Jump to content

Джордан Хендерсън (Аякс)

Guest Simply Red

Recommended Posts

• Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Извинявам се,но трябва ли непременно Хендо да е в устите ви?....

Млъкнете най накрая и се наслаждавайте на добрите му и полезни игри,а не го гледайте непрекъснато под лупа,писва мама му стара...

Ся пък и да не го хвалим ли?

Извинявам се,но трябва ли непременно Хендо да е в устите ви?....

Млъкнете най накрая и се наслаждавайте на добрите му и полезни игри,а не го гледайте непрекъснато под лупа,писва мама му стара...

Ама виж какво ни питат

Гледам че след днешният мач нЕма коментари за Хендерсън. Щото игра добре ли?

Ще е неучтиво явно ако не се похвали Хендо днес. Аз съм ЗА да се хвали като играе добре, както и да се критикува като не играе добре.

Аз лично не видях нещо кой знае какво от него днес. Цялата ни халфова линия беше разминавана като малка гара. Залцбург си правеха атаките с по два паса и стигаха до наказателното ни поле. ВВД и Алисон направиха така, че да бием на нула. Нито един от халфовете не се справи особено добре дефанзивно, само Кейта напред помагаше. Но не бих спорил много на тая тема, просто така ми се видя в моите очи. Може и да не съм съвсем прав, допускам.

Строшка,дали тези цели 142 страници изписани за Хендо са хвалби? Ето това имах предвид,след като си си отговорил на въпроса ми!

Е ако бяха само хвалби щяхме да сме във форума на столетницата през 82 година примерно...нали разбираш че нормалното е да има и от едното и от другото

Аз лично не видях нещо кой знае какво от него днес. Цялата ни халфова линия беше разминавана като малка гара. Залцбург си правеха атаките с по два паса и стигаха до наказателното ни поле. ВВД и Алисон направиха така, че да бием на нула. Нито един от халфовете не се справи особено добре дефанзивно, само Кейта напред помагаше. Но не бих спорил много на тая тема, просто така ми се видя в моите очи. Може и да не съм съвсем прав, допускам.

бинго.

можеше и в 5 минута дузпа да му свири ако го беше видял

Ми може би тогава е хубаво да се отвори някой сайт да се провери защо му дават висока оценка.

Примерно първите, който отворих са:

https://www.skysports.com/

Jordan Henderson - 8

Excellent in his usual understated fashion. Tigerish and energetic as he sought to exert a degree of midfield control in a game that flowed from end to end at breakneck speed.

https://www.liverpoolecho.co.uk/

Jordan Henderson 8

A busy main shield for the backline and attempted to control the tempo first half. Used the ball well, particularly with the pass for Salah to score the second. Very good.

https://www.whoscored.com/

Jordan Henderson 7.3

The Redmen TV

Jordan Henderson 9

https://www.express.co.uk/

Jordan Henderson - 8

Marshalled Liverpool's midfield excellently and often in the right place at the right time to break up Salzburg moves. Great pass to force Salah's goal, bending one into space before Salah found the net after Stankovic sought to close him down. Worked well alongside Keita.

https://www.thisisanfield.com/

Jordan Henderson – 8

Henderson again started in the No.6 role, following a promising run of form there since Fabinho‘s injury.

The skipper was excellent in the middle of the park, keeping the ball ticking over and cutting an authoritative figure.

His superb pass saw Salah score an impossible second goal for the Reds and he truly led by example on a tricky evening.

направо ми е чудно как не беше в призовата тройка за зл. топка.

Всъщност като се замисля, само той Робо, Матип и Фабиньо не бяха сред номинираните.

Даже е странно, при тая форма , тва постоянство.

Бате, цитирал си некви редмен тв с 9 , тия са най важни в юк вече сигурно, щом и оценки дават и ти даже си ги сложил са фактор сред гигантите в англия

Ох, стига... Казах, че не видях нищо особено от него, като подчертах "Може и да не съм съвсем прав, допускам". Ок съм да ми извадите статсовете и да се види, че има висока оценка, нямам против. Просто моля ви не почвайте пак ония... даже не са и дискусии. Не пак отначало всичко, плс.

Dacheff

Сам знаеш, че темата е "огън". И когато кажеш на черното - бяло, после аргумента "може и да не съм прав" звучи кухо ... поне на мен.

Бате, цитирал си некви редмен тв с 9 , тия са най важни в юк вече сигурно, щом и оценки дават и ти даже си ги сложил са фактор сред гигантите в англия

.

Бате предполагам това изречение ти е убягнало в бързината да ме "скастриш" ---> "Примерно първите, който отворих са:"

“Jordan is such an important player for this team,” Virgil van Dijk told The Athletic. “The contribution he makes goes unnoticed sometimes. I don’t know if he’s under-appreciated outside the club, but inside the club I know how highly we all think of him. He’s our captain and he always leads by example.

“He created the second goal with a great pass and always works so hard for the team. We all appreciate what he does for Liverpool, both on and off the pitch. He’s a leader.”

От ФБ:

Случайност ли е, че последните два мача Хендо играе като опорен халф и сме запазили две чисти мрежи?

Това кой го казва Клоп или човек от щаба ни? Ако не е никой от тях, мнението тежи, колкото моето! А, то е - да, случайност е :997:

Според мен не заради него, ами заради биг Върдж не допуснахме гол вече два мача, ама какво ли разбирам аз.

Иначе сериозно модераторите трябва да се замислят дали не е добре тази тема да е заключена 24/7. И да се отключва само след вдигане на купа от страна на капитана. Но сигурно и тогава ще бъде хулен, че не заставал хубаво на подиума.

Според мен от мнения тип - "Какво ще кажете след снощи, хейтъри?" или от другата крайност - "Какво ще кажете след снощи, фенчета на Хендо?" няма никакъв смисъл. Просто се цели провокация и с двата типа коментар. И не казвам да не се пише от едната или от другата страна, ама е такъв тип изречения водят само до спорове и до наказания после.

Абе майтапа настрана, ама от как колегата го гледа "на живо", Хендо е направо нов футболист. Явно трябва да го гледаш от време на време да го държиш във форма!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Dacheff

Сам знаеш, че темата е "огън". И когато кажеш на черното - бяло, после аргумента "може и да не съм прав" звучи кухо ... поне на мен.

Казвам на черното бяло според теб. Аз изразих мнението си на базата на мача, който гледах. Не съм чел оценки от РедАрми. Гледах мача -> не видях нищо особено -> споделих мнение. За мен то си е бяло. Тия оценки не са точна математика, така че не приемам забележката ти за "кухото звучене", сори.

• 2 weeks later...
  • S.Gerrard changed the title to Джордан Хендерсън (Ал-Етифак)
  • Simply Red changed the title to Джордан Хендерсън (Аякс)