Jump to content

Формула 1


Гост NikolaY

Препоръчан пост

Ягуара си го спомням зелен,ама розов???Еди Джордан беше малко шантав,та знае ли се?А,и жълт!

Зелен си беше, но бяха минали на розово за няколко състезания в някой от последните им сезони. Иначе Джордан-а си беше жълт винаги, поне така го помня.

Link to comment
Сподели другаде

Странно ми е как има наложена конотация за цветовете. Синьото е ОК, розовото не е ОК. Защо? Защото е наложен като женски цвят. Ама реално няма никакво значение дали нещо е синьо или розово, въпрос на вкус е. Мъж ако облече розово и става п*дал предполагам. Жена ако облече синьо е ок обаче, никой няма да й каже, че е трав*стит примерно. Странна работа. И не, с хората не е така, там за разлика от цветовете, различния има :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Дачев,ами защо топлата вода се изобразява с червен цвят,а студената с син?А,кажи,де?

Натопи си ръката в съд с вряла вода и виж какъв цвят ще ти стане кожата? После я замрази и пак виж :) Дори в природата студът / ледът / премръзването имат син оттенък. Червеното е в унисон с изгарянето и огъня. Предполагам, че това е в основата на оцветяването от нас.

Link to comment
Сподели другаде

Добър пример,ами от къде на къде цветовете на дъгата ще бъдат на педерасите?ти би ли носил розов панталон и белъо,като се чудиш защо са такива възприятията?

Link to comment
Сподели другаде

Добър пример,ами от къде на къде цветовете на дъгата ще бъдат на педерасите?ти би ли носил розов панталон и белъо,като се чудиш защо са такива възприятията?

Е аз имам розова риза и тениска, ама панталон да ти кажа и зелен / червен не бих носил :sarcastic: Айде за дрехи повече разбирам, ама розов болид във Ф1... не знам, не ми пречи като че ли :)

Link to comment
Сподели другаде

Пет факта за розовото:

1.Както на вас ако ви дадат едни пари ще носите розова тениска/риза, така и отбор от ф1 си боядисва машината.

2.Има страшно много универсални неща в розова опаковка, а тук говорим за минерална вода.

3. Наскоро Реал си бяха направили вторите екипо розови, а тази година(май) Барса са същите.

4. Лесен начин за увеличаване на зрителския интерес - и към отбора и към спорта, а Ф 1има нужда от това.

5. Като влезе жената, вместо да ви се кара за Бог знае какво, просто ще ви пита къде е розовата кола!!!!

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Ангеле,хубаво напомняш тази тъжна дата.Все признат е геният на Сена.Тук са по млади колегите и няма как да си спомнят,но когато това стана аз бях пред Тв-то и бях просто потресен,не вярвах ,че това може да му се случи.Предният ден на кфалификацийте загина и един млад австрийски талант -Ратцембергер.Колко бързо минава времето.......

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Тоз хамилтън е най-долната и безочлива циганка

 

Абсолютен боклук. Толкова противен пилот не съм гледал от както гледам Формула 1, а това не е никак малко време. Фетел също не трябваше да реагира по този начин и да си проваля състезанието, ако беше по-сдържан щеше той да е победителя и да дръпне още повече на чернилката в класирането. Като цяло обаче състезанието беше много интересно. Браво и на младия Ланс Щорл, който от щастливата развръзка на състезанието се качи на подиума като 3-ти.

Link to comment
Сподели другаде

Първият задава темпото,това че на Фетел му се щеше да бъде максимално близо му изигра лоша шега.При всеки друг от топ пилотите това дето направи Фетел щеше да му струва мястото в болида.

Link to comment
Сподели другаде

Първият задава темпото,това че на Фетел му се щеше да бъде максимално близо му изигра лоша шега.При всеки друг от топ пилотите това дето направи Фетел щеше да му струва мястото в болида.

 

Хамилтън няма право да остава толкова голяма дистанция между него и колата на сигурността, както и да удря спирачките точно след завоя. Всичко което направи беше умишлено, така че и той заслужаваше наказание, но докато ФИА продължават да са с Мерцедесите и да измислят всякакви правила за да го направят най-великия, така ще е, но това няма да им се получи. Черния винаги си е бил дразнител и такъв ще си остане.

 

 

Малко преди началото на Формула 1 имаше кръг от Moto GP в Холандия на писта Асен. Според мен мотото е поне 3 класи над формулата в момента, но не е толкова комерсиален и богат, та затова може би остава на по-заден план. Динамика, Изпреварвания и неясен победител до края на състезанието.

Link to comment
Сподели другаде

Ако сте гледали внимателно (Sky F1) всички анализатори и бивши пилоти казаха, че Хамилтън не е натискал спирачките, а просто не е ускорил след излизане от завоя. Имал е пълното право на това особено при положение, че при предното рестартиране на състезанието за малко не е изпреварил колата за сигурност преди тя да успее да се прибере в бокса което е щяло да му донесе голямо наказание и това му беше напомнено по радиото. Постъпката на Фетел е нормална всеки знае, че е дете.

Link to comment
Сподели другаде

Фен съм на Ферари още от преди ерата на Шуми! Обаче...Фетел направи - ГСП / груба селска проявя / ! Наказаха ли го за тази простотия? Някаква реакция от ръководството на Ф1 има ли ? Щото Фетел направи същото, което щях да направя и аз, но той няма право на такива изцепки, той е лицето на Ферари в момента! Или както казва Невърчето - "всичко е уредено" за вдигане на западащия рейтинг на тоя бизнес Ф1 ?

Link to comment
Сподели другаде

Хамилтън няма право да остава толкова голяма дистанция между него и колата на сигурността, както и да удря спирачките точно след завоя. Всичко което направи беше умишлено, така че и той заслужаваше наказание, но докато ФИА продължават да са с Мерцедесите и да измислят всякакви правила за да го направят най-великия, така ще е, но това няма да им се получи. Черния винаги си е бил дразнител и такъв ще си остане.

 

 

Малко преди началото на Формула 1 имаше кръг от Moto GP в Холандия на писта Асен. Според мен мотото е поне 3 класи над формулата в момента, но не е толкова комерсиален и богат, та затова може би остава на по-заден план. Динамика, Изпреварвания и неясен победител до края на състезанието.

Адаш,определено харесвам постовете ти ,но този не го приемам.Къде грешиш ти?Това ,което твърдиш е вярно само в часта,,когато се движи след кола за сигурност,, ,но само до тук си прав.Грешката и заблуда ти идват от там,че инцидента става ,когато е обявено ,,че колата за сигурност се прибира в тая обиколка,,При тази ситуация водещият пилот решава с каква скорост и маневри плюс стратегия да поготви рестарта си.Това не е рецидив,рецидив е че Фетъл се тресна в Хамилтън в такава ситуация,самият Фетъл при идентични ситуации не е постъпвал по различно.самият сблъсък стана понеже германеца искаше да е максимално близко до Хамилтън преди рестарта
Link to comment
Сподели другаде

Хора оставете самия инцидент.После като почна да реве,че малко му било наказанието на Фетел.Той ко иска-да го изкарат от шампионата ли немеца.Или пък като почна да моли отбора,Ботас да намали темпото за да направят капан на Фетко. Да не се връщам и в последното съзтезание за миналата година

Не мога да го дишам тоз.Не заслужава каската на Сена!

Link to comment
Сподели другаде

Белами,и аз не одобрявам това което си написал.Малко му остава на Хамилтън,но относно реването Фетъл не му отстъпва.Бъдещето е но Верстапен,само малко по добра кола и ще ги прескочи и двамата..........

Link to comment
Сподели другаде

Адаш,определено харесвам постовете ти ,но този не го приемам.Къде грешиш ти?Това ,което твърдиш е вярно само в часта,,когато се движи след кола за сигурност,, ,но само до тук си прав.Грешката и заблуда ти идват от там,че инцидента става ,когато е обявено ,,че колата за сигурност се прибира в тая обиколка,,При тази ситуация водещият пилот решава с каква скорост и маневри плюс стратегия да поготви рестарта си.Това не е рецидив,рецидив е че Фетъл се тресна в Хамилтън в такава ситуация,самият Фетъл при идентични ситуации не е постъпвал по различно.самият сблъсък стана понеже германеца искаше да е максимално близко до Хамилтън преди рестарта

 

Колата за сигурност се прибира, но до мястото в което тя се прибира има не малко разстояние, така че поведението на Хамилтън е неспортсменско (

ето виж и на видетото между колата за сигурност и тази на Хамилтън какво е разстоянието), но той винаги е бил галеник. Не случайно винаги използват съотборниците му за да може той да е световен шампион. Миналата година се изяде от яд, че Розберг го победи. Да не се притесняват и от ФИА и от Мерцедес, тази година той ще е шампион. Въпреки силния старт на Фетел от началото на календара, очаквам съвсем скоро да се сгромолясат. Все още се вижда, че болида им не е конкурентно способен и нагласен като Мерцедеса.

В по-предишният си пост казах, че поведението на черния е грозно и смешно, а това на Фетел малоумно, защото заради тази проява изпусна победата.

 

П.С. А като говорим за най-добър пилот.. с боеспособен болид Алонсо няма да им даде никакъв шанс да дишат на останалите. Общо взето в момента болидите и отбора са неравностойни и това е големия фактор за победите, качествата на пилотите са еднакви горе-долу с изключение на двама-трима.

Link to comment
Сподели другаде

Гледа ли Алонсо на Инди500?Невероятно каране,страшно му се радвах.Жалко ,че и там му дефектира колата.

Относно ситуацията с Хамилтън пак не искаш да ме разбереш.На пилотите им се сигнализира ,че в еди коя си обиколка колата за сигурност се прибира в бокса.Доста преди старт финала водещият състезател избира темпото ,начина на маневриране и той решава кога да ускори,забранено е само след като ускори да намали.световен шампион се става с голямо ,ама много голямо его.Такива ,като Уебър,Бергер и ред други талантливи състезатели не стават шампиони.Това ,което си казал за Хамилтън важи в пълна сила и за Фетъл,в момента направо съжалявам Леденият.Виж ,и аз съм расист и не съм адвокат на Хамилтън ,но такива са реалностите във Ф1.,за това харесвам повече Индикар.Сигурно знаеш,че собствеността на Ф1 вече е в американски консорциум,бъди сигурен ,че много неща ще се променят към изравняване на въможностите между отборите,а това е гаранция за непредвидимост и интерес

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...