.

 

Иначе Австралия никога не е била критерий за това как ще се развие сезона.

На всички им е ново, още свикват с правила и регулации, опитват си колите, разучават гумите.

 

Тоест тотално няма да е изненада ако Мерцедес си дръпнат солидно към Русия някъде и после иди се състезавай за шампионат. Той и сега Хамилтън даде някакво рекордно време на квалификацията, хем никой не даваше вид да се напъва.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Или Розберг в последната обиколка се самоунищожи :sarcastic:

 

Късмет за ферари са тия неща, които се случват в мерцедес,

иначе цялото медийно внимание щеше да е в тяхната собствена некадърност...

Link to comment
Сподели другаде

Мене ме кефят тия неща. В случая Нико е виновната страна, но се надявам Мерцедес да не прибегнат до някакви крайни мерки като заповеди от бокса и обособяване на 1-ви и 2-ри пилот.

 

Знам, че подобни сблъсъци са лоши от бизнес гледна точка, ама това е състезание в крайна сметка.

Пусни момчетата да се състезават и кой колкото си може.

Пък нека има понякога и несправедливо отпаднали...

Link to comment
Сподели другаде

Още не мога да повярвам как при еднакво изонесени ,айде различни типове гума след смяната и все пак,Хамилтън така настигна Розберг ще кажеш беше Маруся

Link to comment
Сподели другаде

  • 8 months later...

Най-после дойде време и за началото на Формула 1. Тази събота започва квалификацията и съответно в неделя състезанието от Албърт Парк (Австралия). Тази година очаквам много изравнени сили на болиди на Мерцедес и Ферари, а Ред Бул ще дебне отблизо.

Link to comment
Сподели другаде

Един много, много ама изключително много голям спортист и човек .

 

https://www.facebook...66546730188748/

 

След 1 май 94 спрях да се интересувам от формулата. След него предполагам че тя не е същата.

Link to comment
Сподели другаде

Нещо на швестери мязат тия двамата размазани музиканти.А,относно третият екип добре ,че е оранж ,а не розов. Днес във Ф1 се появи болид в розово,от 40г такова нещо виждам за първи път?

 

Всичко е заради новият им спонсор "Best Water Technology Group"

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...