Jump to content

Формула 1


Гост NikolaY

Препоръчан пост

@konov23, Мерцедесите имах предвид, да :thumbsup: .

 

По повод с наказанието за Фетел. Както колегата по-нагоре каза, немеца беше доста пред Ботас.

 

Аз не виждам кой знае какъв шанс за Фераритата този сезон да преборят Мерцедес. Не и с тези глупаво допуснати грешки на пистата, а и в бокса.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Формула 1 с жест на почит към Фернандо Алонсо

 

Жалко, че не успя да добави още титли, жалко и че Макларъните излязоха тъпанари.

За мен лично е най-добрият пилот, който съм гледал.

Респект, много е голям.

Link to comment
Сподели другаде

След състезанието какъв шпалир направиха Хамилтън и Фетъл на Алонсо и после тройно донати,красота!Симпатяга е Алонсо,но проблема са му неговите менаджери,в неподходящ момент отиде и двата пъти в Макларън,първият път там беше Хамилтън,а вторият Макларън не бе това което беше,станал бе посредствен отбор.Имаше един голям шанс и това бе престоят му във Ферари,но там не успя.Хамилтън в момента е най добрият,сега ,но утре и вдруги ден това ще бъде Верстапен.

Link to comment
Сподели другаде

Ами те самите пилоти го избираха Алонсо редовно за най-добър сред тях. Те самите знаят кой колко е добър и какво прави.

 

Иначе Хамилтън трябваше да има даже още 2 титли, ама ги изпусна от простотия.

 

За Верстапен ще видим докъде ще стигне, прилича ми на Фетел преди години.

Link to comment
Сподели другаде

Жалко е тоя Хамилтън да има 5 титли. Трагедия...
Кое е жалкото? Нито една сериозна грешка през годината не направи Люис. Аз съм млад още, но по-категоричен шампион не се сещам.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Ако не се лъжа 2000-та или 2002 Шумахер имаше 17 подиума от 17 състезания. Не ми се рови сега да търся точни данни.

 

За Алонсо ми е думата. Не съм му фен, но след 24-те часа на Льо Ман, вчера спечели и 24-те часа на Дайтона. При пъровото му пилотиране от десети сдава ред като първи.

Първият с Ф1 и Дайтона. Стремежът му са 500-те мили на Индианаполис. И там вече не е спечелил поради повреда малко преди финала.

Link to comment
Сподели другаде

Аз го гледах Инди 500 и Алонсо караше великолепно на овала.Там скоростите са от порядъка на 370-300м/ч и това през цялото състезание.Беше лидер няколко обиколки и публиката му се радваше искренно,аз също.Техническа повреда го лиши от победа.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

И,какво са виновни Мерцедес?Все пак в течение на сезона могат да станат изненади,нови промени по болидите,нови пилоти и т.н.Утре в 7.10ч почва сезона.............

Link to comment
Сподели другаде

Ха, Мерцедесите отново смачкаха конкуренцията! А, Ферари ... се осраха! Малко не стигна на Верстапен да изпревари черньо / Хам / и RB да имат 2-рото място, но класирането и така е интересно! Като цяло лично на мен ми беше скучно състезание...

Link to comment
Сподели другаде

То не е новина преднината на Мерцедес пред Ферари, а по-скоро доминацията на Валтери. Така нареченият "черньо" ще има много повече възможност за титлата от бомбата със закъснител, т.нар. "белчо". Особено с широките предни крила, прогнозирам поне 5 катастрофи на Ферстспен през сезона.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Единствен светъл лъч- Верстапен?С напълно нов доставчик на двигатели/Хонда/ се представи отлично,до скоро Хонда бяха аутсайдери с Макларън.И миналият сезон казах,че бъдещето принадлежи на холандеца.Уйлямс с двигател на Мерцедес са потресаващо слаби,как става това ??Лъо Клерк ,ако не бяха заповедите от бокса прескачаше Фетел,Райконен рутинно си взе и той точки.Едва първи старт е ,в течение на сезона ще има пикове и спадове при определени отбори.

Link to comment
Сподели другаде

Светъл лъч както винаги е Ейдриан Нюи. Тоя човек е гении и си разработва проектите без компютър и програми, всичко чертае на ръка.

 

Но въпреки това се очертава пълна доминация на Мерцедес отново. Дано поне има битка Ботас-Хамилтън

Link to comment
Сподели другаде

Уйлямс с двигател на Мерцедес са потресаващо слаби,как става това ??Лъо Клерк ,ако не бяха заповедите от бокса прескачаше Фетел,

Двигателят има сигурно 10% роля в това дали една кола е бърза.Всичко зависи от аеродинамиката и да Льоклер го минаваше с лекота Фетел.Ферарист съм,но взеха много да ми падат в очите заради тези решения(и мерцовете го правят,но по-малко сякаш)

 

Светъл лъч както винаги е Ейдриан Нюи.

Вярно с оригинала.Толкова отбори и пилоти направи хора,че не е истина
Link to comment
Сподели другаде

От колко години Ред Бул не са ставали шампиони?Нали Нюи е там ,да гениален конструктор е ,ама чак да е светъл лъч?Пък го изкарахте че и чертае с тебешир на черна дъска??Не съм съгласен и за 10-те %.

Link to comment
Сподели другаде

Форс Индия ако си бяха оправили аеродинамиката и не бяха все едно караш камион, щяха да са много силни. По едно време от сезона имаха най-бързата скорост на правите.

Фетел се съмнявал доколко Хамилтън е карал на 100% вчера. Бил симулирал, че има проблеми с болида - както споделиха после, с пода. Е тоя започна с простотиите от първото състезание. Няма такова мрънкало.

Link to comment
Сподели другаде

От колко години Ред Бул не са ставали шампиони?Нали Нюи е там ,да гениален конструктор е ,ама чак да е светъл лъч?Пък го изкарахте че и чертае с тебешир на черна дъска??Не съм съгласен и за 10-те %.

След титлите на Фетел се беше отказал и се занимаваше с други неща. Върна се миналата година май, тоест тази година колата е негова и се вижда, че със скапания двигател Хонда имат много добро темпо.

 

Гледал съм за него, той си чертае с линийка и моливи и там каквото още ползва, а други му вкарват чертежите в компютър и ги тестват. И много често изчисленията му са супер добри още преди тестовете. Човекът си е от старата школа.

Link to comment
Сподели другаде

Като искате интересно гледайте Индикар!За мен би било интересно дали Лъо Клерк ще постави Фетел под напрежение и дали ще му разрешат,същото важи и за Ботас?

Link to comment
Сподели другаде

Като искате интересно гледайте Индикар!За мен би било интересно дали Лъо Клерк ще постави Фетел под напрежение и дали ще му разрешат,същото важи и за Ботас?

НЕ и на 2 въпроса!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...