Jump to content

Джордан Хендерсън (Аякс)

Guest Simply Red

Recommended Posts

• Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

Ван Дайк ще е капитан още през следващия сезон, Хендерсън ще бъде като Компани в М.Сити, хем капитан, хем рядко ще играе и ще му дават все пак лентата от уважение, когато е на терена, формален капитан, но Върджил ще изиграе много повече мачове с лентата.

Много силно включване на Хендерсън днес. Вкара и гол, подаде за друг, дори картон изкара. И тва за под 30 минути, представяте ли си 90, направо си губехме мача :).

Аз лично не се радвам, ще вземат да му предложат още за 10г. братче.

Иначе за играта и хъса днес еваларка. Късмет малко, ама все пак и той се нуждаеш от тия минути слава и радост.

Тоз Фирмино с неговите карате удари, много ме забавлява и той :sarcastic:

От камерата не винаги се разбира каква е дистанцията помежду им и имам чувството, че ще отнесе главата на някого някой път.

Иначе страхотно включване на Хендо, няма отричане. Влезе, бори се, асист + гол. Пожелавам му все такива влизания от скамейката да има.

Това си му е силната страна, борбата. Ако няма за задача да покрива нашата половина, щеше да има повече такива моменти. Като цяло обаче и Клоп и той самия си знаят колко е орязан от финт и удар, та затова и няма много, много включвания.

• S.Gerrard changed the title to Джордан Хендерсън (Ал-Етифак)
  • Simply Red changed the title to Джордан Хендерсън (Аякс)