Jump to content

Джордан Хендерсън (Аякс)

Guest Simply Red

Recommended Posts

• Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Той и Коутиньо тъкмо бе подписал дългосрочен договор и поиска трансфер в Барса, може и Хендо да поиска пък в Реал :) Каквото и да дискутираме, това е решение на Клоп и трябва да го уважим, все пак не е футболист, който не върши никаква работа, а това че е подписал нов договор не означава сигурно титулярно място през следващите сезони, както и че не може да бъде продаден докато има договор, ако не оправдава доверието към него.

Ако човек чете само форума, може да живее доста дълго в заблуждение. Ето какво например казва Клоп вчера:

'He embodies what LFC means'

https://www.liverpoo...tract-liverpool

За Менчо, Пенчо и баба Кераца ще преведа на български:

"Той въплъщава какво означава ФК Ливърпул"

Не знам кой и как е решил за себе си, че този играч не става за Ливърпул, кой и как е решил за себе си, че не става за капитан, кой и как е решил за себе си, че не става за титуляр и т.н.

Знам, че ако е здрав и че ако Клоп е все още начело на този отбор, той ще продължи да бъде титуляр и негов капитан поне още 4 години. Клоп във всяко свое интервю го засяга това, ама тука работата е чукча писател, чукча нечитател.

Да, интересно ми е и какво е мнението на феновете в Англия за това удължаване на контракта, че тук е доста негативно мнението в нашия форум за този футболист по презумпция. Ако някой е чел коментари по чужди форуми, нека сподели всеобщото настроение там.

Да, интересно ми е и какво е мнението на феновете в Англия за това удължаване на контракта, че тук е доста негативно мнението в нашия форум за този футболист по презумпция. Ако някой е чел коментари по чужди форуми, нека сподели всеобщото настроение там.

Е същото като при нас...ние да не сме по различни. Има едни 10 % гурута които много разбират играта и смятат че няма друг по добър от Хендо за нас в центъра и останалата част 90% сме лаици дето нищо не вдяваме.

Аз четох

Коментарите в Reddit са положителни и нямат нищо общо с глупостите, които се пишат в българската ФБ-група на Ливърпул. Ето някои от топ коментарите:

"Great. Obviously he was very unlikely to leave us but getting him tied to a long term gives us that nice stability."

"Any fans who don't see how crucial Hendo is are beyond saving."

"The skipper will likely retire a Red and I'm so happy/proud for that. A model professional who exemplifies everythinh that our club stands for, and a damn good footballer to boot"

Какво бил казал Клоп??Аууууууу??Клоп май го имате за шесторъкият Шива или Буда или не знам си кой там.Гледате го като Господ и ама грам не се оспорва нищичко.Много път има да извърви тоя тренер, и титли да спечели че човек да му има вяра.За сега тоя е ,,Мистър загубен финал,, и нищо по различно.Обнадеждаващ,съвременен никой не ги топли тия определения.А, изчакайте го да спечели барем една титла в ПШ пък тогава сиго татуирайте на ревера.Хората в Челси и Сити дойдеха ,къде за година или две станаха шампиони,тоя сега година само лакардии,ама нали Челси и Сити не са топ отбори.Не се заблуждавайте от тия 12т ,като гледам каква сънна болест е налегнала Фараона и Фирмино ?

Хендо е сложен за капитан с патриотични чувства, не че с нещо е заслужил да носи лентата де. Още повече, че да започнеш да се налагаш в националните гарнитури едва на 21 си е признак за средна класа състезател. Честит му договор, но и в колкото и мача да вземе участие, да си знае, че ще е дежурният виновник. Мен лично ме притеснява, че не може физически да изкара цял мач на високо ниво. Компенсира липсата на техника и креативност с конски галоп, доде навърти 8км до полувремето и после оплези език.. Като е в игра си знам, че 95% от пасовете му са на страни.

Какво бил казал Клоп??Аууууууу??Клоп май го имате за шесторъкият Шива или Буда или не знам си кой там.Гледате го като Господ и ама грам не се оспорва нищичко.Много път има да извърви тоя тренер, и титли да спечели че човек да му има вяра.За сега тоя е ,,Мистър загубен финал,, и нищо по различно.Обнадеждаващ,съвременен никой не ги топли тия определения.А, изчакайте го да спечели барем една титла в ПШ пък тогава сиго татуирайте на ревера.Хората в Челси и Сити дойдеха ,къде за година или две станаха шампиони,тоя сега година само лакардии,ама нали Челси и Сити не са топ отбори.Не се заблуждавайте от тия 12т ,като гледам каква сънна болест е налегнала Фараона и Фирмино ?

Ми хубаво де, давай тогава да ги гоним всички най-напред с Клоп и Хендо щото на нас не ни харесва че за 3 години с него нищо не сме спечелили. Понякога нещата вървят трудно, в нашия случай без титла вече колко години ще върви още по-зле щото напрежението е стабилно. Ман сити и Челси получиха това което искаха. Клоп си мислеше че с наличното ще направи нещо. Е разбра че няма да стане. Тая година вече ще си проличи ставаме ли за нещо или не ставаме. Или с Роджърс нещата бяха много по-розови ? Един сезон и то с 2-ро място.

Всички знаем каква суша и каква посредственост беше преди Клоп да поеме отбора, трофеите ще дойдат, с Роджърс можеше да спечелим случайно една заветна и дълго чакана титла и после да загубим от Лудогорец 2 пъти в група в ШЛ и още няколко години посредственост, извън топ 4 и гръмки трансфери тип "Балотели", така че не винаги моменталното печелене на трофеи е най-важното нещо, това е повърхностно мислене ако някой съди за работата на Клоп по липсата на трофей.

Челси и Ман Сити имаха вече отбори, които са ставали шампиони, идва Конте и прави от едни шампиони, нови шампиони за ''една година", докато Клоп започна почти от нулата да гради отбор и вече всички виждаме резултатите от неговата работа. Само сравнете титулярите от последния сезон на Роджърс с титулярите от сегашния на Клоп и открийте разликите, съвсем нов отбор, сравнете и шампионския отбор на Конте с този, който беше ставал шампион преди да ги поеме, същият състав!

Защо да нямаме доверие на Клоп питам аз, разви ли отбора, разви го, щом иска Хендерсън в отбора, значи има право и трябва да се съгласим с него.

Абе ние доверие на Клоп имаме, и то доста, ама на "капитана" трудно да му имаш. Още няколко години ще ни мъчи. Когато играе ще имаме най-много пасове настрани и назад :)

Банда,никой не съм тръгнал да гоня,още по малко Клоп,и аз мисля че на този етап е най добрият за този пост.Още повече надежда ми дават последните няколко трансфера,както и че Клоп изчиства грешките си от предните сезони.Никога не бих го сравнил с предишният тренер,който е чел знае отношението ми към наставника на Селтик,а то е на един кантар с това към капитана.Извинявам се че темата се поизмести.

Е същото като при нас...ние да не сме по различни. Има едни 10 % гурута които много разбират играта и смятат че няма друг по добър от Хендо за нас в центъра и останалата част 90% сме лаици дето нищо не вдяваме.

Част от тези 10% са треньорите на Ливърпул и Англия.Реално хората, които 'много разбират играта'.Не винаги множеството е право.

Джъстин Бийбър и Ким Кардашиан имат по над 100 милиона фенчета в Инстаграм и ми ги хвалят навсякъде. Да почна да им се кефа и на тях понеже мнозинството го прави ? Съжалявам, че не се водя по медиен хайп и звезди издигнати чрез Пи-Ар. Не ме късае какви точки има даден играч на фифа-мениджър и други подобни. Гледам с очите си и виждам каква работа върши и дали е полезен или не на отбора.

Според мен отношението на Клоп към Хендо е дипломатично. Ако тръгне откровено против него ще се развали атмосферата в отбора, от което никой не печели.Все си мисля, че Хендо постепенно ще загуби титулярното място. Въпреки, че и според мен Хендерсън няма нужната класа за титуляр и капитан на Ливърпул/ а да го сравняват със Стиви си е направо кощунство/, смятам че като резерва за да внася свежест в края на мачовете ще бъде полезен.Има достатъчно енергия и сърце за да помогне в изтощителния маратон.Докато играе ще му стискам палци и ще му желая най-доброто, защото е НАШ играч и защитава цветовете на любимият ми клуб.

Все си мисля, че Хендо постепенно ще загуби титулярното място.

Това вече 7 години го слушаме. Още 3-4-5 ще го слушаме, но няма да се случи. После ще продължим да го слушаме и ще се случи поради напредналата му към него момент футболна възраст. Накрая ще дойде време да окачи обувките на пирона.

Аз не знам в историята на Ливърпул дали е имало подобна личност като Хендерсън, която толкова да разделя мненията на феновете на про и анти лагери. Направо е нещо страшно. Моето мнение е, че Хендо ще се превърне в Милнър, когато вторият напусне клуба. В началото и за него имаше писания, включително и от мен, но в крайна сметка се оказа, че той има своя принос за клуба. Та така и Хендо. Не смятам, че е най-добрият ни халф, но имаме нужда от него. Може да не е във всеки мач, но ще ни е от полза.

Това вече 7 години го слушаме. Още 3-4-5 ще го слушаме, но няма да се случи. После ще продължим да го слушаме и ще се случи поради напредналата му към него момент футболна възраст. Накрая ще дойде време да окачи обувките на пирона.

Дано да не си прав, защото ако е един от титулярните ни халфове още 3-4-5 години трудно ще вземем голяма купа, а Англия още по-малко/за Англия ме боли,,,/. И все пак , ако наистина притежаваше толкова големи качества като футболист, защо не съм чул дори спекулации,че някой отбор иска да го купи? Ако някой знае или е чул да каже може да съм пропуснал.

Той вече не може и да тича, колкото го правеше, като беше на 23. Тоест, абсолютно нищо специално няма вече съвсем. Ако играе нещо повече от периферна роля, ще е много разочароващо и ще даде негативен резултат.

Аз не помня в историята на Ливърпул да има друг капитан от Джерард

О,имало е велики имена .Може би си малък и не си ги гледал,но е имало и те са написали златни страници в историята ни.

Значи си много млад ,момче.Дано запомниш много капитани на Ливърпул.Джерард е велик,но в историята на Ливърпул е пълно с велики играчи/капитани/.

• S.Gerrard changed the title to Джордан Хендерсън (Ал-Етифак)
  • Simply Red changed the title to Джордан Хендерсън (Аякс)