Jump to content

Формула 1


Гост NikolaY

Препоръчан пост

Не, казвам ти, че единсвения пилот без спечелена точка, повтарям - единствения без точка през сезона - Ръсел, се качи в тази кола и ще спечели състезанието!!! Сега разбра ли какво казвам?! :yes:

Link to comment
Сподели другаде

ръсел е шампион на ф2, ф3 и преди този уикенд беше победил съотборниците си в 35 от 35 състезания в квалификациите. От мнозина сочен за следващия световен шампион, без да е подбутван защото произлиза от някоя фамилия ;)

Link to comment
Сподели другаде

  • 7 months later...

Хамилтън отново доказа колко добър пилот е! 

В 1-вата обиколка Макс се заби в него и отпадна, заради което Хамилтън получи 10 секунди наказание и излезна 5-ти след питстопа. 7 обиколки преди края беше на 6 секунди от първото място, но натисна като невидял и изпревари Леклер 2 обиколки преди края, като му направи дори и 3 секунди разлика след това.

Колкото и да не го харесват хората, Люис е един от най-добрите пилоти, които са участвали във Формула 1.

Link to comment
Сподели другаде

Верно е невиждан талант тъмнозеления.За 7 секунди викаш свалил 6,че и 2 обиколки +още 3 секунди му взел.

Аз за такова чудо,даже не съм чувал и сънувал.

Забиването въобще няма да го коментирам.

Пиши си за футбола ,остави другите неща,на хората,които ги разбират.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, ilkahilka said:

Верно е невиждан талант тъмнозеления.За 7 секунди викаш свалил 6,че и 2 обиколки +още 3 секунди му взел.

Аз за такова чудо,даже не съм чувал и сънувал.

Забиването въобще няма да го коментирам.

Пиши си за футбола ,остави другите неща,на хората,които ги разбират.

Пич, това, че ти си спрял с мозъчната дейност мен грам не ме интересува. Пиши някъде, където хората се интересуват от мижавото ти мнение. 

Аз когато съм гледал Формула 1, ти още не си се състезавал към яйцеклетката си.

Link to comment
Сподели другаде

Гледам Формула 1 съзнателно от 1997 година.

Такова подпиране като на Мерцедес и Хамилтън не е имало

пп. Това мнение не е базирано на това съзтезание само

Link to comment
Сподели другаде

5 hours ago, Senzor said:

Хамилтън отново доказа колко добър пилот е! 

В 1-вата обиколка Макс се заби в него и отпадна, заради което Хамилтън получи 10 секунди наказание и излезна 5-ти след питстопа. 7 обиколки преди края беше на 6 секунди от първото място, но натисна като невидял и изпревари Леклер 2 обиколки преди края, като му направи дори и 3 секунди разлика след това.

Колкото и да не го харесват хората, Люис е един от най-добрите пилоти, които са участвали във Формула 1.

E колко да е добър пилот? В този мерцедес да качат и Никита Мазепин и той ще вземи поне 5 титли. Нищо против нямам към Хамилтън, просто колата му до тази година беше доста по добра от на всички останали

Link to comment
Сподели другаде

Цензор,не е нужно да се почва с обидите.

Просто се пошегувах с грешката в мнението ти,която гледам си редактирал(7-те секунди).

 

Аз не съм фен на този и онзи,просто съм фен на спорта.Гледал съм на живо състезания и т.н.

Това,което се случи вчера беше много опасно за здравето и на двамата и не трябва да се допуска от такива опитни пилоти.Мен лично ме възмути непукизма на Хамилтън и какви ги дрънкаше след съзтезанието,при все,че той носи по-голямата част от вината.За това и беше наказан.

 

п.п.Радвам се,че следиш Формулата поне от 50 години,че аз съм на толкова.Та това за яцеклетките.

Link to comment
Сподели другаде

Помисли си пак кое е по-опасно.

Хамилтън си е в състезателната линия, единствения вариант за него е да излезе от трасето или да натисне спирачки.

От друга страна Макс взима завоя от външната страна и изведнъж тръгва да пресича към вътрешната част. 

Това на Макс се нарича опасно каране.

И за протокола, не съм фен на Хамилтън. Бях поддръжник на Физикела най-вече.

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, Senzor said:

Помисли си пак кое е по-опасно.

Хамилтън си е в състезателната линия, единствения вариант за него е да излезе от трасето или да натисне спирачки.

От друга страна Макс взима завоя от външната страна и изведнъж тръгва да пресича към вътрешната част. 

Това на Макс се нарича опасно каране.

И за протокола, не съм фен на Хамилтън. Бях поддръжник на Физикела най-вече.

Да, но Макс е с цяла кола пред Хамилтън! Даже и малките кратуни от КАТ казват, че винаги е виновен този отзад...стюардите на съзтезанието - също / дори го и наказаха /!!! Но, явно ти си над закона и правилата във F1, и си ги редиш както ти е кеф,а?!

Link to comment
Сподели другаде

И какво трябваше да направи Хамилтън в тая ситуация? И изобщо не може ли да няма виновен? Защо винаги трябва да има виновен? Абсолютно несправедливо наказание и добре, че си взе победата. 

Значи Верстапен затвори външната линия за Хамилтън преди това и логично му остави възможност да мине отдясно, тоест по вътрешната траектория. Хамилтън тръгна да го изпреварва преди завоя, дори се беше изравнил с него - тоест не се е гмурнал в завоя и да го изхвърли. След това Верстапен не прецени ситуацията и се стигна до контакт. Абсолютно същото се случи и на старта, когато пак имаше контакт. И тогава ли Хамилтън беше виновен?

 

П.С, не съм фен на Хамилтън, обаче ревливото лайно Верстапен ме дразни много и се радвам, че си го получи. Чак бил недоволен защо Хамилтън празнувал след победата....баси избушеняка..... Чудя се даже кой е по-голям идиот, малкият или стария Верстапен.

Link to comment
Сподели другаде

Ози,

ама ти верно ли си мислиш, че разбираш повече от стюардите във Ф1??????? ВИНАГИ, ама винаги, който атакува от 2-ра позиция трябва да се съобразява с този отпред! Ако този отпред не направи забранена маневра / 2 пъти промяна на посоката/, то случи ли се произшествие, ВИНАГИ е виновен този отзад! И обясни ми, как са били наравно, след като черньо удря с предната си гума, задната на ревльо???

Ама ти да не си юрист, че все се мъчиш да изкараш черното - бяло и виновния - невинен?! 🤣

 

р.s. Аз също не съм фен на никой от 2-мата замесени в ПТП-то.

Опсссс, първата ми реплика не била към теб, а към Сензор-а! Сори!

Link to comment
Сподели другаде

https://www.givemesport.com/1723748-lewis-hamilton-max-verstappen-crash-slow-motion-footage-shows-whos-to-blame

 

Вижте хубаво на клипа обясняват, защо Макс е виновен. Влиза към завоя от външната страна, вижда предното крило на Люис, който го изпреварва от вътрешната страна, тръгва да го затваря агресивно с обърнат на 90 градуса волан и се блъска в него. 

Сам си е виновен.

Link to comment
Сподели другаде

49 minutes ago, Taipan said:

Ози,

ама ти верно ли си мислиш, че разбираш повече от стюардите във Ф1??????? ВИНАГИ, ама винаги, който атакува от 2-ра позиция трябва да се съобразява с този отпред! Ако този отпред не направи забранена маневра / 2 пъти промяна на посоката/, то случи ли се произшествие, ВИНАГИ е виновен този отзад! И обясни ми, как са били наравно, след като черньо удря с предната си гума, задната на ревльо???

Ама ти да не си юрист, че все се мъчиш да изкараш черното - бяло и виновния - невинен?! 🤣

 

р.s. Аз също не съм фен на никой от 2-мата замесени в ПТП-то.

Опсссс, първата ми реплика не била към теб, а към Сензор-а! Сори!

Няма значение към кого е била репликата, но по тоя логика никога не трябва да чатиме тук за решенията на съдиите. Няма нужда да изпозлваш тази карта. Според мен ако беше отпаднал Хамилтън щяха да накажат Верстапен.

 

П.С, Алонсо също не мисли,че Хамилтън е виновен. Той би трябвало също да разбира.....

Link to comment
Сподели другаде

Погледах тая година няколко състезания след години на незаинтересованост и нищо не се е променило- има ли проблеми за тъмнокожия, веднага му се удря едно рамо. Отвреме навреме и той измрънква някаква глупост и се оплаква, изигравайки расовата карта. Старата песен на нов глас.

Дано Верстапен вземе титлата.

Link to comment
Сподели другаде

Нещо друго искам да кажа генерално за Ф1.

Много е жалко, че хора и пилоти като Райконен, Бътън, Рикардо, Маса, Деймън Хил, Уебър,  нямат някоя и друга титла повече, а гледаме с венците някви ревльовци и  силно лансирани пилоти поради една или друга причин като Алонсо, Фетел, Хамилтън и Верстапен

Дано с новите правила от догодина нещо се промени

За себе си нямам обяснение как можаха да махнат един от най-големия чар на Ф1- презареждането с гориво. Такова надхидряне ставаше с него...

Сега много изкустевено ми е всичко. Който е с по-нови и съхранени гуми-той е човека. 

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

И тоя Верстапен изобщо не погледна как е черния, жив ли е, може ли да излезе….баси отпадъка е тоя…..Като цяло  и във Ф1, както и в много други професионални спортове, спортистите са недорасляци без житейски опит и нормално социално развитие.

Иначе коментаторите пак се проявиха - Ботас прави най-бърза обиколка, а тоя разправя, че вече гумите му не били както трябва, губил темпо и изостава….

Но е радващо, че има такъв двубой за титлата, отдавна не се беше случвало.

Link to comment
Сподели другаде

Верстапен е голямо леке, то се вижда с просто око за какъв човек става въпрос.

Вчера след инцидента каза, че в този момент не трябвало да се говори, като охладеят страстите тогава било момента. Ама като се шибнаха преди това на Силвърстоун, шефа му чак имейли почна да праща по време на състезанието, а той почна туитове да пуска веднага?

Да не говорим, че веднъж не е дръпнал спирачката в такива ситуации, а Хамилтън има най-малко 10 в които натиска спирачката, за да не се ударят.

Не нарочно всички казват, че Верстапен е най-опасния шофьор на пистата. 

Link to comment
Сподели другаде

12 hours ago, Senzor said:

Всички се оплакват от хало-то, че било грозно, че разваляло аеродинамиката, че пречело на пилота и т.н. Но тази джаджа вчера спаси живота на Хамилтън:

241218637_10166306453810112_3048073172054567249_n.jpg

А миналата спаси живота на Ромен Грожан.

Иначе да, на мен ми е тъпо, че трябва да подкрепям такъв бастун като Верстапен, за да не стане още по-голям бастун като Хамилтън шампион

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...