Jump to content

Джордан Хендерсън (Аякс)

Guest Simply Red

Recommended Posts

Най силното звено е защитата,а в средата Милнър е с няколко дължини пред другите.На капитана ,ако му вържат ръцете до тялото се питам как ли би играл.Тия ръце в повечето време са по хоризонтала.Друго ,което много се обсъжда как пресекал много пасове.Кое броим за пресечени пасове?Ако капитана е статичен и противник подаде пас който за него е грешен ,но стигне до капитана това пресечен пас ли е?За мен не е.Ако капитана е в движение и по време на същото ,както и при промяната на посоката си и ли предугади пас на противника това би бил пресечен пас.Та искам да кажа ,че не всичко което стига до него е пресен пас,ако в едно дърво изриташ топката дървото не е пресекло пас,а ти си сгрешил същият !На мача с Уест Хям онова късото ,кривокрако от Арсенал го размина та нашият щеше да му откъсне грацмуля и то два пъти.На мача с ПСЖ Неймар също го разходи до операта в Сидни,но това няма срамно.Та се питам толкова години,а навярно и още 5поне какъв го играе капитана,това че обикаля до ЦЗ та им взима топката,която и те могат да подадат на Милнър/примерно/ не го прави плеймеикър ,нали?

• Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Аз наистина се отказвам. Няма да се изхвърлям, но това ще е едно от последните ми мнения в тая тема. Опитах, но градивна дискусия с факти няма как да се състой тук.

П.С - Някъде из форума има скорошен коментар от Скарфейс за Хендо. Няма да е лошо доста хора да го прочетат.

Както е тръгнало защо не кандидатстваме за Гинес, че Хендерсън е най-спорната фигура във футболен форум.Печелим като едното нищо и с наградата може не сбирка а събор да се направи.Поне да има практическа полза от тази война/отдавна надхвърли рамките на дискусията/. :sarcastic:

Та се питам толкова години,а навярно и още 5поне какъв го играе капитана,това че обикаля до ЦЗ та им взима топката,която и те могат да подадат на Милнър/примерно/ не го прави плеймеикър ,нали?

И от тук ако не разбра, че футбола не е твоя спорт ... явно никога няма да разбереш. И защо по - дяволите е нужно ти да разбереш .. Нали има хора начело на отбора, които знаят защо играе. Чак па и като аргумент го даваш. Това е все едно аз почна да сипвам на Мъск защото не съм разбирал как работят двигателите на ракетата му ... примерно.

С Хендо на терена ПСЖ не можаха 1 атака да направят. Има си своите задачи и явно си ги изпълнява, когато е в игра. Определено има достатъчно халфове, които да поцъкат ако Клоп реши, че не се справя в ролята си. Нали отбора прави един от най - добрия си старт ... Ако ще и стюърдите да играят.

Чисто статистически Хендо е голяма работа - към момента има 117 страници за него.

Далеч назад е Стъридж с 76 страници.

Във вечната класация единствено отстъпва на Суарез - 314, Джерард -172 и Торес -132.

Далеч зад себе си е оставил спорни фигури тема на много дискусии като: Кайт - 48, Лукас - 66 и Джо Алън -33.

За Суарез не знам, все пак онзи хапеше, ама предвиждам, че с лекота ще отвее Торес тази година и Джерард следващата.

Той и Роджърса имаше света страници "хвалебствия", но не пречеше като го освободиха да направя банкет. Иначе чисто статистически капитанът ей го на:

Всеобщото мнение на много от привържениците на клуба на Острова след мача с Челси е, че лентата трябва да се дава на ВВД и всеки се пита, ако Хендо не носеше капитанската лента, щеше ли въобще да е в Клуба. Доста години гледам Клуба да започва мачовете с 9 и дори 8 човека. В кампанията, когато сме най-близо до заветната никой няма да прости на Клоп лукса да започва с неефективна халфова линия заради спорните качества на капитана, при положение че на пейката имаш здрави състезатели като Кейта и бразилски национал, общо струващи 92 млн £.

Последен пост от мен за Хендерсън. Този е най-полезен за отбора когато е на пейката . Нека от там да влияе върху играта в оставащите мачове!

Не мога да се съглася.За мен ако имаме 2 резервни вратаря ще е по-полезно от това Хендо да е на пейката.(Да се разбира,че не харесвам капитана)

Според мен не е нормален този хейт към капитана.Има свръх големи очаквания към него да бъде новият Джерард , но той има съвсем друга роля и я изпълнява добре.Прави ли глупави грешки=да , но откакто Клоп пристигна си изчисти играта почти напълно и има безспорен принос за отбора.Също си мисля , че сегашната му позиция не му позволява да покаже най доброто от себе си и все пак поддържа едно добро ниво.Не казвам , че трябва да е бетониран титуляр , но сезона е дълъг и една стабилна конкуренция на всяка позиция изобщо не е излишна.

Аз лично не го харесвам Хендерсън, ама има и толкова миски, дето не ги харесвам пък хората са ги избрали. Е хубави ли са сега миските или не са?

Имайки предвид как ги избират миските... Да не намекваш, че Хендо спи с Клоп? :sarcastic:

Нека бъдем позитивни. Всеки път щом се ядосаме на Хендо, нека си спомним, че за Тотнъм играе човекът-ръб, антифутболистът, правопропорционално грозният към некадърен, недоразумението във футболен екип, кошмарът за привържениците на собствения си отбор - Ерик Дайър. Този главоч е вдъхновение за всички неудачници, че някога късметът може да им се усмихне и да станат милионери без качества. Но стига за Дайър - вижте Хендо, на фона на другия - блести! ...На фона на съотборниците си... Нека бъдем позитивни.

Не е добре да гледаме в чуждата паничка, Тотнъм с какви дървари разполагали и да вадим чак някакви позитиви за нас. Не сме лъжица за на Тотнъм устата тоя сезон. Да погледнем разбивачите на Сити и Челси.

Не е добре да гледаме в чуждата паничка, Тотнъм с какви дървари разполагали и да вадим чак някакви позитиви за нас. Не сме лъжица за на Тотнъм устата тоя сезон. Да погледнем разбивачите на Сити и Челси.

Тези на Сити ги видяхме вече! На два пъти в ШЛ. И не само там! От последните пет мача с тях, имаме четири победи. :D

Хайде оставете Клоп да решава, трябва ли ни Хендерсън или не!

• S.Gerrard changed the title to Джордан Хендерсън (Ал-Етифак)
  • Simply Red changed the title to Джордан Хендерсън (Аякс)