Jump to content

Джордан Хендерсън (Аякс)

Guest Simply Red

Recommended Posts

• Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 hours ago, Bellamy said:

Няма как да е вярно това за Бензема

Навсякъде пише, че е толкова.

According to journalist Fabrizio Romano, Benzema will be handed a three-year contract by Saudi Arabian club Al Ittihad worth a staggering $643 million.

That means Benzema will make $214 million per year, or $4.12 million per week.

Не мога да разбера как ще замениш такъв град, клуб, приятели и това което си постигнал за да ходиш по пясъците, в жегата и да не ти е позволено да си къркаш биричка. Въобще да си свободен, но му пожелавам успех, колкото и тъпо да ми звучи, да имаш успех с колоса "АЛ ХИНДЖАБ" Заменя нещо което е изградил трудно за "мижави" пари.

Не мога да разбера как ще замениш такъв град, клуб, приятели и това което си постигнал за да ходиш по пясъците, в жегата и да не ти е позволено да си къркаш биричка. Въобще да си свободен, но му пожелавам успех, колкото и тъпо да ми звучи, да имаш успех с колоса "АЛ ХИНДЖАБ" Заменя нещо което е изградил трудно за "мижави" пари.

Много интересно мислене, на теб ако ти предложат три пъти по-голяма заплата някъде, няма да приемеш така ли? И не ми минавайте с тоя номер, че той и в Ливърпул е бил богат.. стандартите са различни, но парите имат едно основно правило, че никога не са достатъчни. Още повече, че Хендерсън вече е на години, Клоп му е казал че ще стои повече резерва вече. Еми много ясно, че ще отиде някъде,където ще изкарва три пъти повече кинти и ще разцъква за здраве. Затова и това , което се случва в Саудитска Арабия според мен доста сериозно ще удари по европейския футбол, колкото и разни специалисти като боби дебелото да отричат засега.

Sent from my iPhone using Tapatalk

12 minutes ago, zigfridson said:

По същият начин, по който преди 2 години заплашваше да напусне след като не искаха да му дават нов договор, с една дума лесно. Старият му изтичаше тази година и вместо да получи заслужено изпращане като Фирмино и Милнър - 3 минутно видео на празен стадион. 

Аз съм сигурен,че веднага след като на Стиви му е хрумнало да гради отбора си около Хендерсън,първо се е обадил на Клоп и чак след това на Джордан. 

Съмнявам се ,че Джерард умишлено би навредил на Ливърпул,отнемайки капитана му,освен ако както сте писали и по-горе,ролята на Хендерсън е щяла да бъде силно редуцирана през новия сезон. 

Хубав-лош,Джордан беше капитан на отбора през последните осем години и съм сигурен,че ще му тежи че не получи изпращането на Фирмино и чичо.Но както се казва-пълно щастие в този живот няма,така че ще трябва да се утешава с двата чувала пари месечно,които ще му дават арабелите. 

21 minutes ago, Кирил Пейчев said:

Аз съм сигурен,че веднага след като на Стиви му е хрумнало да гради отбора си около Хендерсън,първо се е обадил на Клоп и чак след това на Джордан. 

Съмнявам се ,че Джерард умишлено би навредил на Ливърпул,отнемайки капитана му,освен ако както сте писали и по-горе,ролята на Хендерсън е щяла да бъде силно редуцирана през новия сезон. 

Хубав-лош,Джордан беше капитан на отбора през последните осем години и съм сигурен,че ще му тежи че не получи изпращането на Фирмино и чичо.Но както се казва-пълно щастие в този живот няма,така че ще трябва да се утешава с двата чувала пари месечно,които ще му дават арабелите. 

Пределно ясно е, че ролята му ще е редуцирана само като сравниш цифрите му от последните два сезона - от 76% от мачовете във ВЛ като титуляр до 61. Този щяха да са вероятно под 50. 

Успех на Хендо в новия му клуб. Интересно ако евентуално Стиви го направи капитан, да му обяснят,че не може да му дадат лента с цветовете на дъгата както във  ВЛ и да защитава разни каузи, защото Саудитска Арабия е баят деспотична държава!

3 hours ago, хектор said:

Успех на Хендо в новия му клуб. Интересно ако евентуално Стиви го направи капитан, да му обяснят,че не може да му дадат лента с цветовете на дъгата както във  ВЛ и да защитава разни каузи, защото Саудитска Арабия е баят деспотична държава!

Мислиш ли, че му дреме?

Това тук го прави, защото е политически коректно и като капитан на голям футболен клуб, го застават да го прави.

Човек с патриархално семейство, едва ли може да бъде толкова голям подръжник на ЛБГТ обществото.

28 minutes ago, Dacheff said:

Едно от най-мълчаливите изнизвания на капитан на голям отбор. Абсолютно разочароващо. Не бих казал, че ще ми липсва особен.

То даже и за обикновен играч на Ливърпул е супер аматьорско и тайно изнизване. Още даже не е обявен официално, а вече тренира с арабите, пуска видеа в Инстаграм. Не знам кой е по-виновен в случая, ама и клубът вероятно има голяма роля, доста аматьорско ми изглежда. 

• S.Gerrard changed the title to Джордан Хендерсън (Ал-Етифак)
  • Simply Red changed the title to Джордан Хендерсън (Аякс)