Jump to content

Формула 1


Гост NikolaY

Препоръчан пост

Екипа на Хамилтън днес му прецака състезанието.

Беше на 3-а позиция англичанина и настигаше даже Верстапен даже. Но дори и да не беше го изпреварил, щеше да загуби минимални точки. Искаше да остане на пистата, но отбора го накара да спре, без да му каже на коя позиция ще излезне.

А те го вкараха в питстопа 6 обиколки преди края и загуби всякакво темпо, накрая даже можеше да завърши 6--ти...

С право Люис се ядоса на отбора, понякога трябва и пилота да се слуша за стратегията.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Гледам Ф1 от почти 20 години и за това време, въпреки липсата на кой знае какви успехи, за мен той бе иконата на спорта, основател на един от най-успешните отбори. Нека почива в мир!

Link to comment
Сподели другаде

Тъпото е вече, че сегашния отбор на Уилиямс, няма вече нищо, ама абсолютно нищо общо вече с фамилия Уилиямс. Купиха ги американци и не оставиха ни един от потеклото. Единствено запазиха името на бранда

Link to comment
Сподели другаде

Тез от ФИА хак да им е като са готови на всичко за пари, да правят състезания из улици. В 19:30 почна състезанието, 1 час по-късно са изминали само 10 обиколки заради червени флагове(прекъсване на съст.)

Ей така се губи зрителския интерес

Link to comment
Сподели другаде

Верстапен просто беше излязъл да убие някой тази вечер.

Усетих още след 2-ия червен флаг, когато му казаха да мине зад Хамилтън, че ще излезне за да елиминира британеца.

То не беше спиране по средата на пистата, то не беше цепене от вътрешна линия извън пистата. Пича просто не знае какво е това нещо спирачки, влиза all-in и каквото стане.

Добре, че Хамилтън има вече голям опит зад себе си и знае, че е по-важно да се завърши състезанието, отколкото да влиза с Макс на всеки завой и кой е с по-голямо его.

Разбирам, че Верстапен е млад и надъхан, но не е нужно победата да е на живот и смърт, има си правила.

Link to comment
Сподели другаде

След Шумахер следващото най-голямо лайно определно е Ферстапен. Тоя Хамилтън ако не беше метросексуален а беше мъжкар като тия от 80те, щеше да му е разбил главата на малкото лайно.

По принцип формулата ми беше скучна, Хамилтън грам не ме кефи, ама сега ми стана интересна - вече съм срещу Ферстапен, който може да го бие, аз съм за него….

Link to comment
Сподели другаде

 И мен Верстапен много ме дразни. В началото на кариерата си на всяко 3то състезание правеше катастрофа при директна битка, после сякаш се кротна и този сезон отново никаква мисъл.

Link to comment
Сподели другаде

А аз тоз лигав мрънкялник, мулата не мога да го дишам. Бахти, има една руса дет му държи косата, докато си слага протектора преди каската, братче. И нарочно я е избрал неква ниска, да може права да . . .

Предпочитам перде, като Верстапен.

Иначе да, и двамата не са лоши пилоти и да, Хамилтън е по опитният определено.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Steve_G said:

А аз тоз лигав мрънкялник, мулата не мога да го дишам. Бахти, има една руса дет му държи косата, докато си слага протектора преди каската, братче. 

10 точки имаш от мен колега. Мислех си, че само аз съм го забелязал

Иначе @oZZy дет викаш, че Шумахер е бил най-голямото ла.но. Нали за починалите или хубаво или нищо, но Сена ги е правил същите неща като него и ако случайно твъдиш обратното, не си гледал достатъчно Ф1 или поне документални филми по въпроса. И въпреки това горните двама си остават двама от най-гениалните. Макс и Хамилтън срещу тях да бягат не могат да ги настигнат.

Иначе може би, може би, от това, което съм чел, слушал и гледал Ники Лауда е най-великия. Иноватор във Формулата. Инжинер и пилот(на саммолети също) едновременно. Не единствен той, който полага основите на по-модерната формула, но е един основополагащите.

Отделно, 3-кратен шампион в доста конкурентна среда, където пилотските умения са решаващи при изразено равностойни болиди. Отделно с голямо прекъсване на кариерата. На всичкото отгоре обгоря жестоко на Нюрбуркринг, което му коста още една титла, иначе не това беше причина за няколко годишното му отказване преди да  се завърне и  то пак като шампион 

 

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък се кефя на битката. Най после този спорт да живне малко, това искат да гледат хората, а не една безкрайна доминация и безсмислени състезания. В последните 11 сезона единствено при титлата на Розберг имаше някаква интрига.

Link to comment
Сподели другаде

14 hours ago, Bellamy said:

Иначе @oZZy дет викаш, че Шумахер е бил най-голямото ла.но. Нали за починалите или хубаво или нищо, но Сена ги е правил същите неща като него и ако случайно твъдиш обратното, не си гледал достатъчно Ф1 или поне документални филми по въпроса. И въпреки това горните двама си остават двама от най-гениалните. Макс и Хамилтън срещу тях да бягат не могат да ги настигнат.

Шумахер още не е умрял, иначе интересно е как пишеш нещо като факт, след това пишеш какво аз бих потвърдил, и накрая вече на базата на предните две неща завършваш със заключение дали съм гледал Ф1 достатъчно 😉  ....това е някакъв много прогресивен начин за комуникация.........което не отрича основната тема в горните мнения -  че малкият е голямо лайно....

Link to comment
Сподели другаде

Най- големият кеф ще е да слушам оня палячо Тото Волф как ще реве и ще се оплаква. Ако мога да перифразирам българските треньори по футбол- Мерцедес/ Хамилтън опорочиха труда на ФИА.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...