Jump to content

Формула 1


Гост NikolaY

Препоръчан пост

  • 2 weeks later...

Лъо Клерк с полпозишън,втори Фетел,трети Хамилтън.

Тото Волф след квалификацията гледаше като натровен коч-мангуста

Дано утре няма заповеди от боксовете и гледаме едно хубаво съзтезание.

Льоклер загатва за нещо голямо

Link to comment
Сподели другаде

Льоклер загатва за нещо голямо

Хаха, тоя спокойно може да отиде при някой, да си свали тъмните очила и да му каже - това съм аз, Льоклер. Аз ако се казвах така, щях да го правя по 50 пъти на ден, докато вече никой не иска да си комуникира с мен :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Джентълмен,мъжкар и много скромен!Да почива в мир!През 1976г направиха невероятен шампионат с Джеймс Хънт!

За тези, които не са били родени тогава, а и не само за тях, ето един страхотен филм за Лауда и Хънт - https://www.imdb.com/title/tt1979320/

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Ужасяващо поведение на Фетел след финала в Канада. Наказаха го с 5 сек. за опасно връщане на пистата, с което блокира по-бързият Хамилтън. След това не закара колата си в parc ferme, смени табелката пред болида на Люис с номер 2, а на празното място, където трябваше да бъде Ферарито на Себ, сложи номер 1. Абсолютен палячо.

След това феновете освиркаха Люис, а Себ го защити като каза, че не Хамилтън е взел решението, а Люис слезе от сцената и интервюто не продължи.

Люис 1, Фетел 2, Льоклер 3.

Слаб уикенд за Ботас, а вторият пилот на РедБул беше затворен с обиколка от лидерите, което е доста зле за Гасли и отбора му като цяло.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Ужасяващо поведение на Фетел след финала в Канада. Наказаха го с 5 сек. за опасно връщане на пистата, с което блокира по-бързият Хамилтън. След това не закара колата си в parc ferme, смени табелката пред болида на Люис с номер 2, а на празното място, където трябваше да бъде Ферарито на Себ, сложи номер 1. Абсолютен палячо.

След това феновете освиркаха Люис, а Себ го защити като каза, че не Хамилтън е взел решението, а Люис слезе от сцената и интервюто не продължи.

Люис 1, Фетел 2, Льоклер 3.

Слаб уикенд за Ботас, а вторият пилот на РедБул беше затворен с обиколка от лидерите, което е доста зле за Гасли и отбора му като цяло.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Не човек,тъпа ФИА.Така искам Ферари да напусне Ф1 и ще я гледат само братовчедите на Тото Волф.Много ,много,много отдавна трябваше да спра да я гледам.Незнам,защо си го причинявах последните 10 години,но това беше
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

И аз го гледах преди години, но напоследък е някаква тотална скука. Тая година съм си пуснал точно едно състезание. Ама то и като видиш кои двама се борят за титлите в последнтие години, направо още повече да ти се отще да гледаш.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Хамилтън шампион за рекорден 7-и път, като изравнява Шумахер! Гледах за първи път състезание, откакто моя фаворит навремето Джанкарло Физикела се отказа, просто британеца е абсолютен хегемон. Цяло състезание изкара с 1 пит стоп и накрая гумите му в такава мокра писта бяха станали почти на слик, но нито за момент не изпусна контрол върху колата. Трябва да му се признае и вече да се отдаде респект, като може би най-добрият пилот в историята на Формула 1.

Link to comment
Сподели другаде

Трябва да му се признае и вече да се отдаде респект, като може би най-добрият пилот в историята на Формула 1.

Ако имаш допир с хора, които гледат Формула от много години, не го казвай това мнение.Никога!
Link to comment
Сподели другаде

Ако имаш допир с хора, които гледат Формула от много години, не го казвай това мнение.Никога!

Хората винаги са носталгични към миналото и обичат да величаят предишните състезатели. Това е във всеки спорт.

Фактите са си факти, Хамилтън чупи всички рекорди. И преди да почне някой да разправя, че с тази кола всеки може да печели - пилота има основна роля в изграждането и настройките на болида. Да не говорим за качествата на управление...

Link to comment
Сподели другаде

Хамилтън, Джошуа, май те влече британското. За последно следях Формула 1 през сезона 2007, някъде след това за мен тя умря като интрига и нямам идвя как се е развила през годините.

Най-великият ще си остане М. Шумахер ако ще още 20 титли да спечели Хамилтън в тази модерна пародия на състезание между болиди, не пилоти.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...