Jump to content

Даниел Стъридж


Гост Scarface

Препоръчан пост

Гост morski

Кога пък станахме толкова зависими от Стъридж не знам. Не знам защо много колеги го чакат като месия, аз лично не очаквам да се промени нещо кой знае какво и ще кажа защо. Първо Стъридж винаги е бил стабилен в изявите си, когато до себе си има надежден партньор в предни позиции, човек с ясна мисъл какво прави на терена и най-вече умеещ да го прави. Не знам кой от другите ни нападатели се вписва за този образ, за мен никой. Второто е, че ако заиграем евентуално с двама в предни позиции /в което не съм много убеден/, то кой ще излезне от наказателното поле и ще бъде "шилото" което непрекъснато ще снове между бековете и централните защитници, между опорните халфове и защитниците, някой с голяма скорост и добър дрибъл. Пак май нямаме такъв. Някакси не си представям Стъридж и Балотели примерно чисти централни нападатели. Двамата са "мързеливи" и са на моменти. Третото е стила ни на игра тази година. Та ние не създаваме почти никакви положения за нападателите ни при наличието на 5 халфа, почти всичките уж с визия и афинитет към атаката. Стъридж си изпуска доволно и не знам кой ще му създава положенията. Отделно докато влезне във форма колко мача има да гледа като случайно попаднал на терена...

Пожелавам му бързо възстановяване, но за мен лично разковничето е първо в треньора ни - няма идея самия той какво играем, второ капитана ни - неговата летаргия и скованост през сезона е абсолютно 100%-во заразна, чак на края останалите футбалери да докажат защо носят тази емблема. Аман от банкоматаджии, или да играят или да носят конуси на тренировката и да си завършваме сезона с момчетата от школата. То по-лошо от това едва ли ще е.

Link to comment
Сподели другаде

Гост drenski

Три травми една след друга все на тренировки. Не помня друг път такова чудо.

Да видим сега какво ще купят през януари. А дотогав да пуска заедно Борини и Балотели - и да не стане по-добре няма накъде и по-лошо да става. Зад е не Москва, зад нас е релегейшън зоната.

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpool_ynwa

Не знам какви са клаузите с Ориги, но да палят телефоните и прайвет джетовете още тая вечер и утре до обяд да е на Мелууд, че нещата отиват на кръв и циФки (хипотетично)!

Link to comment
Сподели другаде

Гост HaTeR

The 25-year-old pulled up with a thigh strain at Melwood on Tuesday and is now unlikely to recover in time to face Palace, though the extent of the problem is not yet known

 

Потвърдено е и от Goal.com , до 48часа ще стане ясно колко дълго ще отсъства от терените , но срещата с Кр,Палас я пропуска 100% . Ами това е малшанс , просто понякога нещата просто не вървят . На Стъридж едва ли му е лесно , сигурен съм че е искал да се завърне колкото се може по рано в игра , но това е Божа работа със здравето никой не може да знае кога и как ще се случи .

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpool_ynwa

Лошото е, че контузията е една и съща, същата, която го вадеше от игра в предишни сезони. Нещо, което говори за хронични заболявания и податливост към определен тип контузия (Рио Фърдинанд). От тук насетне е много важно как ще подходи Роджърс и лекарският ни щаб - или ще трябва да се изготви специална програма за Даниел, или ще трябва да си имаме нов Майкъл Оуен.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mar70

Еми тва ще е ... слаба игра, уволнение на Брендо, завръщане на Рафата и айде пак отначало :) Надявам се не съм прав :), но точно така ми изглежда.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SuarezYNWA

Ryan-Babels-helicopter-006_400x400.jpg

 

Споко , Бабелкоптера влиза в действие и утре Ориги пристига. Сега сериозно ако има такъв вариянт нека си го върнем Ориги възможно най-скоро ,че иначе не ми се мисли, Марио е тотален карък откакто е при нас, Борини се старае бяга като луд ама само толкова може :|

Link to comment
Сподели другаде

Гост blank

Лошото е, че контузията е една и съща, същата, която го вадеше от игра в предишни сезони. Нещо, което говори за хронични заболявания и податливост към определен тип контузия (Рио Фърдинанд). От тук насетне е много важно как ще подходи Роджърс и лекарският ни щаб - или ще трябва да се изготви специална програма за Даниел, или ще трябва да си имаме нов Майкъл Оуен.

 

Той тренира по специална програма в Ливърпул. Точно тази специална програма и по-точно неспазването ѝ по време на лагер сбора на националния отбор, стана причина за скандала между Роджърс и Дедо Рой. Въпросът е защо това продължава да се случва отново и отново. Явно грешката не е само в лекарския щаб на ингилизите.

Link to comment
Сподели другаде

Гост HaTeR

Ами Стъридж е подадлив към контузии , такъв беше и Ван Перси в Арсенал , за всичките му години при артелиристите има само един пълен сезон всички останали сезони беше преследван от контузии . А когато започнат контузиите да зачестяват то тогава става още по-трудно .

Link to comment
Сподели другаде

Гост ReD_Gerrard

След толкова контузии е важно за играча и да устои психически. Възможно ли е да му пратим кошница с цветя и пожелание за скорошно оздравяване, ей така, да му вдигне духа?

Link to comment
Сподели другаде

Гост blunt

Може пък Стъридж да взима прекалено много от оня чай,който рапърите използват редовно,та затова да му се разпада тялото така?!?!

 

Сега сериозно - всички знаехме,че Стъридж е много чуплив.Вина има Роджърс,че не го знаеше това нещо - поне така изглежда по действията му през трансферния джам.

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

Може пък Стъридж да взима прекалено много от оня чай,който рапърите използват редовно,та затова да му се разпада тялото така?!?!

 

Сега сериозно - всички знаехме,че Стъридж е много чуплив.Вина има Роджърс,че не го знаеше това нещо - поне така изглежда по действията му през трансферния джам.

как пък това го видя по действията му на трансферния пазар, купи 2ма нападатели, 3тия го върна в отбора, реално все едно имаме 3ма нови? Сега колко са читави е друг въпрос....

И без това всички чакаха Стъридж като месия, така поне няма да са разочаровани, като видят, че и със Стъридж ще играем пак ганкиното.

 

П.С. Балотели, не е ли и той контузен? Май с Рики и Борко ще играем в Неделя.

Link to comment
Сподели другаде

Гост blunt

оЗЗи,ами да,вижда се по действията му на пазара.Купи Балотели,за който се знае,че му трябва партньор в атака.Ламбърт е без коментар просто.Борини става за партньор на Балотели според мен,защото може да компнесира някои от слабостите на Марио.Но продължава да пуска само с 1 нападател.

 

Защо не купихме някой,който може сам да играе на върха - като Бони например,вместо Балотели.Или пък халф,който да умее да с възползва от играта на италианеца с гръб към вратата?

Link to comment
Сподели другаде

Гост blunt

120 млн.,предостатъчно да се вземат играчи с определени силни страни,дори да не са най-добрите футболисти на пазара.Никаква последователност при трансферите.

 

Ще го видим Ориги,ама говорим за този сезон!.Тоест дано Марио почне да мачка иначе ни трябва нов нападател за номер 1.Стъридж такъв с тези контузии май няма да може да бъде.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario Balotelli

Ясно, приключи сезонът за Стъридж за огромно съжаление, през зимата спешно трябва да се вземе класен нападател или да върнем Ориги. Виждам един Лаказет от Лион, който е копие на Стъридж, като опция за атаката, но през зимата винаги е трудно даден отбор да се раздели с водещ футболист.

Link to comment
Сподели другаде

Гост blank

Защото за 1239931321 път да кажем - купуването на футболисти не е едностранен процес, сведен до натискането на 3 копчета!

 

Не е вярно! Става като ФИФА-та. Дори по-лесно от ФМ-а. Само цъкаш (звъниш) на играча, казваш му ела в Ливърпул и на другия ден е на Мелууд.

 

Сега пък Роджърс има вина за контузиите на Стъридж. :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpool_ynwa

Даниел Стъридж е достатъчно млад, за да бъде "спасен" като футболист, просто трябва да попадне в правилните ръце на правилните кондиционни треньори и специалисти.

 

Лично аз имам много сериозни забележки към нашите такива. Миналата година в целият отбор се наблюдаваше рязък спад в динамиката и експлозивността на играчите след 60-та минута, тази година е същата работа, просто не може да се види разликата в представянето, така контрастно, защото сме си перманентно отпаднали. Ключови футболисти в отбора не могат да подобрят физическото си представяне, няма надграждане. Имам подозрения какви са причините за подобен тип проблеми от не малкият ми опит с футбола, но няма как да съм категоричен. Предположението ми е, че се залага на много интезивни и експлозивни натоварния, които генерират агресия и сила в определен интервал от физическо натоварване, а не по-постепенни и тежки натоварвания, които да генерират запас на енергия, която да бъде добре преценена по време на даден мач.

 

 

Също така забелязвам, че определени типажи контузии, най-вече свързани с мускулни разкъсвания и въобще мускулните травми при нас отнемат повече, отколкото при други наши конкуренти. Това едностранно говори за грешна методика и рехабилитация при муслкулна залежалост в следствие на контузия. Основната причина за такъв тип травми и тяхното повтаряне, освен податливостта на даден играч е, и неправилна рехабилитация, заедно с прекалено бързото връщане на даден играч към топ ритъм.

 

Единственият футболист, който аз не желаех да взимаме и дотук тотално оправдава очакванията ми е Адам Лалана (Рики Ламбърт е частен случай, който беше взет с коренно различна цел), но все пак ще му дам още няколко месеца, преди да започна да го храня.

 

Въобще може да се размишлява много над тези теми, но нека не пълним темата с излишен спам.

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

оЗЗи,ами да,вижда се по действията му на пазара.Купи Балотели,за който се знае,че му трябва партньор в атака.Ламбърт е без коментар просто.Борини става за партньор на Балотели според мен,защото може да компнесира някои от слабостите на Марио.Но продължава да пуска само с 1 нападател.

От кога пък се знае, че на Балотели му трябва партньор в атаката - поредната форумна легенда. Защо пък и на Стъридж му трябва партньор в атаката? На мен ми харесваше най-много миналия сезон в началото, когато го нямаше Суарез, и нижеше гол след гол - поредната форумна легенда. Аз те питам какво против действията на Роджърс имаш като бройка нападатели? Има 3ма нови, които да заместят чупливия (това не беше неизвестен факт) Стъридж, пък ако ще и да пуска по 2ма нападатели едновременно.

 

Защо не купихме някой,който може сам да играе на върха - като Бони например,вместо Балотели.Или пък халф,който да умее да с възползва от играта на италианеца с гръб към вратата?

Е Лалана нали е такъв, Рахим е такъв, Маркович е такъв. Спрете да гледате на дребно на нещата. Целият отбор не върви, защитата е нула, пред защитата опорният халф е нула, креативните халфове нито преса правят, нито са компактни и помагат в защита, нито създават положения, е как тези средностатистически нападатели, дето ги имаме, да вкарват? Всички правят сравнения със Суарез, ама на уругваецът като му тръгнеше играта му бяха все тая гореизброените неща, нанизваше си по-няколко гола и ако за тези 11 кръга имаше 11 гола, сега щяхме да сме доста по-напред със същата игра и никой нямаше да казва, че царят е гол.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Ясно, приключи сезонът за Стъридж за огромно съжаление, през зимата спешно трябва да се вземе класен нападател или да върнем Ориги. Виждам един Лаказет от Лион, който е копие на Стъридж, като опция за атаката, но през зимата винаги е трудно даден отбор да се раздели с водещ футболист.

Thats all folks... for this season! Maybe NEXT!?

#adiosCL #adiosTopFour #adiosBR

http://media3.giphy.com/media/jYAGkoghdmD9S/giphy.gif

 

Какво е това пък сега, че сезонът за Стъридж и за нас е приключил. Нали днес му скенера, откъде знаете резултата? Да не е излязло някъде?

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Даниел Стъридж (Пърт Глори)
  • S.Gerrard changed the title to Даниел Стъридж

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...