Jump to content

Джордан Хендерсън (Аякс)

Guest Simply Red

Recommended Posts

Ама не става въпрос за субективни мнения...тука говорим с факти, и въпреки фактите някои хора са толкова заслепени че не искат да видят че някой от отбора може да е слаб. Аз винаги съм бил на принципа някой като играе добре да се хвали и като играе зле да се критикува. Колко пъти е бил Хендо играч на мача, остави играч на месеца? Салах някой гледа ли му статистиките от началото на сезона? По миналата година мажеше ама сега е мега зле...няма какво да се лъжем.

• Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Аз не виждам защо сте против тези дискусии, нека има различни мнения, нека да става шоу. Иначе няма да е футболен форум, а фен клуб на английската кралица със спазване на съответните салтанати.

И само да допълня. Представете си идва отново пауза за националните отбори, предстоящият трансферен прозорец е далече, времето е лошо, жена ти или гаджето те е отсвирило, няма с кого да направиш един бридж, приятелите далече ...и какво по-хубаво от това да влезе човек в темата за Хендо, да се наслади на епитети , сравнения, изобщо всякакви бисери, много енергия и емоции събрани на едно място, та това си е адски забавно!

Чакаме да падне от престола както са чакали Живков едно време.А тази година, а другата.. и е било забранено да се говори против лидера на партията.Та същотото е при нас.

Чакаме да падне от престола както са чакали Живков едно време.А тази година, а другата.. и е било забранено да се говори против лидера на партията.Та същотото е при нас.

Ако говориш за Бойко, така е.

Хендерсън не може да ритне топката, да си я спре и да използва тялото си, за да я предпази, както го правят други халфове на високо ниво. Това са безспорни неща.

Хендерсън е като Джон О'Шей, само че малко по-слаб от защитника. Върши някаква работа, ама е далеч от добър футболист като цяло.

Това вече взе да става забавно. Ще се включа :D

Хендерсън не може да ритне топката,

Има два шедьовъра срещу Челси и Сити стил Коутиньо + още няколко гола отдалеч.

Хендерсън не може да си я спре

Първо това е далеч от истината и второ - на неговата позиция е много важно да не спира топката, а да си създаде предимство след първото докосване. В това между другото е доста добър :)

Хендерсън не да използва тялото си, за да я предпази, както го правят други халфове на високо ниво.

Наистина не е Погба в това отношение, ама пък ми е много странно това да ти се е набило в очите. Искаш ли да дадеш пример да помислим ? :D

Това са безспорни неща.

Ето, аз споря => твърдението ти е грешно :D :D :D

Това вече взе да става забавно. Ще се включа :D/>

Има два шедьовъра срещу Челси и Сити стил Коутиньо + още няколко гола отдалеч.

Първо това е далеч от истината и второ - на неговата позиция е много важно да не спира топката, а да си създаде предимство след първото докосване. В това между другото е доста добър :)/>

Наистина не е Погба в това отношение, ама пък ми е много странно това да ти се е набило в очите. Искаш ли да дадеш пример да помислим ? :D/>

Ето, аз споря => твърдението ти е грешно :D/> :D/> :D/>

За Хендерсън от Ливърпул говорим колега.

Щото некви фантастики пишеш...

То и няколко вратари са вкарвали от наказателното ама не се брои, че могат да стрелят от далече. А да не е важно капитана на отбора да си спира топката не ми звучи разумно. Преимуществото дет го създава е за другият отбор в повечето случаи.

А защо трябва да може да я рита отдалеч и колко човека в този отбор имат повече голове извън наказателното от него?

Всички помним един капитан, дето не можа да си спре топката и не спечелихме Лигата. Това прави ли го слаб футболист?

А защо трябва да може да я рита отдалеч и колко човека в този отбор имат повече голове извън наказателното от него?

Всички помним един капитан, дето не можа да си спре топката и не спечелихме Лигата. Това прави ли го слаб футболист?

Не го прави, както и ШЛ не прави Хендо добър футболист.

Нерядко в историята се срещат успешни отбори с по един или двама абсолютни дърводелци, които след като напуснат отбора потъват някъде си в средняшките отбори и не се чуват повече. За националните си тимове ако играят също не са били голяма класа, но сред по-добрите си съотборници някак си оцеляват като титуляри с години. Откакто гледам футбол на прима виста се сещам за Лаурен , О ШЕЙ, Флетчър, Олегер, Жерард от Барса, Такинарди, Албертини ..Нашия е подобен случаи. Ако в момента го сложиш в състава на Борнемут или Кристъл Палас например , няма да е сигурно че ще е титуляр

Нерядко в историята се срещат успешни отбори с по един или двама абсолютни дърводелци, които след като напуснат отбора потъват някъде си в средняшките отбори и не се чуват повече. За националните си тимове ако играят също не са били голяма класа, но сред по-добрите си съотборници някак си оцеляват като титуляри с години. Откакто гледам футбол на прима виста се сещам за Лаурен , О ШЕЙ, Флетчър, Олегер, Жерард от Барса, Такинарди, Албертини ..Нашия е подобен случаи. Ако в момента го сложиш в състава на Борнемут или Кристъл Палас например , няма да е сигурно че ще е титуляр

Много точно мнение.Браво!И други има ..и ще има ,може ми се нацупите ама и Карагър е от същото тесто.Ако е бил даден някъде едва ли щеше да е титуляр .Имал е късмет.Обртния случай..Фланаган..щеше да е новия Карагар ,но се контузи и ся е резерва в Рейнджърс.

Такинарди и Албертини слаби играчи?

Ами примерно да. В смисъл сравними са с Хендо, просто времената бяха други и рендетата като тях бяха по ценени. А Карагър също не е лош пример. Характера му, това че е Скаусър и сърцатата му игра компенсираха футболните качества и си беше титуляр над 10 години

Само, че той не успя дя я спре веднъж, а Хендо - нито веднъж :yes:. И подкрепям Ники и Кашика - Хендо и редом до него Кара - най-слабите капитани на Пуул от 1981 г / аз от тогава следя Пуул/ до днес! :rtfm:

Какво означава “най-слаб” капитан бил Карата? Той си имаше лидерски качества, досега не съм видял футболист на Ливърпул да се раздава както него в мачовете, боец си беше на терена, компенсираше липса на технически качества с голямо себераздаване, това ли значи “слаб”? Хендерсън също може да е всякакъв, но си има лидерски качества и също така е много борбен футболист, Клоп не е чак толкова глупав щом го държи в отбора.

Тая тема направо ми идва да я заключа, за*би...

Това няма да е лошо, мисля че е станал заразен негативизмът към Хендерсън..

Невърче, айде сега понеже си малък и не си ги гледал, бръкни в чичко Гугъл и извади всички капитани на Пуул от 1981 г насам, и сам ще си отговориш на въпроса! :yes:

Искаш ли тази статистика да я направим, след като Хедно приключи с отбора / футбола. Защото някак си е тъпо сравнение, но всеки с вижданията. Само за идеята - ако Липърпул спечели ВЛ ... колко ще са по - добрите капитани от него?

Забелязвам напоследък, че Ефект на Дънинг-Крюгер /така наречената илюзия на превъзходство/ е широко разпространен сред хората.

Чудя се на какво основание, масовия "зяпач" придобива и подминава нивото на компетентност на футболен мениджър ? А в нашия форум дори и на един от най - добрия мениджър в света ? Оставям го Вие да си отговорите на този въпрос.

Защо Хендо играе, че и на всичкото отгоре е капитан на най - успешния Ливърпул в последните близо 15г. ... Случайност .... или може би си има качества .... мистерия :D

Понеже лично аз знам, че доста детайли от мачовете ги гледам като "фен", за това си проверявам моята оценка с няколко сайта. Това са последните 2 мача на Хендо /за които беше изяден/. Не е блестящо представянето му, а и доста от тези сайтове са с мнението на "любителите" на капитана. И въпреки всичко представянето на Хендо е средно за отбора /горе - долу/. Ако се вземе и оценката му от sky, whoscore .. то средната му оценка се повишава.

74701525_1201559700043801_2245997849739264000_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQmVhkW6CbRtyrxeB7XQCMun0ATvilnE8iktX4gcBIRvrFVUfHAwZD33DMr_vmFXZhQ&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&oh=c0b46153e643dc925c2c74d750733550&oe=5E656CBA

75392638_2504641476306510_6902188319287803904_n.png?_nc_cat=106&_nc_oc=AQkC1IWN38p4COKLJpeXYN-5lUY46FZduQmBH87ra8ciVTSgNnthHs3zUnC3gFvbf0s&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&oh=3451a3cdf26896620ff427ab66cec1da&oe=5E5BEDEE

п.с. Не че мнението ми има някакво значение или па ще повлияе на някой да не пише глупости. Но когато отбора близо година прави невероятно представяне, някак си ми идва в повече тъпи изказвания. Предния път получих бан, че съм нарекъл некъв пич прост.

Та въпроса ми е, след като даден индивид /Индивид е понятие, с което се изразява единица живо същество. То може да бъде както човек, така и друг биологичен вид./ пише откровени глупости, без връзка с действителността, и ги повтаря ли повтаря ... как да го определя с нещо различно от прост ?

п.с' В тая тема, а и не само, забелязвам обидни епитети към червени футболисти. Да те не са като прост, но все си мисля, че важен е смисъла а не думата. Т.е. ако кажа вместо прост, че не му е силата да мисли - всичко е ОК ли е ?

п.с'' Форума си е частен и всеки може да си го модулира както иска. Лошото е, че нивото доста е паднало последните години. Но то по - скоро е от материала ...

Чудя се на какво основание, масовия "зяпач" придобива и подминава нивото на компетентност на футболен мениджър ? А в нашия форум дори и на един от най - добрия мениджър в света ?

Само това е достатъчно даже.

• S.Gerrard changed the title to Джордан Хендерсън (Ал-Етифак)
  • Simply Red changed the title to Джордан Хендерсън (Аякс)