Jump to content

Формула 1

Recommended Posts

Пак малшанс за мойте червените.Поне ми дадоха отговор обаче,че няма да са втора цигулка този сезон

Прибързано заключение само след едно състезание, според мен.

• Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ето трима, на които Хамилтън не може да стъпи на малкия пръст:  

А бе пичове, Мохамед Али по негово време и племената в джунглите са знаели кой е. Да не говорим, че до ден днешен също е супер разпознаваем. Нито Тайсън, нито друг боксьор ще има в скоро време такава

Хаха, тоя спокойно може да отиде при някой, да си свали тъмните очила и да му каже - това съм аз, Льоклер. Аз ако се казвах така, щях да го правя по 50 пъти на ден, докато вече никой не иска да си ком

Guest Bellamy

Ако не беше прекратяването Фетел печелеше с разлика.

Даже и да кажем,че беше нормална надпревара,това 1 секунда зад втория и 7 зад първия са нищо според мен

Ще има отпор от Скуадрата убеден съм.Може и да не станат шампиони,но няма да е като миналата година...

Guest Steve_G

Дренски, то сега и бръм бръм няма като хората.

Едно време какъв бръм бръм имаше е-хее ( преди 2014 да ограничат обема и оборотите ) :sarcastic:

Мен4о, утепА ме - дай шести шанс на бичкиджийницата :sarcastic:

Guest El Kombainero

Сега жужат като особено досадни конски мухи.

Иначе Австралия никога не е била критерий за това как ще се развие сезона.

На всички им е ново, още свикват с правила и регулации, опитват си колите, разучават гумите.

Тоест тотално няма да е изненада ако Мерцедес си дръпнат солидно към Русия някъде и после иди се състезавай за шампионат. Той и сега Хамилтън даде някакво рекордно време на квалификацията, хем никой не даваше вид да се напъва.

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Току-що завърши Инди 500,победител Александър Роси/Руки за тази година/.По рано днес Гран при на Монако ,победител Хамилтън!

Това Гран При на Монако,най-безмисленото съзтезание,добре че го изтеглих от нета и мога да си го превъртам

това беше доста интересно за разлика от предните

• 1 month later...

Или Розберг в последната обиколка се самоунищожи :sarcastic:

Късмет за ферари са тия неща, които се случват в мерцедес,

иначе цялото медийно внимание щеше да е в тяхната собствена некадърност...

Той Розберг и преди месец сътвори пак чудовищна глупост, но тогава отпаднаха и двамата. Когато Верстапен победи.

Мене ме кефят тия неща. В случая Нико е виновната страна, но се надявам Мерцедес да не прибегнат до някакви крайни мерки като заповеди от бокса и обособяване на 1-ви и 2-ри пилот.

Знам, че подобни сблъсъци са лоши от бизнес гледна точка, ама това е състезание в крайна сметка.

Пусни момчетата да се състезават и кой колкото си може.

Пък нека има понякога и несправедливо отпаднали...

Още не мога да повярвам как при еднакво изонесени ,айде различни типове гума след смяната и все пак,Хамилтън така настигна Розберг ще кажеш беше Маруся

• 8 months later...

Най-после дойде време и за началото на Формула 1. Тази събота започва квалификацията и съответно в неделя състезанието от Албърт Парк (Австралия). Тази година очаквам много изравнени сили на болиди на Мерцедес и Ферари, а Ред Бул ще дебне отблизо.

Един много, много ама изключително много голям спортист и човек .

https://www.facebook...66546730188748/

След 1 май 94 спрях да се интересувам от формулата. След него предполагам че тя не е същата.

Нещо на швестери мязат тия двамата размазани музиканти.А,относно третият екип добре ,че е оранж ,а не розов. Днес във Ф1 се появи болид в розово,от 40г такова нещо виждам за първи път?

Всичко е заради новият им спонсор "Best Water Technology Group"

По едно време и Ягуар бяха розови, иначе на мен тази година всички болиди ми харесват като цветове, особено макларъните и Торо росо.