Jump to content

Даниел Стъридж


Гост Scarface

Препоръчан пост

Гост tryssardi

Ако въобще може да използваме думата "мъкнене'' тя значи това което Перси направи с Юнайтед, да им спечели титлата. Суарес какво ни спечели, скандали ? Факт е, че за 2 сезона и половина не успя да ни вкара в четворката, дори не бяхме близо, ако за вас това е мъкнене, влачене, дърпане и каквото там искате ваша си работа, за мен не е. За какви мъкненета изобщо си говорим, като отбора е в регрес от доста време. Въртим се все между 6.8 място и това е.

И примера приятелю го дадох, защото ти сам заяви, че Суарес играел със слаби играчи до него и как това било причината да няма статистиката на Стъридж едва ли не. Затова те и попитах дали Болтън са имали по-силен отбор от нашия.

Ми факт е,че не успя да ни вкара,то една птичка пролет не прави.

А иначе примера за Болтън ти го дадох в смисъл,че когато си в такъв отбор се открояваш много по лесно от колкото като си Ливарпул.

Да ти кажа нямам наблюдения от Болтън по това време,но ако не се лъжа статистиката и на Мичу беше подобна в началото (първите12мача).И какво стана с него или какво стана с една камара футболисти дето мъкнаха слабите отбори и после в силните се нас"""раха..

Колегите по на горе са се изразили много правилно какво е да мъкнеш отбора и какво е просто да си в добра серия от голове, за сега Дани е просто в добра серия от голове.

Аз лично се включих в дискусията за да подкрепя тезата,че Луис Суарез е мотор на отбора,без значение как играят другите.А Дани за сега отразява колегите си на терена (когато играят добре и Дани е добре,като играят слабо и на Дани не му се чува името).

Link to comment
Сподели другаде

Гост MarioFC

Ми факт е,че не успя да ни вкара,то една птичка пролет не прави.

А иначе примера за Болтън ти го дадох в смисъл,че когато си в такъв отбор се открояваш много по лесно от колкото като си Ливарпул.

Да ти кажа нямам наблюдения от Болтън по това време,но ако не се лъжа статистиката и на Мичу беше подобна в началото (първите12мача).И какво стана с него или какво стана с една камара футболисти дето мъкнаха слабите отбори и после в силните се нас"""раха..

Аз това за открояването го казах още в предния си коментар, че в по-слаб отбор е много по-лесно да изпъкнеш, но Стъридж показа, че има класата да играе на по-високо ниво. Вкарва и асистира като разпран, а не виждам и причина защо да не продължи и занапред да го прави.

За Суарес и дърпането на отбора мисля, че се аргументирах защо не съм съгласен, а и защо като цяло е грешно това твърдение. От идването му все сме си на тия места, така че не виждам как така носи отбора сам на гръб. :sarcastic: На къде го носи към титлата или си обикаля в кръг ? Не знам дали ще влезем в зона ШЛ, но със Стъридж в момента делим първата позиция с Арсенал.

Според мен ДачеФФ иска да каже, че Стъридж не може да промени хода на 1 мач, ако отбора не е зад него, докато Суарез може

Ето от тук тръгна спора и дискусията и дадох една дозина примери с които оборвам това твърдение. Първо Стъридж беше добър консуматор, но дотук, после не дърпал отбора, не трябвало да го хвалим толкова, рано му било и прочие. Ами сори, ама имам коренно различно мнение по темата и го изказах.

Ясно е, че монетата има две страни.

Link to comment
Сподели другаде

Гост drakson

Колеги, не се ли уморихте? :) Всички харесваме Стъридж. Ясно е, че няма място за съпоставка със Суарез - играчи с различен манталитет и стил. Всички искаме Луис и Дани да продължават с добрата игра и да ни изведат до топ4. Да спорим кой е по-по-най е излишно, имайки предвид позитивите от тези двама играчи. Предлагам да се спрат задълбочените, но излишни (по мое мнение) дискусии.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa

Не знам как не се уморихте. Тва е все едно в Барселона да спорят кой е по-добър - Шави или Иниеста. Вместо да се радваме, че имаме най-добрата двойка нападатели в лигата, ние се опитваме да разберем кой е по-класен... Разбирам двамата да се бореха за едно място, но се видя, че играта им заедно се получава перфектно. Затова нека просто се надяваме и двамата да поддържат добра форма, да бъдат здрави и да ги задържим в отбора. А кой ще вкара повече голове на мен ми е все тая.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Ако въобще може да използваме думата "мъкнене'' тя значи това което Перси направи с Юнайтед, да им спечели титлата. Суарес какво ни спечели, скандали ? Факт е, че за 2 сезона и половина не успя да ни вкара в четворката, дори не бяхме близо, ако за вас това е мъкнене, влачене, дърпане и каквото там искате ваша си работа, за мен не е. За какви мъкненета изобщо си говорим, като отбора е в регрес от доста време. Въртим се все между 6.8 място и това е.

 

А замислял ли си се, че можеше и там да не се въртим?

 

 

И? Извиних се за фамозната грешка в метрите, която съм направил. Другото какво му е? Че не я хваща и стреля ли? Не те знам какво точно се опитваш, явно да ми изкараш коментара едва ли не смешен... Само че си е точно на място. Коригирах се от "границата на наказателното" на "малко преди дъгата" и мисля, че за другото съм прав. Аз приключвам по темата и се радвам, че поспорихме. Все пак е време да спрем.

 

Колеги, съжалявам, че се отплеснахме така. Всеки път като си кажа, че повече няма да пиша, изскача някой коментар, който ми е трудно да подмина. Сега вече няма повече, честна скаутска :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост S+G+

While the Premier League's current top goalscorer for the season has supporters 'doing the Sturridge', is there any chance of Suarez joining in the famous dance celebration?

 

"I don't know if he's got the rhythm for that yet," Sturridge said jokingly. "But what I will say is he is definitely someone I could try to teach. Whether he takes it on board or not, is a different story."

Link to comment
Сподели другаде

Гост Георги Бинев

Как кой Ивелин Попов :ppp6:

Дано излезе скоро клипче на въпросния, в което да се види колко % от отиграванията са му правилни, защото аз бих заложил на над 50% грешни. :(

Link to comment
Сподели другаде

Гост tryssardi

Дано излезе скоро клипче на въпросния, в което да се види колко % от отиграванията са му правилни, защото аз бих заложил на над 50% грешни. :(

На това мнение нищо не ми хрумва да отговоря и за да не съм тотално офф ще кажа ,че Дани изигра много слаб мач.

Link to comment
Сподели другаде

Гост MarioFC

Не направи най-силният си мач, но пак ни измъкна накрая. Суарес наистина загуби много топки в опитите си за дрибъл. Асистенцията му беше добра, но и паса от Моузес към него беше много добър, а за позиционирането на Стъридж какво да кажем ? На точното място между двамата защитници на Нюкасъл.

Да не говорим, че пример от един мач е възможно най-грешното нещо.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kumarmd

В тая тема все едно пишат фенове на Суарез, а не на Ливърпул...Изумявам се как може да се стигне чак до такава степен на този спор... Направете форум направо - www.forum-suarezlfc-bulgaria.com и www.forum-sturridgelfc-bulgaria.com май ще бъде полезно като гледам колко настървено се пише тука в тая тема в подкрепа на Суарез при положение, че и другия ти нападател е вкарал 9 гола до сега през сезона и повечето си изсмукват от пръстите какво да пишат против Стъридж, а в същото време любимецът ви Луис до преди по-малко от 2 месеца ревеше във всяка къзможна медия, която го интервюираше, че иска да си ходи. Суарез да е жив и здрав докато е в Ливърпул и дано да се разпере да вкарва, същото пожелавам и на Стъридж, който просто е ... не знам какво определение да му сложа, че той вкарва във всеки мач...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Не-е-е, не, пичове, не пак тук :sarcastic: Тъкмо се укротиха нещата...

П.П. Аз не се чувствам засегнат от горното мнение, защото никога не съм се чудел какво да си "смуча от пръстите" и никога не съм хейтвал Дани. Казвам го на колегата кумармд, ако случайно има мен предвид. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

мисля, че това фото казва повече от всичко изписано в последните 10тина страници по темата за Дани Стъридж...... ако можех да избирам, кой измежду двамата, Стъридж и Суарез да играе в следващите 10 години в Ливърпул, щях да избера Стъридж, защото е страхотен консуматор, а такъв не сме имали от времето на Оуен...... но за наша радост ние имаме в състава си и страхотен дрибльор, какъвто Суарез несъмнено е, както и страхотен консуматор в лицето на Стъридж.

П.П. Според мен от времето на Оуен, Фаулър и Шиърър, Англия не е имала толкова качествен нападател.... !

YNWA!!!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

мисля, че това фото казва повече от всичко изписано в последните 10тина страници по темата за Дани Стъридж...... ако можех да избирам, кой измежду двамата, Стъридж и Суарез да играе в следващите 10 години в Ливърпул, щях да избера Стъридж, защото е страхотен консуматор, а такъв не сме имали от времето на Оуен...... но за наша радост ние имаме в състава си и страхотен дрибльор, какъвто Суарез несъмнено е, както и страхотен консуматор в лицето на Стъридж.

П.П. Според мен от времето на Оуен, Фаулър и Шиърър, Англия не е имала толкова качествен нападател.... !

YNWA!!!

 

Колега внимавай, че два пъти си го нарекъл консуматор. И аз имах това неблагоразумие преди няколко страници и виж какво стана :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Гост kumarmd

http://www.liverpoolfc.com/news/latest-news/149509-sturridge-compares-suarez-and-torres

Liverpool's No.15 shared a dressing room with the latter - who fired 81 goals in 142 appearances here - for two years at Chelsea before completing a switch to Anfield in January 2013.

Sturridge has worked at close quarters with another of the world's finest strikers ever since, forming a lethal partnership with Uruguay international Suarez during the opening months of the season.

The question is: how would the Englishman, who has already found the target 10 times himself in 2013-14, compare his current teammate with former Kop idol Torres?

He told FourFourTwo: "I don't feel there is that much difference between them as they are world-class footballers, although obviously they have contrasting styles.

"Torres is more of an out-and-out goalscorer and Luis is a bit more like me, where he can play through the middle but drop off and have a dribble at different times.

"They have both scored goals for fun in the Premier League and Torres was frightening at Liverpool.

"They are great finishers in their own right but I didn't play in a front two with Torres, so it's difficult for me to make an accurate comparison.

"I love playing with Luis and we link up so well together, but I was out on the wing a lot when I was in the same team as Nando.

"It's worked out better for me at Liverpool and it's really clicked with Luis. I feel privileged to have shared a pitch with each of them."

 

Player Comparison

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

Стъридж: Ливърпул е по-голям отбор от Челси

 

 

http://gong.bg/uploads/news_images/201311/photo_verybig_386927.jpg

 

Английският национал Даниел Стъридж обяви, че Ливърпул е по-голям клуб от Челси. Той добави, че в нито един момент от престоя си на „Стамфорд Бридж“ не е получил шанс, за да се докаже.

Стъридж, който има 10 гола в 13 мача от началото на сезона заяви, че не е егоист на терена.

„Мисля, че Ливърпул е по-голям клуб от Челси. Челси се бори за трофеи във всеки един сезон. В този отбор очакванията са много големи. Ливърпул обаче има невероятна история“, коментира Стъридж.

„В Челси не получих възможност, за да се докажа. В нито един момент не ми бе даден шанс. Влизах само за по пет минути в игра. Трябваше ми ново предизвикателство“, добави 24-годишният футболист.

„На терена в никакъв случай не съм егоист. Винаги се опитвам да подавам и да извеждам моите партньори в изгодни позиции, от които да вкарат. Моята цел на терена е да помогна на отбора да печели“, каза още Даниел Стъридж.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Даниел Стъридж (Пърт Глори)
  • S.Gerrard changed the title to Даниел Стъридж

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...