Jump to content

Джордан Хендерсън (Аякс)

Guest Simply Red

Recommended Posts

• Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

Много е гръмогласно това момче.

Международна пауза е и е време за Хендерсън :D . Ще ми е интересно да чуя от някой, който вчера е бил на мача и го е гледал на живо, какви впечатление остави нашия капитан.

Аз лично го гледам за трети път на живо(сега с Англия и два пъти с Ливърпул) и съм доста впечатлен от бързината, с която взема решение, остротата на пасовете му, бързината и агресията му.

Е той да не е длъжен с нещо Хендо на България? Ще си защитава страната естествено.

Най-лошото е, че започват да използват футбола все по-често за политически цели и са го нарочили за главен виновник за расизма по света. Постоянно карат футболистите да говорят против него, да участват в отделни кампании, насаждат им какви ли не настроения.

Едва ли толкова на Хендо или на Тами Ейбрахам им пука какви са българите. През тоягата им е дали тук сме расисти или най-цивилизованата нация на света. Тези обаче, които са над тях ги раздуват така нещата, че след това тези неща да влияят и на футболистите.

Колкото до самия Хендо, вчера в сравнение с нашите халфове изглеждаше като Бог. Съвсем друго ниво на придвижване, на взимане на решения. Дори и технически е на друго ниво. В предните мачове, които съм му гледал на живо не бях толкова фокусиран върху неговата игра, но вчера си го бях нарочил за следене по терена и се виждат доста неща, които по тв-то трудно се забелязват.

Нашите естествено не са никакво мерило за класата на един играч, но Хендерсън далеч не е човека без качества както е описван от група хора във форума. Не е и най-висшата класа както пък твърди отсрещната страна.

Истината както обикновено е някъде по средата.

На мен ми стана изключително антипатичен тоя човек вчера. Винаги ми е бил по-скоро безразличен, даже в последно време ми стана по-скоро симпатичен, от колкото безразличен, но след като се пери на съдията и на Балъков толкова време ми падна много. Оценявам това, което дава на Клоп и на отбора. Оценявам, че докато Клоп е в отбора той няма да си тръгне и защо да си тръгва при условие, че е толкова важен в средата. Просто личното ми отношение към него вече няма как да е същото, както преди. Разбирам да си защитаваш родината и да "осъдиш расистите", ама чак толкова да се пениш?!? Пусни един туит, че тва не е гот, че това не трябва да го има във футбола и толкова. Обаче, не, дай да се качим на вълната и да се направим на интересни на гърба на "расистите".

Много си се филмирал според мен Балабанка покрай вчерашните събития.

Тези които имат най-много вина не са футболистите на терена, а всички над тях и журналистите, които раздуват историята. Хендо си е такъв характер, че винаги защитава докрай това, което отстоява. Вчера не го е направил специално щото е в България, а щото си е Хендо.

Добре, може и така да е, ама да пусне един туит и да каже - "Не е правилно това, няма място расизмът във футбола" и толкова. Никой нямаше дума да издума за него. Просто се опита да се направи на мъж срещу нас и яхна вълната. Другаде трябва да се прави на мъж, примерно на Трафорда през уикенда, ама е по-лесно да риташ паднал. Всеки комплексар в момента избива комплекси на наш гръб и това не е до характер.

Хендо разбира се, че ще се възползва от ситуацията и ще гради имидж на лидер след ясната развръзка, а и все пак, съгласете се, не може да се изцепи с нещо от сорта - "Не ми дреме, да се оправят". Англетата имат силно чувство за справедливост, колкото и манипулативно да е то.

Като го видях в разгара на сцените, бях сигурен, че Хендерсън ще е първият, заради който ще си изпрося наказание за обида на играч във форума.

Но ще си го спестя. Ще се изразя простичко като колегата по-горе: "Падна ми в очите".

Айде по-сериозно и вие, Джерард когато дойде в България отказа автографи и интервюта заради случая с Майкъл Шийлдс, но не вярвам наш фен да се е настроил тогава срещу него, защото защитава такъв човек. Не се настройвайте и срещу Хендо заради това снощи, оставете ги тия неща настрани.

Най-хубавото е, че тия тъпи национални отбори свършиха поне за още месец, че покрай тях вижте само какви глупости обсъждаме, някой дори се настройват вече срещу собствения ни любим отбор и играчи..То поне да имаше смисъл от нашия национален отбор, че да има за какво да се ядсоваме, а вместо това още повече негативизъм и срам добиваме покрай жалкия ни футбол в България.

Настроените срещу Хенди не са чакали със сигурност мнението му за българите, та да си накланят везните, отдавна са го преценили, а и тук се имат предвид главно футболните достойнства. Казано честно, не ми пука особено какво мисли за българи, чехи, черногорци и там всякакви останали.

Не е и най-висшата класа както пък твърди отсрещната страна.

Не само Хендо, а и Фабиньо, и Вайналдум, че и Милнър допреди година-две са най-висша класа в това, което правят на терена и в това, което Клоп изисква от тях. Нито един от тях не попада не само в топ10, ами и в топ 100, що се отнася до едни въпроси, които беше написал по-назад в темата. Ама футболът има и една небляскава и недооценена част, която доста често остава на заден план. И която също може да генерира едни 10-15 въпроса, чиито отговор ще е такъв, че играч като Давид Силва, към когото нееднократно съм изказвал възхищението си в този форум няма да влезе в топ 100 на халфовете в света, а Коутиньо отива извън топ 1000. И едно клипче, които пак ти беше пуснал съвсем наскоро го онагледява това. Неслучайно тази тройка през големи периоди от съответните мачове навираше в кучи гъз халфовите линии и на Ман Сити, и на Барселона, и на Реал Мадрид. Ако някой си мисли, че има халфова линия, която да го прави това 10 мача по 90 минути, вече е съвсем отделна тема, която трябва да е в тема "Чат", подразделение "психодиспансер".

https://www.dailymail.co.uk/sport/sportsnews/article-7576669/Jordan-Henderson-says-England-wanted-humiliate-Bulgaria-wake-racial-abuse-fans.html

Само че забравя "капитана" че неговия Ливърпул има много фенове в България...и трябва да е малко по умерен в изказванията.

Всичките им играчи като папагали повтарят едно и също по медии и социални мрежи, Хендо изпълнява плана просто като част от отбора, за да не го обвинят, че не е солидарен. Не го приемайте лично и се абстрахирайте от такива изказвания.

В крайна сметка не успяхме да си поговорим за футбол и минахме на криворазбран морал. Няма лошо. Само, че не помня Фирмино да ви падна в очите, като направи далеч по-опасното - да кара пил. Като цяло обичаме да мразим,тъй де, да ни падат в очите.

В крайна сметка не успяхме да си поговорим за футбол и минахме на криворазбран морал. Няма лошо. Само, че не помня Фирмино да ви падна в очите, като направи далеч по-опасното - да кара пил. Като цяло обичаме да мразим,тъй де, да ни падат в очите.

Е като е карал пил аз как да се засегна? Друго е като капитана на отбора ми иска да ми натрие расисткия нос с 6-0

Сега чета статия, че нямаше нищо против да носи фланрлка в подкрепа на Суарез, който бе заклеймен като расист тогава. Много смешен човек, направо пародийно е да го гледаш как се прави на мъж. Никакви принципни, само интереса, който да го направи по-харесван сред широката маса.

Като нямаш какво да допринесеш за дискусията, за какво ги постваш тия гифчета? Сравнително интелигентни хора сме тук, вярвам, че добра разбра какво искаме да кажем. Аз поне съм се аргументирал, гифчета обратни на твоето колкото искаш мога да наспамя, но пък така мнението ми ще олекне, което не ми е целта.

Ако ще дискутирате нещо смислено за Хендерсън - ОК, давайте тук. Ако ще се заяждате малоумно едни с други, давайте в Чат, като ще си следват съответните наказания.

Мнението на der Bomber е преместено именно в Чат.

Коя дискусия? Събрали сте се да правите психологически профил на човек, който видимо не харесвате. Не искаш да ти олеква мнението, но то като цяло няма тежест, поради тази причина. Къде са аргументите?

'Той никога не бе приет като капитан на Ливърпул'

Това аргумент ли е и думите след това? От кого не е приет? От теб очевидно, че не е, но от всички треньори и всички играчи също толкова очевидно е. От феновете? Да, има разидинение, но със сигурност не може да се каже, че не е приет.

'Понеже той не е natural leader и си личи от километри'

. Отново, това също не е аргумент. Това е мнение и фактите сочат, че е грешно мнение.

Следващия ти пример, само като го прочетох и ми изникнаха няколко моменти на Стиви, Фабрегас, Кийн, Тери, Туре и т.н. И при тях ли е било ПР?

Когато на терена стане проблем с играч на ЛФК, Хендо тича около съдията, но почти никога не се занимава с нашия футболист - да го успокои, да го дръпне и т.н. Той търси видимото, което всички по ТВ и на стадиона ще забележат'

Супер, но дали ти не виждаш само видимото точно, защото то си е видимо? Другото не е интересно, не прави впечатление. Реших да проверя за колко време ще намеря клип, в който Хендерсън ще направи това, което ти казваш, че той 'почти никога не се занимава' да прави. Цъкнах в Ютуб, написах liverpool fights, цъкам там някое рандъм клипче, тръгва то, на 1мин Андрю се сдърпва с Дани Алвеш, Хендерсън се намесва и дърпа Робъртсън настрани. Какъв късмет изкарах толкова лесно да намеря нещо, което почти не се случва. Имаше още един случай, в това иначе кратко видео, но аз вече си бях изпълнил задачата. Иначе изгледах цялото клипче, оказа се, че е съвкупност от видео материали само от миналата година за съжаление и не забелязах нито едно от тези негови подскачания, но пък имаше на няколко пъти ВВД да се изтърва и да 'подскача около чужди играчи, да гледа лошо и т.н.'. И в него явно са се зародили тежки вътрешни комплекси.

Така че в тоя ред на мисли, твоето мнение е логично, то е проекция на вечното ти враждебно настроение спрямо Хендерсън.

• S.Gerrard changed the title to Джордан Хендерсън (Ал-Етифак)
  • Simply Red changed the title to Джордан Хендерсън (Аякс)